Şimdi Ara

'Corsa' Genel (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.182
Cevap
81
Favori
2.532.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlarım merhaba,,BUGÜN YENİ BİR OPEL CORSA D ALDIM.2007 MODEL.1.3 CDTİ ESSENTİA.ÇOK İYİ BİR FİYATA BULDUM VE KONFOR PAKETİ DAHİL 27 BİN YTL YE ALDIM..KAÇIRMADIM..YANLIZ ŞU OPELİN BODY KİTLERİNİ PİYASADA NASIL BULABİLİRİM???SERVISTE cOK FAZLA PAHALI

ayrica krom kaplamalar filan\aracimdan gercekten cok memnunum cok ser'i ve gercekten cok genis bi araba/ve su gercekki eski korsanin birak ruhu anisi bile kalmamis/gercekten muhtesem bi araba/ihtiyaclarima yardimci olabilirseniz cok sevinirim/
  • quote:

Orjinalden alıntı: umuttacir
    Sayın uzmanım.
    Balataların marka isimleri nelerdir biliyorsanız yazabilirmisiniz. Birde balataların bittiğini frenajdan anlayabilirmiyiz?
    Fabrika çıkışı hangi balataları takıyorlar bilemiyorum ama 45 bin bakımında yetkili servis ön balatalarınız bitik dediler fiyat pahalı geldiği için değiştirmedim. üzerine 4500KM yaptım birşey yok ama adamların dediği doğru ise Allaha emanet gidiyoruz. Bir türlü kontrol ettirmeye fırsatım olmadı.

balatalar GM orjinal kutusunda..Evet ön balatalar bitmeye yakın fren pedalı daha çok iner aşağıya..Ordan anlıyabilirsiniz..
  • selam bu fiyata nasıl buldun? ben kaç gundur araştırıyorum konfor paketi dahil en fazla 28 800 e buldum. çok iyi bulmuşsun gerçekten. sakıncası yoksa nereden aldın?

quote:

Orjinalden alıntı: fabyalfonso

arkadaşlarım merhaba,,BUGÜN YENİ BİR OPEL CORSA D ALDIM.2007 MODEL.1.3 CDTİ ESSENTİA.ÇOK İYİ BİR FİYATA BULDUM VE KONFOR PAKETİ DAHİL 27 BİN YTL YE ALDIM..KAÇIRMADIM..YANLIZ ŞU OPELİN BODY KİTLERİNİ PİYASADA NASIL BULABİLİRİM???SERVISTE cOK FAZLA PAHALI

ayrica krom kaplamalar filan\aracimdan gercekten cok memnunum cok ser'i ve gercekten cok genis bi araba/ve su gercekki eski korsanin birak ruhu anisi bile kalmamis/gercekten muhtesem bi araba/ihtiyaclarima yardimci olabilirseniz cok sevinirim/
  • bizim konfor paketi - metalik renk - alaşım jantlar - park sensörü

1.3cdti essentia corsa 29.500e aldık 2 hafta önce
    kazık mı yedik acaba ?

OPC body kitlerinin pahalı olmasının nedeni 17inch jant artı lastikde değişiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

Orjinalden alıntı: umuttacir
    Sayın uzmanım.
    Balataların marka isimleri nelerdir biliyorsanız yazabilirmisiniz. Birde balataların bittiğini frenajdan anlayabilirmiyiz?
    Fabrika çıkışı hangi balataları takıyorlar bilemiyorum ama 45 bin bakımında yetkili servis ön balatalarınız bitik dediler fiyat pahalı geldiği için değiştirmedim. üzerine 4500KM yaptım birşey yok ama adamların dediği doğru ise Allaha emanet gidiyoruz. Bir türlü kontrol ettirmeye fırsatım olmadı.

balatalar GM orjinal kutusunda..Evet ön balatalar bitmeye yakın fren pedalı daha çok iner aşağıya..Ordan anlıyabilirsiniz..

Teşekkür ederim.

• arkadaşlar 1.3 CDTİ corsaların hangi modellerinde triger kayışı yerine zincir kullanılmaya başlandığını yada nasıl öğrenileceğini bilen var mı?
  • bana da en son konfor paketi dahil 28 600 e bıraktılar ama almadım. test sürüşü yaptıktan sonra ısınamadım dizel motoruna. size hayırlı olsun. kazasız belasız günlerde kullanın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: easy81

arkadaşlar 1.3 CDTİ corsaların hangi modellerinde triger kayışı yerine zincir kullanılmaya başlandığını yada nasıl öğrenileceğini bilen var mı?

