Şimdi Ara

'Corsa' Genel

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
41.942
Cevap
83
Favori
2.458.019
Tıklama
Giriş
    6140 Mesaj

yakıt deposunun etrafını ilk sahibi ses ve ısı olarak izolasyonlamış. Onu da duysam artık araba araba değil jurassic park olurdu herhalde

ama yine de seviyorum ponçikcan reisi

mtv si az, yakıtı arabayı zorlamadıkça en iyilerden biri. Doğası gereği her güzelin bir kusuru var.
    |
    |
    mob411 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ilanlarda gezerken fark ettim ecotech yazısı silip sticker yapmış,

benimde ecotech yazısı zaten yarısı silindi

ne ile silebilirim çıkar ? plastikte kırık gerçi ama , ecotech i komple silip bi sticker yapsam güzel olur aslında

edit: odak dynamıcste yapılmış, farklı şehirler kapak boyanıp , üstüne o şekilde sticker yapılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 15 Mart 2018; 20:28:9 >

• Yarbay
    5385 Mesaj
    Ayrica fren disklerip acayip şekilde ötüyor video da izlediğiniz gibi bu durum araç muayenesinde sorun yaratır mi ? Muayene nisan da

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    6140 Mesaj

Kiriklar cok degilse plastik kaynagi ile onarilip duzeltildikten sonra guzel bir boya ile sifiri gibi olur kanaatindeyim.

Sonra ustune ecotek,opc,m power, amg artik ne yazdiriyorsan yazdirabilirsin

Sifir olarak pahali bir parca ama ugrasamam dersen bir ihtimal cikmacilarda uyguna bulabilirsin 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    450 tl kapak
    |
    |
    Kapak cok pahaliydi dediginiz gibi

Kirik cok degil sadece goruntuyu bozuyor

Isitilip bi sekilde plastik tamiri gormedi gerek.

Boya olarak plasti dip mi yada normal sprey boya ile girişmek mi lazım ?

Çıkmacilarda aşağı yukari ayni fiyati cekebilir

Fren ötmesine ne diyorsunuz muayenede birakir mi ?

• Yarbay
    6140 Mesaj

Isler bizim mantigimizla yurumuyor biliyorsun ama fren balatalari yeni mi yeni frenler tutuyor mu tutuyor. Ses yapmasi da balatalarin yeni sayilabilecek duzeyde olmasindan kaynakli. Olaya boyle bakinca en yuksek hafif kusur verirlerse verirler ama muayeneden kalmamasi gerek. Ses cikartmayip freni tutmayan arabalar da var neticede. Islevine bakmak lazim.

Ama onlarin mantigi nasil isliyor bu tuvturk subesinden subesine degisiyor

|
    |

Videoyu izledim de, o nasıl ötüş öyle hey maşallah

Ötüş muayenede sorun olmaz, sonuçta tutuş gücüne bakıyorlar orada. Güvenli sınırlardaysa başınızı ağrıtmaz.
    |
    |

Daha bitmesine 10 15 bin km var buyuk ihtimalle.

Basinca duruyor durmasinda sorun yokta baya ötüyor.

Frene basınca belli kısımlarda kesiyo belli kisimda ciyaklio basmaz iken ise islik caliyor 😄

Arka kampanadan geliyor dedi arkadasim ama sanmiyorum.

Acaba kaliperler mi çok baskı yapiyor da balatalar sürtüp ötüyor bilmiyorum.

Bundan sonra disk balata degisimi yapilcak ama orjinalleri cok pahali disari da ise boyle sorunlar oluyor.

|
    |
    jrbatu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce 2011 model 1.2 opel corsa d sahibi oldum. Konsol kısmında pekde tatmin etmeyen bir görüntü ve kullanım var. Geri görüş kamerası ve multimedia özellikli bir cihaz arıyorum. Aliexpress üzerinden almayı düşünüyorum tr'de pahalı olabileceği için. Maalesef internet araştırması yaptığımda hiç bir sonuç elde edemedim. Yurtdışından getirdiğimiz ürünün konsola uyacağı da muamma olduğu için daha önceden bilgi sahibi olan birileri vardır ümidiyle sizlere yazmak istedim.

hocam dediğiniz ürünün fiyatı gümrük istisnasını aşar. ya çine geri gönderirler ya da kdv ve üründe radyo olduğu için trt payını ve artık daha ne varsa tamamını ödersiniz de alabilirsiniz. çok nadir geçiyor ama 1000 de 1 o derece.

Türkiyede necvox lar var 500 -600 tl idare ederlik. En iyisi zenec 5010. ya da facebookdaki corsa d tr grubunu ekleyin orda caner bey var. araca birebir orijinal görünümlü tablet takıyor. android tableti, obd2, usb soketi, kepi vs toplam 670 tl di en son.

istanbuldaysanız montaja da yardım eder. ilanı aşağıdaki gruba özel 670tl di. facebooktan iletişime geçin. bu daha iyi. hemn orijinalliği bozulmaz hemde daha donanımlı. android tablet olduğu için özellik katabilirsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-corsa-d-tablet-kep-493872732/detay
    |
    |
    edinmeister kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2403 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

hocam dediğiniz ürünün fiyatı gümrük istisnasını aşar. ya çine geri gönderirler ya da kdv ve üründe radyo olduğu için trt payını ve artık daha ne varsa tamamını ödersiniz de alabilirsiniz. çok nadir geçiyor ama 1000 de 1 o derece.

