Şimdi Ara

'Corsa' Genel (1030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42.182
Cevap
81
Favori
2.532.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • serdar abi büyük ihtimal bu gece forumu kaparlar güncellemeleri yapıp tekrar yayına açarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekapa

Arkadaşlar süpriz yapmaktan canım çıktı ama buda son süprizim,
    Param arkalara ve göbeklere yetmedi sadece önlere aldım jantları

Tabi şaka bunlar. Kafamda almak var ama kararsızım.
    Serdar abi sağolsun stepnesini takıp denememe izin verdi, ancak hala kararsızım

fikrimi söylemem gerekirse üzerindeki jantlardan daha iyi durmuş belkide temiz olduğu içindir

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar99

quote:

Orijinalden alıntı: supremum
    Herkese Selamlar
    Forumdaki yeni yapılanma ile birlikte Markaların Modellerine ait yeni forumlar açıldı.
    Bu forumlardan biride "Corsa" forumu. Bundan sonra tek bir başlığa gerek kalmadan Corsa ile ilgili her türlü paylaşımı o bölümde yapabileceksiniz.
    Tek bir ana başlığa bağlı kalmadan Corsa bölümünde her türlü başlığı açabilecek her türlü konuyu konuşabileceksiniz.
    Ayrıca bu bölümlere sizin istediğiniz arka planlardan oluşan temalar eklenebilecek.
    Üstelik tüm bunlar yine Markalar başlığından ayrılmadan olacak. Açtığınız başlıklar yine markalardaki Opel altında görünebilecek.
    Opel bölümünde Corsa Başlığına tıklayanlarda tamamen Corsa ile ilgili yepyeni bir foruma geçmiş olacak.
    Umarım hepimizin katkıları ile çok daha kaliteli paylaşımlar yapmak dileğiyle...

Evet arkadaşlar, yöneticiler foruma böyle bir yenilik getirmişler; iyi mi olmuş kötü mü,
    bu konuda görüşünüz varsa bildirin lütfen.

Bu arada Markalar-Opel başlıkları altından baktım ama henüz modele ait yeni bir alt başlık göremedim.
    Henüz devreye alınmadı mı acaba ?

Eğer bu yeniliğin faydalı olacağına kanaat getirirsek,
    açılacak Corsa başlığı altındaki konuları belirleyelim ve hemen açalım ki bundan sonra gelecek mesajlar doğru yerlere yazılsın,
    herkes gerçekten gerekmedikçe yeni konu açmasın...

Serdar abi hadi bakalım siftah senden bereketi Allahtan

http://forum.donanimhaber.com/forumid_647/tt.htm

Bence sen şimdiden sıkça sorulan sorular diye bir başlık aç, damlaya damlaya göl olur.
    Zamanla doldururuz içini

İyi bir forsat oldu bu

• quote:

Edit; Yeni başlık henüz aktif değil. Konular taşındıktan sonra oluşturulacak.

Gayette aktif valla hocam

Bu arada DH garaj kısmına bütün konuları doldurmanız pek hoş olmamış açıkçası.
    Eski haliyle "Motor Modifikasyonu" "İç-Dış Modifikasyon" ve "Ses-Görüntü Sistemleri" daha kullanışlıydı bence
  • quote:

quote:

Edit; Yeni başlık henüz aktif değil. Konular taşındıktan sonra oluşturulacak.

Gayette aktif valla hocam

Bu arada DH garaj kısmına bütün konuları doldurmanız pek hoş olmamış açıkçası.
    Eski haliyle "Motor Modifikasyonu" "İç-Dış Modifikasyon" ve "Ses-Görüntü Sistemleri" daha kullanışlıydı bence

Aynalama için bu düzenleme şarttı. Beklediğimiz reytingi yakalayınca tekrar bölümlere bölmek birkaç günlük iş.

• quote:

quote:

Bence sen şimdiden sıkça sorulan sorular diye bir başlık aç, damlaya damlaya göl olur.
    Zamanla doldururuz içini
    İyi bir forsat oldu bu

Linki tıkladım, Corsa bölümü açıldı.
    Fakat "Yeni mesaj" ve "Yeni albüm" diye iki buton var.

"Yeni konu" diye bir seçenek olması, bizim ona tıklayıp Corsa başlığı altında yeni konu açıyor olmamız gerekmez miydi ?
    Yoksa yanlış mı anladım ben ?

• abi bir konu açılmış corsac diye bizde corsa d diye açalım bir konu başlığı
  • Corsa C'cileri yeni forumumuza bekliyoruz

http://forum.donanimhaber.com/m_38445461/tm.htm
  • quote:

quote:

quote:

Zamanla doldururuz içini
    İyi bir forsat oldu bu

Linki tıkladım, Corsa bölümü açıldı.
    Fakat "Yeni mesaj" ve "Yeni albüm" diye iki buton var.

"Yeni konu" diye bir seçenek olması, bizim ona tıklayıp Corsa başlığı altında yeni konu açıyor olmamız gerekmez miydi ?
    Yoksa yanlış mı anladım ben ?

Serdar abi 5000'e yakın mesajın olmasına rağmen hiç konu açmamışsın heralde.
    Buda bu konuya bağlılığını gösteriyor, ne kadar hoş birşey

Yeni Mesaj butonuna tıklayarak yeni konu açabiliyoruz.
    Bende bir konu açıyorum şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: metalramco

abi bir konu açılmış corsac diye bizde corsa d diye açalım bir konu başlığı

bu görev bence serdar abinindir=)
  • @___Murat___

Bugüne kadar Corsa B C D ayrımı yapmadan gelen tüm soruları bu başlıkta elden geldiğince yanıtlamaya çalıştık, sorular dışında her türlü paylaşım da ayrımsız burada yapıldı, 20 bin küsür mesajla DH'nin en aktif konu başlıklarından biri oldu.

