Şimdi Ara

Corruption'dan Nefret Edenler İçeri Buyrun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben artık bıktım bu aptalca olaydan.Benim üzerimdeki itemden ne istiyorsun?

5 dakika geçmeden death olmak bıktırdı artık.Ben MOTHER'a gitmek istemiyorum.

Bu nereye gidecek böyle ? 15 karakterim var.Hepsinde bu görevleri yapıp Allah'ın belası pencereyi açmak zorundayım.Zaman kaybından başka bir şey değil.

Bunlar oyun zevkinin de içine ettiler artık.Bırakın da rahat rahat oynayalım.

Sizler bıkmadınız mı? Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CAFE96FA5 -- 18 Şubat 2020; 19:5:47 >

• corruption büyük fail . kimse sevmedi zaten ve genel olarak 8.3 fail.

Ben Shadowlands i satın almıştım sonra iade ettim. tekrar almak için de gelişmeleri bekliyorum. şu hali ile shadowlands te alınmaz gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kvo35 -- 18 Şubat 2020; 20:7:6 >
  • ben corruption item sisteminden memnunum çünkü hem ekstra challange yaşatırken bir yandan iyi corruption özelliği düştüyse epey sağlam dps/heal arttırıyor.

işe yaramayanları zaten siliyorum. ben 45 corruption ile oynamaya alıştım açıkçası.

lakin bu kişiden kişiye değişir, kimisi sevmeyebilir. ben monoton gear stilinden çıkıp değişik varyasyon veya buildlere sebep olduğu için memnun kaldım. zaten bfa'nın yarısı dümdüz oynadık bari diğer yarısı gear konusunda değişik olsun derim. farklılık olsun.

benim 8.3 ile ilgili genel şikayetim horrific vision'ların pek eğlenceli olmaması ve + eski haritalara getirdikleri daily sistemi. ben yeni harita ve world quest sistemini tercih ederdim argus gibi. ama kolaya kaçtı blizzard.

bu corruption item sisteminden memnun olduğum ile ilgili sözüm yanlış anlaşılmasın keşke eski legendary item sistemi olsa tercih ederdim ama yine de oynanışı epey etkilediğinden ben nispeten eğlenceli buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 18 Şubat 2020; 21:36:23 >

• BFA satın almadım ve doğal olarak da hiç oynamadım bu paket ama güncellemeleri takip ediyorum.

Corr işini görünce bununla kim uğraşacak sal dedim. Oynamayan insanı çekecek, enteresan gelecek, dur şunu da deneyelim farklı bir tecrübe olur dedirtecek bir şey görmedim. Askine beni iyice itti.

Hala BFA almamakla epey iyi bir iş yaptığımı düşünüyorum henüz keşke alaydım diyecek bir şey çıkmadı.
  • bende bıraktım 30 nisan a kadar süre var ama oynamıyorum. bende de çok karakter var 1 tanesi ile belli bir seviyeye geldim gerisini salladım.

biraz gold kasıp game time v.s sattım para ihtiyacı vardı.

hatta kendime aldığım shadowlands heroic ve warcraft 3 reforged 2 sini de iade ettim.

AH nin gidişatı, botlar multiboxlar v.s gold kazanımı böyle rezil hallere geldi geleli uğraş arttı. artık karşılama isteğim de yok.

shadowlands olur da oynarsam artık 1 ay game time alıp öyle oynarım.
  • Ben sevdim açıkçası.

Corruption'ı "Mother" 'dan sildirebiliyorsunuz itemin "ilvl" ve diğer "stats" 'larına dokunmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 19 Şubat 2020; 2:31:32 >
  • iyiki öğrendiniz iade etmeyi allahın kekoları
  • sen zaten wowu gold kasmak satmak hesap kasıp satmak için oynuyorsun multibox lar üzer tabi seni shadowlands de gelirsin elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Westr_10

sen zaten wowu gold kasmak satmak hesap kasıp satmak için oynuyorsun multibox lar üzer tabi seni shadowlands de gelirsin elbet
    öyle bir şey için oynadığımı nerden çıkardın? şurada bir kaç kez game time sattım diye mi?

şu hesaba bak bakalım ben sadece gold mu kasmışım?
    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/eu/twisting-nether/kroshnuk

achi lere collectionlara bu repler bu mountlar bu achiler öyle çiçekten mi çıkmış? bak bakalım bunlar hep çiçek toplarken mi olmuş?

