Şimdi Ara

Corsa F Kullananlar Kulübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sen_md Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
1.744
Cevap
123
Favori
176.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

trafik işareti okuma olması gerek, tabelayı okuduğunda orada beliriyor.

• marjinaliter M kullanıcısına yanıt

Ben de Ankara'da arıyorum kamera taktırmak için güvenilir bir yer. Ankara'da olanlardan hem bu konuda, hem de servis/bakı konusunda yer/usta tavsiyesi alabilirim.

• Merhabalar,

OPEL Türkiye, Corsa'ların periyodik bakımlarında hava filtresi değişim periyodunu 30.000km'ye çekmiş. Yani 15.000km bakımında hava filtremiz değişmedi. Bu durum içime sinmedi ve piyasadan orijinal PSA hava filtresi aldım. Filtre paketinin içinde çocuk yumruğu kadar bir siyah sünger de var. Bu siyah süngeri nereye monte edeceğimi bilemedim. bilgisi, görüşü olanlar paylaşabilirse çok sevinirim. Tahminim, hava emiş borusuna (filtreden önceye) takmak yönünde. Siz ne dersiniz?

• Merhaba, multimedia ekran (apple) aksesuar olarak sonradan uygulanabilir mi ? Ve varsa nerden bulabilirim? Tesekkurler

• Bizim araçlarda gizli özellik var mı arkadaşlar?

• Matrix Farlar artık gelmiyor mu ?
  • pascalnenc P kullanıcısına yanıt

dediğiniz parça yok bu anlatımda

https://catalog.mann-filter.com/file/Product/MediaAssets/CU_CUK%2026%20025-2.pdf

• 1.2 ultumate almayı düşünüyorum. Corsa ile ilgili herhangi bir tecrübem yok. Test etme fırsatımda olmadı. Yorumlarınız ile yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• esirin60 E kullanıcısına yanıt

9 aydır 1.2 Turbo elegance otomatik kullanıyorum.Arabanın yol tutuşu iyi, otomatik olmasına rağmen vites geçişlerinde sorun yaşamadık.İlk aldığımızda arabanın direksiyonu sağa çekiyordu.Serviste sorunsuz bir şekilde yazılımla halettiler.Arabayı kullandığım yerde yollar kötü olduğu için çukur biraz fazla hissediliyor.Konfor anlamında orta seviye diyebilirim.Bu konuda cliolar daha iyi.Boyası ince çabuk atıyor.Tazyikli suyla yıkanmaması gerekir.Arabadaki A sütunları bence biraz kalın ve dönüşlerde görüşü kıstlıyor.Seri ve atik bi araba 100 bg olmasına rağmen.Tork konvantörlü şanzıman olduğu için bir tık seriliği önlüyor. Corsa F Kullananlar Kulübü 

• Arkadaşlar selamlar,

1.2 100 elegance kullanıyorum 1 yıldan fazladır. Şoför koltuğunun paspası yıpranmaya başladı ve kauçuk (3d-5d-7d gibi saçma sapan paspasları) sevmiyorum. Nasıl korumak lazım halı paspasımı ve yenilemek istersem nereden bulabilirim. Tecrübesi araştırması olanlar yazabilirse mutlu olurum

• FiratYildirim F kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Start stop için yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Araç üreticileri emisyon testlerini start stop açık olarak geciyor. Bu nedenle onu tamamen kapatırsanız ve her yeni kontakta açılmazsa bir defeat device durumu oluşuyor. Bu nedenle böyle olmak zorunda.

Klima konusunda aynı şeyi yaşamıyorum. AC kapalı uzun süre unuttuğum oldu tekrar direk çalışmadı

• Tavan siyah paket olupta boya atması yaşayan varmı aranızda? Bu durumda ne yapmak lazım yardımcı olursanız sevinirim.
  • Frknsnsy F kullanıcısına yanıt
    merhaba,
    öncelikle geçmiş olsun, bu tarz bi sorun yaşamadım ben opelde.
    Aracı alırken bayi opelin boya atması konusunda garantisi var demişti. servis ile görüştünüz mü?
  • fb33 F kullanıcısına yanıt
    Bayiden herhangi bir şekilde yardımcı olunmadı. Ancak şöyle bir durum var. Boya atma sebebi kuş pisliği. Tavan siyah opsiyonlarda orjinal rengin üstüne 2. Kat uygulaması yapılıyor ve bu orjinale göre daha ince bir katman oluyor. Sonuçta da boya üstüne boya atılmasıyla deforme olması çok kolay olmuş oluyor. Sanayide ustaların söylediği koyu renklerde kuş yanığı dışkı temizlenmenme misal olarak 4-5 günde gerçekleşiyorsa bu şekilde ki tavanlarda 2-3 günde gerçekleşir dediler. Bizde farketmediğimiz için boyayı kaldırmış bulunduk.

Corsa F Kullananlar Kulübü

• Frknsnsy F kullanıcısına yanıt
    Nacizane tavsiyem siyah opsiyon tavanlarınızı film kaplatmanız. Belki ilk başta ücreti yüksek gelebilir ama sonradan başınız ağrımasından daha iyidir. Benim aracımın şu hale gelmesi 2-3 gün sürdü. Çünkü daha 3 gün önce yıkamıştım ve hiçbirşeyi yoktu.
  • Bu aracın dizelini kullanan özelden dönüş yapabilir mi? 2014 polo’dan geçiş yapmayı düşünüyorum. Tavsiyelere açığım.
  • Herkese selamlar, 2020 corsa otomatik aldım. Lakin her çalıştırmada sürüş modu normale dönüyor, ben eco modda kullanıyorum ama her seferinde tekrar normal moda alıyor.
    Bir de klimanın A/C butonu her çalıştırmada açık konumda oluyor kapatsam dahi.
    Bir çözüm bulan veya aynı sorunu yaşayanınız var mıdır?
  • emre.sdk E kullanıcısına yanıt
    merhaba hayırlı olsun.
    bu anlattıklarınız malesef opel için sorun gözükmüyor.
    herkes bu şekilde kullanıyor.
  • fb33 F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bundan önce fiesta kullanıyordum sürekli eco modda kalıyordu. Bana bir sorunmuş gibi gözüktü bu yüzden.
  • Merhaba,

Motor bölmesi çok tozlandığı için kaput altı fitil almayı düşünüyorum. Corsa F Ultimate'e uygun kaput altı fitil internette bulamadı. Daha önceden alıp kullanan, ürün tavsiyesi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.