Şimdi Ara

Corsa F Kullananlar Kulübü (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.672
Cevap
124
Favori
169.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2021 model manule 75 beygir 2400 km corsamda bu şekilde bir küflenme var. Servis normal dedi ama pek inandırıcı gelmedi. Ayni durumu yaşayan başka arkadaşlar var mı? Ve gaza bastığınızda vites oynama durumu sizlede de oluyor mu?

Corsa F Kullananlar Kulübü
  • Merhaba,
    2020 model ultimate + tp paket arabamı satıyorum. Tramersiz ve boyasız.
    İlan numarasını paylaşıyorum, ilgilenen olursa yardımcı olurum.
    Teşekkürler.

İlan no: 1039593991
  • 2022 model 3500KM'de 1.2 100hp turbo benzinli aracım var...kilometrede 2 TL yakıyor ne yaptıysam düşüremedim..şehir içi şehir dışı farketmiyor hep aynı yakıyor

200 liralık yakıt alıyorum yaklaşık 8 litre falan yapıyor...NET 100 km'de bitiyor klima kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarthWorm -- 2 Ağustos 2022; 21:21:28 >
  • Merhaba arkadaşlar, 2012 1.25 Fiesta kullanıyorum. Corsa'nın bu kasalarını çok beğendim. İhtiyaç olduğundan değil ancak aracımı yenileyip Corsa alsam mı diye düşünüyorum. Bütçeme uygun 1.2 Edition ve 1.2 Essential modeller buluyorum. Essential modeller en boşu sanırım. Hep mavi renk bir araba istediğim ve kısmet olmadığı için mavi renginin de bolca olması cazip geliyor. :)

Önerileriniz var mıdır ? Bu devirde sorunsuz aracımı satıp biraz borca girip yeni bir Corsa almaya değer mi ? Tüm konuya okumaya fırsat bulamadım, rehber bir yorum varsa onu da okuyabilirim. Simdiden teşekkürler.

• Arkadaşlar geçen hafta 2021 model corsa aldım ultimate paket ve teknoloji paketli olduğunu söyledi satan arkadaş. Araçta matrix far var, koltuk ısıtma var fakat ekran diğer corsalardan büyük değil ayrıca kör nokta uyarı sistemide yok. Aklım karıştı bu hangi donanım nasıl bir paket araç biri aydınlatırsa sevinirim.

• quqil kullanıcısına yanıt
    ultimate paketlerde sadece media ekranı biraz geniş diye biliyorum hayalet ekran aynı, onda da klima ile ilgili fonksiyonel tuşlar var sanırım. 2021 teknoloji pakette navigasyon vardı diye hatırlıyorum. hayalet ekrandanda navigasyonu kullanabiliyor sunuz.
    2021 ile 2022 versiyonları arasında farklılıklar oldu. siz 2022 ile kıyaslıyorsanız farklar ondan olabilir.
  • fb33 F kullanıcısına yanıt

hayır hayalet ekran ile ilgili bişey sormuyorum, normal multimedia ekranı büyük değil diğer corsalar ile aynı yani araçta teknoloji paket olmasına rağmen o ekran küçük

• Selamlar, bende de 1.2T elegance paket var 2.el aldım 15bin kmde.

Ben yakıt tüketimyle ilgili biraz karışığım. Normal yolda sert kalkışlar vs yapmamama yumuşak kullanamama rağmen ortalama 8lt tüketim veriyor, sizce fazla yüksek değil mi? fabrika verilerinde 5,6lt diyor şehir içi

Geçen hafta izmir-istanbul arası yolculuk yaptım 140'ı çok geçmedim o yolda da 7.8lt ortalama verdi

Bu araçların 5-6 civarı ortalama vermesi gerekmiyor mu bir problem mi var başka emin olamadım

Sizin ortalama tüketimleriniz nasıl?

• Çok yüksek ben şehir içi 6,8, uzun yolda 5,5 ları görüyorum.

• brandeis84 B kullanıcısına yanıt

Şehir içi normal yakıt tüketiminiz, kışın kış lastiğiyle 11 litreleri gördüğüm oluyor 20 km ortalamayla. Sürekli dur kalk ışıklı yavaş trafikteyseniz normal. Böyle durumlarda araç iyi yakıyor.

Bu ortalama şehir içi, şehirler arası karışık ortalamadır. Sıfırlayıp öyle baksaydınız keşke, şehirler arası 5 5.5 arası görüyorum. Yüksek hızlara çıktığım zamanlarda bile yine böyle şehirlerarası ama şehir içi iyi yakıyor.

Bu arada benimde aracım 1.2t Elegance, çıkmacıdan geri görüş kamerası buldum tesisatı yok alsam taktırabilir miyim acaba? Bilginiz var mı?

• Herkese selamlar, ben de 2022 model edition paketle aranıza katıldım.

Sinyal sesinin seviyesi sizde de düşük mü ? Özellikle müzik açıksa hiç duyulmuyor.

Ayrıca Carplay'i bir türlü çalıştıramadım, kabloyu takıyorum ama araç görmüyor, ne yapmak lazım?

Şimdiden teşekkürler.

• nlbrkknr kullanıcısına yanıt
    öncelikle hayırlı olsun,
    carplay için gizlilik menüsünden birşeye izin vermek gerekiyor diye hatırlıyorum.
  • herkese merhaba,
    ben arabayı alalı bir yıl olacak, servis muayenesi için uyarı vermeye başladı.
    son zamanlarda arabayı servise götüren oldu mu?
    servis ücretleri ne kadar tutuyor biliyormusunuz?
    +1

Teşekkürler, myopel'e multimedya güncellemesi gelmiş onu yapınca düzeldi lakin sadece orijinal kabloyla çalışıyor.

• Arkadaslar merhabalar, 2022 Opel Corsa Edition paket aracimin gorusunda boyle bir kabarik var, sizde de bu sekilde mi?

Corsa F Kullananlar Kulübü
  • Herkese merhaba, 2021 model Corsa aracıma USB kablo ile telefon bağladığımda telefon aşırı ısınıyor ve bir yerden sonra Apple Carplay kafayı yiyip bağlantı kopuyor. 2 farklı telefonla denedim, ikisinde de aynı ısınma ve bağlantı sorunu oldu. Aynı sorunu yaşayan başkası var mı? Sorun sizce kabloda mıdır, telefonda mıdır yoksa USB çıkış gücü mü fazla geliyor?

• talhakayatas T kullanıcısına yanıt

bence kabloyu orjinal bi kablo kullanip tekrar deneyin, boyle bir sorunla karsilasmadim

• ITT I kullanıcısına yanıt

Sizinki kadar belirgin olmasa da benim aracımda da böyle bir kabarıklık var. Airbag izi olduğunu düşünüyorum.

• ITT I kullanıcısına yanıt

Bendeki araçta da var.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.