Şimdi Ara

Corsa,Clio,Bravo,106,Civic,Saxo birileri akil versin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: roswellx

hocam sen okumadin sanirim burada vergiler beygir gucune gore aliniyor ben bulgaristan'da yasiyorum. O yuzden hp yi vurguladim.. Sanirim karar verdim Fiat bravo 1.7 JTD alcam ama motoru hakkinda biraz daha bilgi edinmem gerekiyor ne yapimidir italyan midir nedir bilen var mi acaba ????????

madem dizeline karar kıldın 1.9 filan bari al
    o 1.7 dizelden daha iyidir
    bi de o dediğin motor italyandır
    tr'ye ithal edeilmedi o motordan....
  • Evet multi jetline olan modelinden alicam 1.9 90 hp ileride bide power box yeter de artar bana
  • hayırlı olsun o zaman hocam güle güle kullan
  • quote:

Evet multi jetline olan modelinden alicam 1.9 90 hp ileride bide power box yeter de artar bana

hayırlı olsun

o motor multijet değil.

multijet ler 120 hp ve 150 hp olarak iki tip ve bravo da yok.
  • Internette kisa bir arastirma yap gorurusun belki Turkiye'de olmadigi icin bilmiyor olabilirsin, ingilizcen varsa bulman zor olmayacaktir. Wikipedia'dan alinti goz at istersen ------------>http://en.wikipedia.org/wiki/JTD_engine

Almaya karar verdim artik Fiat Bravo 1.9 JTD 90 Hp
  • Burdada Bravo'da JTD motorunun oldugu versiyona takilan power box ile elde edilen guc verilerihttp://www.tuningbox.com/ANG/marka.php yukaridan fiat i sec
  • bı ara forumda bı eleman vardı
    bulgarıstandan cok ıyı bı rakama ferrarı mı pors mu ne oyle bısey almıstı
    3 ay bınıp satmak ıcın

ıyı fıkır aslında butun yaz bın havan o bıcım olsun daha sonra gıt yıne bulgarıstanda sat arabanı

soyledıgı rakamda cok ucuz bıseydı
  • Hehe evet ucuz burada ama salliyordur bi tarafindan ferrari alacak adam bos adam degildir kanimca birde boyle seylerle ugrasacak gelcek buraya alacak islemlerini yaptircak gidecek Turkiye'ye gezecek araba calinirsa hayati kayar araba kacakciligindan o yuzden sallamistir.
  • Clio hb privilage ....1,4 16 walf gerek tüketim gerekse yol tutuşu kendi sınıfında çok farklı bende 1.4 16 walf clio hb var uzun yolda 5,3 litre şehir içi İstanbul şart.7,5 lt. yakıyor geçen hafta memleketten geldim (Giresun İst.) yani 1000 km.55 lt harcadım hız ortalamam.100 km bilgisayar versisi araçta 2 kişi ile 160 km/h kadar en küçük bir titreme dahi yok ancak daha yüksek hızlarda araç dolu olmalı ben 4 kişi ile 195 km/h hız yaptım.araç ta en küçük bir sorun yok. ABS 16 Walf.ısıtmalı ve elektrikle harketli cift açılı ayna. direksiyon yükseklik.koltuk yükseklik ayarı 6 kolonlu direksiyondan kumandalı radyo.klima. yol bilgisayarı.ısı geçirmez ön cam.sis farı li-ion akü.38 mt fren mesafesi.6 hava yastığı. daha ne ararsın...
  • simdi yeni kampanyalar cikti 2007 model clio symbol 18000 ytl'ye geliyor turk parasina cevirirsen onlardan mi alsam :) tipi falan hosuma gitmiyor ama yakit cimrisi araba surmuslugumde var renaultlar gercekten iyi gidiyorlar
  • quote:

simdi yeni kampanyalar cikti 2007 model clio symbol 18000 ytl'ye geliyor turk parasina cevirirsen onlardan mi alsam :) tipi falan hosuma gitmiyor ama yakit cimrisi araba surmuslugumde var renaultlar gercekten iyi gidiyorlar

eger sıfırsa ve alabılecek gucun varsa hıc bekleme derım gercekten yakıtta cımrı yenı nesıl cliolar. tavsıye ederım

@biz: hocam senın arac benzınlı mı dizel mi?. kac model. bizimde varda bi tane 160 ustune cıkamadık genelde.(99 model)
  • bence corsa al fiyatlarda düştü şu an...Bizde almayı düşünüyoruz
  • corsa almanizin sebebi nedir arkadasim kuru kuruya corsa al demekle olmuyor ki sen neye gore corsa al diyorsun yada corsa da sizi ceken ne var?????
  • Opel corsa 97 model 1.7 Dizel 60hp
    derim ben

diğer arabalar yaramaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: PesimistChe

Opel corsa 97 model 1.7 Dizel 60hp
    derim ben

diğer arabalar yaramaz

1.7nin vergisini bilmiyorsun herhalde sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

quote:

Orjinalden alıntı: PesimistChe

Opel corsa 97 model 1.7 Dizel 60hp
    derim ben

diğer arabalar yaramaz

1.7nin vergisini bilmiyorsun herhalde sen

Arkadaşın yazdığı kategoride en iyi araba bu vergisi beni ilgilendirmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.