Şimdi Ara

Coronavirüs maskesi projem (SS’li)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günlerdir bu virüs işine çözüm arayan bir mucit olarak çılgın “procemi” sizlere sunuyorum. Malumunuz N95, FF2, FFP3 derken ülkece kafayı yedik. Ben de bunlardan biriyim. En sonunda öyle olmaz böyle olur diyerek sizlere çılgın pro’c’emi takdim ediyorum.

Coronavirüs maskesi projem (SS’li)

Başlamadan önce: Bu gördüğünüz görsel maskemi anlatmak için oluşturulmuş basit bir modellemedir. Maskenin kendisi de bilahare tarafımdan çizilmiş olup eklenecektir. Çılgın procemin kullanım hakkı bana aittir. İzinsiz kullanmayınız.

Çalışma sistemi:
    Dışarıdan (resimde alttan) gördüğünüz borudan hava içeri alınıyor. Daha sonra Eyüp Sabri Tuncer 80* içinden (Duruma göre farklı sıvılar tercih edilebilir, AR-GE sürmekte) geçerek virüs bakteri ne varsa öldürülüyor ve yukarıdaki borudan temiz hava size ulaşıyor.

Tabi ki maskenin sistemi daha karmaşık, tek yönlü valfler, normal filtreler vs var fakat çalışma sistemi basitçe bu şekildedir.

Yatırım taleplerini pm yoluyla yaparsanız sevinirim. Fikri mülkiyet hakları tamamen bana aittir

Konuya yorum yazan ve öne çıkaran arkadaşlara proceden belli bir miktar pay verilecektir.

Nihai maske ağırlığı hesaplarıma göre 150-200 gramdır. Ar-Ge çalışmaları sürmekte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 26 Mart 2020; 16:33:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evde denemeyiniz yazamama gerek var mı bilmiyorum ama siz yine de denemeyin ne olur ne olmaz forum burası, sorumluluk almam

• Zehiirrr

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Alim

Zehiirrr
    İlerleyen dönemde mıknatıs falan ekleyeceğiz o zaman harika olacak bu proce ve değerlenecek...

• Bu nasıl maske olacak anlamadım ben

• Konu kilit üye ban

• quote:

Orijinalden alıntı: Detective W.

Bu nasıl maske olacak anlamadım ben
    Minyatürleştireceğiz sistemi yahu, bu mantığı anlatmak için hocam sadece...

• quote:

Orijinalden alıntı: AjanPoğaça

Konu kilit üye ban
    Sonra neden beyin göçü...

• temiz hava alirken ayni zamanda ucan kolonyayi da cekip kafayi bulabilirsiniz. bir tasla iki kus
  • ters miknatislanma yontemi ile proceni ust seviye tasimani bekliyorum
  • bunu nargileye cevirebilir miyz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.