Şimdi Ara

Corsa B Kulübü (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.220
Cevap
34
Favori
219.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 97 Opel Corsa 1.4 tavan kartonunu nereden bulabilirim.Şimdiden teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba,

klima düğmesi kırıldı ne tavsiye edersiniz.

malum bulunmuyor parçası.

komple klima kontrol paneli mi bakayım yoksa düğme bulabilir miyim.

• Merhaba arkadaşlar,

Eşime 2001 model Corsa B 1.2 Otomatik LPG'li araç aldık.

Aracın bu sene ağır bakımını yaptıracağız.

Normal periyodik bakıma ilaveten neleri yaptırmamız gereklidir acaba ?

• soylu kullanıcısına yanıt

resim atın bir görelim. bendeki de kırılmıştı bir yol buldum.

• h_ozkilinc H kullanıcısına yanıt

maalesef düğmenin girdiği plastik kanalda da kırık var sadece düğme değil.

orijinal olsun derseniz butonlu çıkma panel arayın. sadece klima açma kapama olsaydı bir elektrik butonu koyardınız. geçmiş olsun

buldum bi kaç tane panel 1300 tl diyorlar.

fotoğraf ekler misiniz bir görelim

• Neferzade kullanıcısına yanıt
    BP nin LPG si nasıl iyi mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2000 1.4 gls aracım için Zonguldak da bir usta tavsiyesi arıyorum.

İyi Forumlar...

• merhaba arkadalar ben bilgi bulamadığımdan kendi tecrübemi paylaşmak istiyorum. aliexpressten 30000Lm kendinden mercekli far ledi aldım. kesinlikle lümen değeri çok düşük. güzel yanı ise far çizgisi çok iyi. inwelsin 9000lmlik cop çipli ledi bu fardan daha parlak bu arada. sadece bilgi paylaşımı için yazdım. iyi günler dilerim. aldığım ürünün resmi ve Linki bu

Corsa B Kulübü
     Corsa B Kulübüaliexpress.com
    302.68TRY 56% OFF|120W H4 otomatik lamba Mini Lens LED H4 9003 HIB2 ampuller araba farı motosiklet çift projektör Len LED otomotiv Moto 12V 24V| | - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005005029322849.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.2e883d12hryGTp&gatewayAdapt=glo2tur

araçta duruşunu da çekip atacağım.

• Corsa b swing kullananlar tavsiye edermi acaba? Parca bulmasi ustası nasıldır memnun edermi uzakmi duralım?
    140liralara kadar butcem var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

çinden gelen.

Corsa B Kulübü

burda çok methedilen 2 yıl garanti verilen bir markanın 360 derece h1 olanı.

Corsa B Kulübü

bunların ikisi de beni hüsrana uğrattığı için farı modernize ettim. ikisini yan yana bir farın içine monte ettim. aralarında biraz ayar gerekiyor ama şimdilik ikisi birlikte.

Corsa B Kulübü

henüz ayarlayamadım. ilerde arabadan fotoğraf yükleyeceğim. ama ikisini birlikte kullandığımda bile beni kesmiyor. çin ürününden 3 ya da 4ünü deste haline getirip farın içine yerleştirsem belki daha iyi olabilir miş. bana çok daha ucuza ve daha az zamana malolabilirmiş. bilmeyenler için amper değerlerini ölçtüm. her biri 2,6A gibi çıkıyor. elbette bu işi yapanlar ne kadar amper o kadar lümen dseler de teknoloji ve led tasarımlarının geldiği nokta watt ile lümenin orantılı paralelliğini bozuyor. iki farklı marka ya da model aynı gücü tüketip farklı lümende/luxte güç üretebiliyorlar.

• corsa b kullanıcı arkadaşların babalar gününü kutlarım. 2023

• 2023 Haziran babalar gününde aranıza katıldım. Baba ve baba adaylarının gününü kutlar,hayırlı sağlıklı yıllar dilerim

• SesaymiNNN S kullanıcısına yanıt

Zonguldak merkezdeyim. 4 yıldır corsa b kullanıcısıyım. Şu ustaya git diyemiyorum. ☹️😞

• Neferzade kullanıcısına yanıt

merhaba arkadaşım. Benim corsa b 1.4. GLS. 99 model. Hızı azaltıp tekrar hızlanırken 2000 devirden sonra kısa bir tekleme gibi yapıyor. Araçtaki soketli olan iki sensörü söküp balata spreyi ile temizledim. Motor üst koruyucuyu söktüm. Hava tahliye hortumu delinmiş. Değiştim. Şimdilik sıkıntı aşılmış gözüküyor. Denemek ve kontrol etmek zor değil. Kendiniz yapabilirsiniz.

• Fren pedalı normalden daha sert neden yapar ,balatalar mı bitiyor acaba ?

• merhaba. 1997 gsi ile obd elm327 bluetooth cihazını kullanamadım. kullanan var mıdır. detaylı bilgi verebilen olursa teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h_ozkilinc -- 31 Ağustos 2023; 16:13:21 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.