Şimdi Ara

Corsa D şanzıman yağ değişim süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2009 Corsa D 1.2 Easytronik aracım var kaç km'de şanzıman yağının değişmesi gerekiyor teşekkürler

• 2 yıl 20.000km de değişmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

2 yıl 20.000km de değişmeli
    Cevap için teşekkür ederim hocam birkaç yere gittim değiştirmeye gerek yok dediler sadece bir nedense degistirirsek sorun yaratır dedi ne olur dedim vites geçişlerinde sorun yaşarsın dedi böyle bir sey olabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Cevap için teşekkür ederim hocam birkaç yere gittim değiştirmeye gerek yok dediler sadece bir nedense degistirirsek sorun yaratır dedi ne olur dedim vites geçişlerinde sorun yaşarsın dedi böyle bir sey olabilir mi?

Alıntıları Göster
    onlarda uygun yağ ve ekipman olmadığı için cesaret edemiyorlar şanzımanda sıkıntı olursa arıza için sizden yüklü miktarda para isterler onların istediği bu.
    Onlar sistemin sağlam çalışmasını istemezler bozulmasını isterler.Siz bakım için küçük bedeller ödersiniz ama arıza çıkarsa sizden çok büyük miktarda para ödemeniz gerekebilir.

Siz yetkili servise gidin şanzıman yağı ve filtre değişimi yapın ayrıca kavrama ayarıda yapılması gerekiyor. Çünkü yarı otomatik

Bu işlemi yetkili OPEL servisinde yapmanız lazım.
  • altrea kullanıcısına yanıt
    Açıklama için çok teşekkür ederim Bursa da ikamet ediyorum Neskar opel servisi var ona götürsem Şanzıman yağı değiştirin desem değiştirirler peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lsengul kullanıcısına yanıt
    Görüşmeniz lazım umarım faydası olmuştur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.