Türkiyede necvox lar var 500 -600 tl idare ederlik. En iyisi zenec 5010. ya da facebookdaki corsa d tr grubunu ekleyin orda caner bey var. araca birebir orijinal görünümlü tablet takıyor. android tableti, obd2, usb soketi, kepi vs toplam 670 tl di en son.

istanbuldaysanız montaja da yardım eder. ilanı aşağıdaki gruba özel 670tl di. facebooktan iletişime geçin. bu daha iyi. hemn orijinalliği bozulmaz hemde daha donanımlı. android tablet olduğu için özellik katabilirsiniz

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-tablet-corsa-d-tablet-kep-493872732/detay

ben de aynı fikirdeydim ancak bir arkadaş vw için anroid destekli teyp getirtti.Hiçbir de ücret ödemedi. Şans işte..
    |
    |

• Yarbay
    2403 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

En önemli şey yok sanki bluetooth yok..Ben her zaman orijinal yanayım bu tür sonradan modifikasyonlar hiç hoşuma gitmiyor tercih meselesi tabii ki de :)

• Yüzbaşı
    857 Mesaj
    Herkese selam,

2004 1,3 enjoy corsa aldım

Orjinal teybini arıyorum, dandik usb li.bişe takmış eleman

Satan varsa lütfen ulaşsın,

Birde sorum var, 2005 2006 teybi bulmak çok zor grisi hiç yok bikaçtane siyah buldum

2008 2010 modelleri benim 2004 enjoy corsaya uyar mı

Teşekkürler

İstediğim teyp bu satmak isteyen varsa Darkpassenger@msn.com

Bu teyp 2004 model enjoy A uyar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkshine666 -- 19 Mart 2018; 21:26:50 >

• Teğmen
    113 Mesaj
    Hayırlı akşamlar herkese

Benim gösterge panelinin ön plastiğinde benek benek plastik lekeleri var ne yaptıysam çıkmıyor. Bunu temizlemenin yöntemi var mıdır yoksa değişmek mi gerekir nerden bulabilirim?

|
    |

• Yarbay
    5385 Mesaj

bende de var aynısının bir değişiği. Kolonya yada yıkamada silerken bir şey olmuş duruyor öyle. Eğer geçirecek bir şey olursa deneyelim.

depo iyiymiş
    |
    |
    Bahsedilenler: hh4k4nn
    Plastikler için şu ürünü tavsiye ederim.

https://www.meguiars.com.tr/plastx-saydam-plastik-yuzey-temizleyici-cila

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mob411

Daha bitmesine 10 15 bin km var buyuk ihtimalle.

Basinca duruyor durmasinda sorun yokta baya ötüyor.

Frene basınca belli kısımlarda kesiyo belli kisimda ciyaklio basmaz iken ise islik caliyor 😄

Arka kampanadan geliyor dedi arkadasim ama sanmiyorum.

Acaba kaliperler mi çok baskı yapiyor da balatalar sürtüp ötüyor bilmiyorum.

Bundan sonra disk balata degisimi yapilcak ama orjinalleri cok pahali disari da ise boyle sorunlar oluyor.

Serviste ikinci kalite gm taktırmıştım. Şehir içinde biraz sürdükten sonra yemin ederim frene basmaya utanıyorum.

Sesten ötürü bana bakıyor. Kuvvvvvkkk diye iğrenç bir ses. İnce tiz sesi araç kirliyken uzun yolda yapıyor.

Keşke dışarıda değiştirseymişim.

Kampanadan falan değildir. Sürüş sırasında fazla abanmadan el frenine basarak deneyebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    5385 Mesaj

ikinci kalite gm ler made in india olanlardır büyük ihtimalle dışarıda onlarıda taktım ses yapıyor durmuyorda. Delphi leri dışarı da taktım durum videodaki gibi ama durması daha iyi.

orjinalleri çok pahalı. 800-900 tutacak bu sefer disk değişimiyle ancak khytr89 hocamında dediği gibi acaba diskleri bosch alıp filan balatalarıda trw bosch tarzı mı taksam ne yapsam bilemedim. Gerçi daha var balataların bitmesine ama baya ses yapıyor bu haliyle.

Fark ettiğim bir şey var oda disk balata soğuk olunca ses yok , az bi frenleme sonrası ısınıp ses başlıyor. Balata temizleyici ile de bir kaç gün ses kesilip sonra eski haline geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 19 Mart 2018; 23:18:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: biuu

Ürün önerisi için teşekkür ederim.

biuu arkadaşın dediği ürünü burdaki bayisine danışayım kesin çıkartır derse haber veririm
    lpg sağolsun benzine zam gelmeden fullemiştim
    |
    |
    Bahsedilenler: mob411 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör biuu
bankalar.org
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.