Şimdi Ara

'Corsa' Modifiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
586
Cevap
6
Favori
75.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

bugün gelecekti ama henüz özlem hanımdan bir ses çıkmadı. yarın falan gelir heralde.

İnşallah memnun kalırsın. Taktırınca yorumlarını bekliyorum.
  • Verdiğin linki açamıyor bu aptal küçük bilgisayar netbook muydu neydi bunların adı :)

Eve gidince bakıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: megathrone

sen memnun musun dostum ??? bende taktırmayı düşünüyorum da
  • quote:

quote:

bugün gelecekti ama henüz özlem hanımdan bir ses çıkmadı. yarın falan gelir heralde.

jetler gelmiş yarın sabah taktırırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalramco

quote:

sen memnun musun dostum ??? bende taktırmayı düşünüyorum da

valla ben memnunum bi sıkıntı yok şimdilik. en azından suyu yukarıya fışkırtıyo ayarla aşağı oldu bu seferde tekrar ayarlayayım derdi yok camın her tarafı ıslanmış oluyor. Ayar da gerektirmiyor. 10 TL hiçbişey yani denemekten zarar gelmez beğenmezsen eskileri tekrar takarsın.

• En yakın Opel bayisinin yedek parça departmanına sorun,
    verecekleri fiyat uygun gelir ve almak isterseniz sipariş geçerler, muhtemelen stoklarında yoktur.
  • jetler 10 numara. yalnız montaj sırasında biraz işlem gördüler. corsaların sağ silecekleri çift sol silecekleri tek girişli imiş. insigniaların silecekleri hep çift. soldakinin girişlerden birini körlediler. ilk izlenimim iyi ama camı birde kirli yakalamak lazım
  • quote:

jetler 10 numara. yalnız montaj sırasında biraz işlem gördüler. corsaların sağ silecekleri çift sol silecekleri tek girişli imiş. insigniaların silecekleri hep çift. soldakinin girişlerden birini körlediler. ilk izlenimim iyi ama camı birde kirli yakalamak lazım

abi bende tam bunu soracaktım birazdan

nerede yaptırdın?
  • arkas ta. ellerinde parça olduğunu sanmıyorum geçen cuma sipariş etmiştim yanılmıyorsam.
  • quote:

jetler 10 numara. yalnız montaj sırasında biraz işlem gördüler. corsaların sağ silecekleri çift sol silecekleri tek girişli imiş. insigniaların silecekleri hep çift. soldakinin girişlerden birini körlediler. ilk izlenimim iyi ama camı birde kirli yakalamak lazım

hadi hayırlı olsun darısı başıma artık
  • quote:

arkas ta. ellerinde parça olduğunu sanmıyorum geçen cuma sipariş etmiştim yanılmıyorsam.

15000 bakımına giderken bir hafta önceden arasam halledilebilir sanırım

quote:

Orijinalden alıntı: metalramco

hadi hayırlı olsun darısı başıma artık

hadi bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 18 Mart 2010; 11:11:56 >

• 1 haftada gelir. özlem hanıma zaten demiştim bu parçadan getirtin bol bol beni denek olarak yolladılar diye=)
  • quote:

1 haftada gelir. özlem hanıma zaten demiştim bu parçadan getirtin bol bol beni denek olarak yolladılar diye=)

iyi yapmışsın,biraz öyle oldu gibi gerçekten
  • quote:

emin misin tifosi benimkini takarken hiçbir ek işlem yapılmadı. iki farklı katalog numarası var. Seninkini getirtirken ikisini de aynı mı getirdiler acaba? Katalog numaraları 14 51 329 ve 14 51 330 du. Bak hatta resim buldum göstereyim. Biri çift biri tek çıkışlı.
     'Corsa' Modifiye

Artık arkas'daki yedek parça sorumlusunu naparsın orasını bilemem.

• tahminen 330u getirmediler. zaten bulamamışlardı epcde öyle bir numara kayıtlı değil demişlerdi. çok da mühim değil şekli aynı oldu zaten=)
  • Bekapa, senin araca rakip cikti Siyah, 5 kapi hemde dizel, buyrun sizi basbasa birakiyorum

http://www.youtube.com/watch?v=xU657j3bYFo&feature=fvw
  • rakip çıktı demek doğru olmaz o adam olayı aşmış=)
  • bekapa senin arabanın sesi daha güzel bana göre

bir şey fark ettim adam gaza fazla basınca siyah bir duman çıkıyor egzozdan ki buda nedir dizel araçların en büyük düşmanı " KURUM "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalramco -- 18 Mart 2010; 13:07:22 >
  • egzozdan çıkan dumanın kurumla çok alakası yok. tam yanamayan mazottan kaynaklanmakta diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.