1.3 cdti'ların hangi modellerinde derken?

eski 70hp'lik, şu an 75 ve 90hp'lik motorların yapısı aynı, ufak değşiklikler var, turbo, enjektörler, yazılım vs..

tamamı zincirli..
  • Arkadaşlar benim aldığım arabanın yerini söylemiyim:) evet piyasada sizin aldıklarınız fiyatlara bırakılıyor..benim aldığım yer tanıdık olduğu için karsız verdi bana...yani hiç kar etmedi...ama araç çok güzel..sizin düşünceleriniz nedir araçla ilgili???? aksesuar bulabiliyormusunuz acaba??
  • bide benim body kit dediğim opc değil...şu opellerde gördüğümüz klasik ön tampon arka tampon altı,,marşbiyeller,rüzgarlıklardan bahsettim..mesela eliftununing diye bi site var..orda tüm arabalarının body kitleri var.. eski corsalara 1 küsüre yapılılırken burda toplamı 500 filan oluyor..
  • ARKADAŞLAR BU ARADA HABERİNİZ OLSUN...SADECE FİYAT ÖĞRENMEK İÇİN GİTTİĞİM TOPKAPIDAKİ OPELDE 1.3 CDTİ ENJOY SP DAHİL 30000 YTL YE KADAR BIRAKIYORLAR..PAZARLIK İŞİNİ SIKI TUTUN......GERÇEKTEN BU OPELİN BÖYLE Bİ SORUNU VAR..ZATEN Bİ 2 SENE İÇİNDE 4 BİN YTL İNDİRİM YAPARLAR HERALDE....BAKSANIZA ASTRAYA...BEN ÇOK UCUZA BULDUM DİYE YAZDIĞIM CORSA 27 BİNLİK OLAN BAKALIM Bİ KAÇ SENE İÇİNDE NE KADAR OLUCAK????
  • ARKADAŞLAR İSTANBULDA MEMNUN KALDIĞINIZ VE ÖNCELİKLE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ OPEL SERVİSİ HANGİSİDİR?? ARABAMIN 15000 BAKIMI GELDİ, YAKLAŞIK 380 CİVARI GİDİYORMUŞ BİLDİĞİM KADARIYLA..???
  • Selamlar,
    opel corsa 99-2000-2001 modellerin 1.4 motor benzin tüketimi nasıldır. Ben az yakan bir araç bakıyorum.Corsa normalmidir.
  • Arkadşlar yeni Opel Corsa hakkındaki yorumlarınız nedir?
  • Bu fiyat çok fazla,

quote:

Orjinalden alıntı: cinuba

ARKADAŞLAR İSTANBULDA MEMNUN KALDIĞINIZ VE ÖNCELİKLE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ OPEL SERVİSİ HANGİSİDİR?? ARABAMIN 15000 BAKIMI GELDİ, YAKLAŞIK 380 CİVARI GİDİYORMUŞ BİLDİĞİM KADARIYLA..???

• quote:

Orjinalden alıntı: A-nf-A

Bu fiyat çok fazla,

quote:

Orjinalden alıntı: cinuba

ARKADAŞLAR İSTANBULDA MEMNUN KALDIĞINIZ VE ÖNCELİKLE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ OPEL SERVİSİ HANGİSİDİR?? ARABAMIN 15000 BAKIMI GELDİ, YAKLAŞIK 380 CİVARI GİDİYORMUŞ BİLDİĞİM KADARIYLA..???

daha mı ucuz????
  • yol Bilgisayarı yok sanırım Essentia veya Enjoy lerde? Sadece dış ısı göstergesi Tarih falanmı? Yoksa depodaki mazotla kac KM daha yol alınır bilgiside varmı?
  • slm bende de corsa var 1.3 cdtı ek tamponlar nekadardır bi haberiniz varmı
    arabamın modeli 2004 CDTI
  • 1.3 dizellerine enjektör temizliği veya değiştirmesi yapanlar varsa sonuçlarını yazabilirlermi?
  • iptal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tpkdln -- 14 Eylül 2012; 13:33:38 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.