Şimdi Ara

corsa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıktaki aracı düşünüyorum.hususi alıcam orj hali 70-75 bg civar bişi isuzu motorlu bir araç.orj halde yakıtı nasıldır gidişi nasıldır.birde bu araca setuplar kuruyorlar max 250 bg felan alıyorlar.ben fazla sıkıştırmadan 150-180bg arası bişi alsam yakıtı performans uzun ömürde motor durumu kaç bin km binerim maliyeti ne kadar olur gibi sorularma cevap arıyorum yanlış yere yanlış konu ise af ola.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şimdi bir 1.7 kullanıcısı olarak 2 yıl ünide kullandım 3 ay önce corsayı sattım bende yükledim aracı hybrid turbo büyük enjektör hard yazılım bronz baskı falan derken 2 sene kullandım yeri geldi debimetreyi 2 kez değiştim yeri geldi turbo intercooler hortumlarını patlattım birde mazot pompası bozuldu aklımda kalanlar bunlar başka olmuşsada küçük arızalardır demem o ki bulaşma derim şuan peugeot 306 aldım kara düzen araç benzinli atmosferik motor fazla beygire inanki corsada gerek yok ne konfor ne yol tutuş ne güvenlik var zaten heyecan arıyosan al derim ama bakımı arızası için kafa yorman gerek alıyosan 5 bin sağda solda dursun derim Sağlıcakla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Columbia- kullanıcısına yanıt
    kıymetli zamanın ve kelimelerin için teşşekürler araştırdım bu arada bende baya herkez bulaşma diyor.sanayiye dağıtıcak param olmadığı için vazgeçiyorum.iyi geceler konu kilit.
  • zuzuzu09 kullanıcısına yanıt
    1.3 cdti veya 1.4 comfort düşünebilirsin daha sorunsuzdur daha çok temizleri var piyasada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.