Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    alkol oranı yazmıyor uzak durun.
  • Şuan haber türk de maske tartışması var takın takmayın vs . Ama bu illet 2 ay kadar daha devam edecek . Arada kalsbslik yere girecegimizde kullanabileceğimiz maske ne almamız lazım ve nereden 3 katlı maske alsak yeterlimi . Eczanelerde 50 li veya tekli fiyat bilgisi olan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

Şuan haber türk de maske tartışması var takın takmayın vs . Ama bu illet 2 ay kadar daha devam edecek . Arada kalsbslik yere girecegimizde kullanabileceğimiz maske ne almamız lazım ve nereden 3 katlı maske alsak yeterlimi . Eczanelerde 50 li veya tekli fiyat bilgisi olan varmı
    şu an konuşan profesör maskeyle ilgili daha reel konuşuyor. mehmet çilingiroğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amd1985 -- 1 Nisan 2020; 22:8:2 >
  • amd1985 kullanıcısına yanıt
    Ne diyor?

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Herif döşüyor resmen şu an tv de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 1 Nisan 2020; 22:28:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Ne diyor?
    Özetle çoğunluğun aksine maske takın diyordu ben izlediğimde. hatta başka bir profesör de onu doğrulayacak şekilde söylediklerinin doğru olduğunu ama bugün ülkemizde eczanelerde bile maske kalmadı falan filan dedi.

(sonra ortalık karışmış ben izlemedim)
  • ugur208 kullanıcısına yanıt
    Ben de sipariş verdim ama üç gündür ses seda yok. Site de pek güven vermemişti açıkçası ama kapıda ödemeye güvendim. Siteden siparişin durumunu bile görmek mümkün değil.

Adam yayını terketti,Didem gibi gereksiz spikerler olunca normal..ayrıca şimdide bir nörolog profesör, maske takarsanız beyne gider koku duygusunu yok eder diyor, bunlar kafayı yemiş iyice..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün canlıyayında Dr.Yerabakan maske takıp dışarı cıkıyorum dedi. Bence takılmalı. Ama düzgün bir şekilde kullanmasını bilen takmalı. Görüyorum adam takmış arada açıyor kapıyor selektör yapıyor sanki bna
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Almış bulundum artık :( sık sık elimi yıkıyorum. Dezenfektan sürdüm diye yikamamazlik yapmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: The BlackMamba 24

https://www.gratis.com/nfb-3-katli-medikal-lastikli-yuz-maskesi-50li/urun/10280844?sku=10280844

Bu iyi midir acaba?
    İyi 3 katlı iso ce var.

• Gerçi ce yi bilmem ama iso belgesini işyerine bende almıştım. Tse değil yurtdışı akreditasyon çok az bi para. Ne gelen oldu ne giden kimse iş yerine bakmadı bile parayı verdim aldım.

Aynı hoca şimdi cnn turk te, habertürk te esti gürledi çok saygısız davrandı, cnn de kuzu gibi, ama didem arslan a yazıklar olsun bu saygısızlığa göz yumdu, adam yayından ayrılınca arkasından atıp tuttu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Ben de gratisteki bu maskeyi alacaktım fakat üst tarafta bir arkadaş egerüzgar tekstil in instagram sayfasına bakmış hep çakma ürün var deyince ben de baktım çok güven vermedi ban almaktan vazgeçtim. Türkiye eczacılar odası aş nin maskesini buldum 8mmask diye instagram sitesine baktım onların üretimi de pek hoşuma gitmedi .kulağa geçirilen kısımları çıplak elle dikiyorlar hiç hijyenik gelmedi. Sonuçta bu alacağımız maskeyi virüs kapmamak için alıyoruz hazır virüslü maske almak istemem.Daha doğru düzgün bir maske yok mu ? gerçekten bu işi yapan bir firma olan.
  • Arkadaşlar Türkiye için bu belgelere, onaylara, işaretlere pek itibar etmeyin. Bunların çoğu Türkiye'de çantacı diye tabir edilen adamlardan alınan şeyler, çoğunun kaynağı malta, irlanda, lüksemburg gibi ülkeler. Belge işaret vs bunlar için sadece para meselesi, denetim, standart vs gibi bir durum söz onusu değil. Bu sebeple Türkiye'de belge ya da işarete değil firmaya dikkat edin.
  • https://m.n11.com/eyup-sabri-tuncer-limon-kolonyasi-pet-bidon-1000ml-P420190531

Haftanın fırsatı benden gelsin madem

• quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

https://m.n11.com/eyup-sabri-tuncer-limon-kolonyasi-pet-bidon-1000ml-P420190531

Haftanın fırsatı benden gelsin madem
    Kendi sitesinde daha ucuz.
  • The BlackMamba 24 kullanıcısına yanıt
    Ben aldm iptal edicem galiba ne bilim içine sinmedi

• Maske işini çözelim beyler,
    50 li kaliteli maske nerden alalım

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.