şurada 2 paraya sıkıştık diye millete saldırıyorsunuz. total de 5 kişiye satış yaptım diye böyle yargılamak ön yargıdan başka bir şey değil keko kardeş

kaç senelik hesap var bu accounta kaç yılın emeği. senin gibi kekolar uzaktan bakar anca yalanır kenarda

• mczaga kullanıcısına yanıt
    Her karakter için ayrı ayrı görevleri yapıp açtırmak ölüm gibi.

Main karakter ile açılıp alt karakterlerde pencereyi kullansa ne güzel olurdu.

Benim bütün 15 karakterde 80+ bıktım artık.
  • Eğer bütün alt karakterlerin de uğraşıp açan ustune gear felan kasan varsa ben tebrik ederim, main karakter ile açtım diğerleri duruyor hatta assault bile hepsinde açamadım.
    corruption eğlenceli aslında sosyal olarak takıldığım için pek (bir ara sanırım 60a kadar çıkmıştı)rahatsız etmedi, ama en son vision denerken kendimi mage tower da hissedince gerek yok dedim ve 30a kadar düşürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikobat

Eğer bütün alt karakterlerin de uğraşıp açan ustune gear felan kasan varsa ben tebrik ederim, main karakter ile açtım diğerleri duruyor hatta assault bile hepsinde açamadım.
    corruption eğlenceli aslında sosyal olarak takıldığım için pek (bir ara sanırım 60a kadar çıkmıştı)rahatsız etmedi, ama en son vision denerken kendimi mage tower da hissedince gerek yok dedim ve 30a kadar düşürdüm.
    5 charım var 4ü ile açtım 3ünün back lvl10 bu hafta 11 açıldı 1nin kide 5... Belli bir düzen oturunca bu kadar char ile sıkıntı yok ama daha fazla olanlara allah kolaylık versin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt karakterinize göre bu oyun şekillenecek ise bu iş bana göre olmaz olmamalı.
  • 15 karakteri gearlamıyorsun sonuç olarak değil mi? Corruption sız item ı takmaya devam et o zaman, nedir yani bu kadar ağlamak? Gear lıyorum dersen de pelerin gayet güzel bi upgrade.

Bak essence kasmak desen anlarım da bu dediğin saçma. Gear kasmıyorsan takma gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LemonEnergy

15 karakteri gearlamıyorsun sonuç olarak değil mi? Corruption sız item ı takmaya devam et o zaman, nedir yani bu kadar ağlamak? Gear lıyorum dersen de pelerin gayet güzel bi upgrade.

Bak essence kasmak desen anlarım da bu dediğin saçma. Gear kasmıyorsan takma gitsin.
    Essence ların Altlara alımı konusunda bir iyileştirme yapıldı önümüzdeki günlerde eklenecek.
  • Sadece 1 karakterime back aldım ve biraz upgrade yaptım. Gerisi çekilecek çile değil.

Bu corruption muhabbeti için egzolinas ın bir videosu var. az biraz izliyorum bu arkadaşı . her izleyişimde blizz e karşı okadar iyimser konuşuyor ki artık kendisi de baya bir eleştirir olmuş. corruption itemlerin nasıl rng nin allahı olmuş güzel anlatıyor.

Bilemiyorum dostlar. İlk kez bir expansionı bukadar erken bitirip boş boş alt kasar oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 16 Mart 2020; 22:12:29 >
  • Daha iyi olabilirdi bence, hunter oynuyorum 80+ corrupted gear ile bile nadir ölüyorum. Çok mobil olmayan bir class oynuyorsan MOTHERdan temizle ya da cloak rankını arttırmayı dene.
  • İyi item istiyorsan cezası corruption laneti. İtem kasası gelmiyor insanın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Essence ların Altlara alımı konusunda bir iyileştirme yapıldı önümüzdeki günlerde eklenecek.

Alıntıları Göster
    biliyorum, olması gereken buydu zaten :D

Ya en azından bazı essance lar achievement istiyor ya, e achievement ta account a bağlı. hepsinin alabilmesi gerekiyordu.
    Pelerin içinde "ben bu görevleri yaptım bunları geçebilirsin" seçeneği gelmeli. Zaten ilk görevleri atlayabiliyorsun ben bunları yaptım diyerek te yetersiz bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.