Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.529
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Şuan Adanada kolonya sıkıntısı yok hocam fiyatlarda uygun metro markette merkez çarşıda felan berber toptancılarında 1 lt 20 lira felandi
    bunun nedeni oradaki insanların bu virüsü pek umursamaması.. büyükşehirlerde herkes tedirgin herkes kolonyaya saldırıyor..
  • Şişli de Rammar marketde denk geldim 950ml boğaziçi kolonya 26 tl. (26,9 da olabilir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seferihsn kullanıcısına yanıt
    2 haftadır arıyorum bende.. kuzen hemşire roll maske bulursan al dedi ama.. bulmak mümkün değil!
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

kargo da bedava olsun mu hocam :)
    ben kendim gider alırım o kadar da değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Arkadaşlar şu maskeye ne diyorsunuz filtreli değişiyor

ben kullanıyorum bunu, gayet kullanışlı ve pratik,
    maske+10 lu filtre 30TL
    10 lu filtre 10TL
  • Nasıl hocam kalitesi?

• koruyucumaske.com dan sipariş verip ürünü teslim alan var mı?

3 gün önce sipariş verdim telefonları açmıyorlar. iptal edin diye mesaj attım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

profesör çok biliyorsa tedavisini bulsun.

bunlarda bir şey bildiğini sanıyor.

sanki virüsü alıp test ettiler de işe yaramıyor gibi teorilerde bulunuyorlar.

önlem alınması her zaman iyidir.

egzama tedavi edilebilir ama corona virüsünün tedavisi yok.

Alıntıları Göster
    haklısın virüsün bir tedavisi yok ve kimin bünyesi nasıl tepki gösterecek bilinmiyor..
    bazıları bunu hafif atlatırken bazıları nefes almakta zorlanıyor.. bu nedenle çok miktarda solunum cihazı gerekiyor..

şu an iyi durumda olan insanların yapması gereken tek şey bağışıklık sistemini güçlü tutmak..
    yaşlıların bağışıklık sistemi güçlü olamadığı için virüse dayanmaları da mümkün olmuyor..

benim tavsiyem bol yoğurt süt yumurta gibi gıdalara ağırlık verin.. bu şekilde kendi savunma mekanizmanızı yüksek tutun..
    ha bir de kanı kaynayan ergenlerin sabah akşam yaptığı malum eylem de bağışıklık sistemini güçlendiriyormuş haberiniz olsun

• antique kullanıcısına yanıt
    bağışıklığın bir numaralı destekleyicisi, tasasız, sıkıntısız, neşeli bir hayat yaşamaktır. işimiz yaş yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskender86

ben kullanıyorum bunu, gayet kullanışlı ve pratik,
    maske+10 lu filtre 30TL
    10 lu filtre 10TL

Alıntıları Göster
    Nereden satın aldınız acaba?

• iskender86 kullanıcısına yanıt
    İç filtre değişse bile dıştaki siyah ön kısım virüsü tutacak kısım olur en önemli olan kısım zaten ön tarafı.

Sağlığınız İçin Sağlık Bakanlığı Onaylı Olmayan Hiçbir Maskeyi Almayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DavlumBazlama -- 1 Nisan 2020; 17:30:0 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut3513 -- 1 Nisan 2020; 23:6:39 >
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    güvenilir mi, nereden nasıl aldınız, biraz bilgilendirir misiniz?

Edit: krutt isminde yıkanabilir maske diye satılan maske/ler var, onları öneren var mı, nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi av_erkam89 -- 1 Nisan 2020; 19:19:16 >
  • Arkdaşlar gratiste nfb marka sertifikalı burun telli 3 katlı maske 140 tl alınırmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antique kullanıcısına yanıt
    Hocam Adana 5. Büyükşehir
    Bunun sebebi belki de buranın paylaşımcı kültürüdür

• nicomedian kullanıcısına yanıt
    Daha gelmedi hocam

• Code140 kullanıcısına yanıt
    Nerede 9.90 dan satıldı. Ventillisi en ucuz gördüğüm 40 tl şu an. Daha önceleri de 15 tl civarıymış.
  • Maskelerle alakalı böyle uzunca bir mesaj olsaydı keşke.. yıkanabilir maske arıyorum sizce onlar mı yoksa cerrahi maske mi

• Şuan dünya piyasalarını yokladım ali baba bangood amazon yani maske sadece bizde pahali degil şuan tüm dünyada çok fena pahalı aliexpresste bile 10 adete ffp2 maske 120 tl normalde 40 40 lira bile değildi

• bugün naumed marka antiseptik içerisinde alkol metre saldım alkol oranı %15 çıktı. kolonyalarda denedim en dandiğinde bile %80 verdi.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.