Naçizane fikrim yine model ayrımı yapılmaksızın konu başlıkları açılmasıdır.
    Motor, Şasi-Jant-Lastik, Donanım-Aksesuar, Modifiye, İkinci el Alım-Satım Önerileri vs benim ilk aklıma gelenler.

Bu şekilde konular açarak ilerlemeyi öneriyorum, lütfen başlık açmaya başlamadan önce burada tartışalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

bu görev bence serdar abinindir=)

• sayın yönetici açılan corsa c konusunun mirrorı neden markalar da ki opel başlığı altına düşmedi? bence opel altında gözükmesi çok daha rahat takip sağlayackatı. öbür türlü her model içn tek tek kontrol etmemiz gerekecek.
    sanırsam bu değişiklik tamamen ticari tıklanma frekansına göre reklam veren ajanslara bir kumpas olmasın?
  • quote:

@___Murat___

Bugüne kadar Corsa B C D ayrımı yapmadan gelen tüm soruları bu başlıkta elden geldiğince yanıtlamaya çalıştık, sorular dışında her türlü paylaşım da ayrımsız burada yapıldı, 20 bin küsür mesajla DH'nin en aktif konu başlıklarından biri oldu.

Motor, Şasi-Jant-Lastik, Donanım-Aksesuar, Modifiye, İkinci el Alım-Satım Önerileri vs benim ilk aklıma gelenler.

Bu şekilde konular açarak ilerlemeyi öneriyorum, lütfen başlık açmaya başlamadan önce burada tartışalım.

Corsa Severler artık takip edilemeyecek kadar büyümüştü. Ben daha önce de Corsa C için bir başlık açmayı düşünmüştüm ama burası Opel'in altında Corsacıları birleştirdiği için bu forumu bölmek istemedim. Madem Corsa Üst başlığımız var B,C ve D için neden alt başlık olmasın. (A için olur mu bilmiyorum, trde sayısı çok az). Böylelikle takip etmek daha kolay olur diye düşünüyorum
    @Serdar99
    Corsa D'den sıkıldıkça bizim foruma da uğrarsınız

• quote:

sayın yönetici açılan corsa c konusunun mirrorı neden markalar da ki opel başlığı altına düşmedi? bence opel altında gözükmesi çok daha rahat takip sağlayackatı. öbür türlü her model içn tek tek kontrol etmemiz gerekecek.
    sanırsam bu değişiklik tamamen ticari tıklanma frekansına göre reklam veren ajanslara bir kumpas olmasın?

İlgili konular taşındıktan sonra Corsa bölümünü komple aynalayacağız.
    İşlev tam randumanlı çalışmaya başladığında memnun olacağınızı düşünerek gerçekleştirdik bu işlemi.
    Tamamen kendi araçlarına ait, tamamen üyelerin istekleri yönünde şekillendirilebilcek bir forumun daha kullanışlı ve daha sıcak olacağını düşündük.
    Tek bir başlıkta Corsa'ya ait herşeyi paylaşmak mı? Tamamen Corsa'ya ait bir bölümde dilediğiniz konuları dilediğiniz gibi oluşturmak mı?

• quote:

sayın yönetici açılan corsa c konusunun mirrorı neden markalar da ki opel başlığı altına düşmedi? bence opel altında gözükmesi çok daha rahat takip sağlayackatı. öbür türlü her model içn tek tek kontrol etmemiz gerekecek.

Siyaset yasak deyip milleti banlayan, ama AKP, TDH gibi partilerin reklamını alıp siyasetten para kazanmaya çalışan bir forumun daha da fazla kazanmak böyle için birşeyler yapması mı? Asla inanmam...
  • quote:

@___Murat___

Serdar abi, bende bir konu açtım ve kafama göre iş yaptım sanırım ama düşüncelerimiz birebir örtüşüyor.
    Aynen söylediğin gibi düşünmüştüm ve modifiye konusunda tecrübelerimi aktarmak için açtım konuyu.

Eğer itirazı olan varsa kapattırabilirim hiç sorun yok benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekapa -- 14 Mart 2010; 23:12:00 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Murat___
    Ben daha önce de Corsa C için bir başlık açmayı düşünmüştüm ama burası Opel'in altında Corsacıları birleştirdiği için bu forumu bölmek istemedim.

Şimdi yine bölmüş olacaksınız, benim derdim de birlikteliği sürdürebilmektir.
    Modellere göre ayırmak yerine bir önceki mesajda yazdığım şekilde konulara ayırmak bana daha mantıklı görünüyor,
    yurtdışında bildiğim pek çok forumda da böyle yapıyorlar.
  • quote:

quote:

@___Murat___

Serdar abi, bende bir konu açtım ve kafama göre iş yapmış sanırım ama düşüncelerimiz birebir örtüşüyor.
    Aynen söylediğin gibi düşünmüştüm ve Modifiye konusunda tecrübelerimi aktarmak için açtım konuyu.

Eğer itirazı olan varsa kapattırabilirim hiç sorun yok benim için.

Modifiye başlığına itirazım yok Bekapa, zaten ilk aklıma gelen konulardan biri idi.
    Sadece Corsa D için değil, tüm Corsa modellerini içerecek şekilde olması daha iyi olur diye düşünüyorum.

• quote:

Sadece Corsa D için değil, tüm Corsa modellerini içerecek şekilde olması daha iyi olur diye düşünüyorum.

katılıyorum sana serdar abi corsa A B C D diye ayıracağımıza Corsa Başlığı altında Konulara ayırsak daha faydalı olur gibime geliyor
  • 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.