Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (82. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.601
Cevap
328
Favori
599.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, şöyle bir dezenfektan aldım. İşe yarar mı bilmiyorum. Tecrübeli arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Alkol çeşidinde döneme göre değişiklik yapabiliyorlar sanırım temin durumuna göre. Ama her halükarda %70 alkol içerir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

olayin stok kismi bir yana, ben sahteligine dikkat cekmek istedim sadece.
    Sahte Dröger maske hiç görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Arkadaşlar merhaba, şöyle bir dezenfektan aldım. İşe yarar mı bilmiyorum. Tecrübeli arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

işe yaraması için içinde minumum % 70 alkol içermesi gerekir. oran yazmıyorsa ben güvenmem
  • Yok ağam 5 6 tane bin a101 groseri migros gezdim 3 katlı cerrahi maske yok malesef eczanede var tanesi 5 tl diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirtazo01

Yok ağam 5 6 tane bin a101 groseri migros gezdim 3 katlı cerrahi maske yok malesef eczanede var tanesi 5 tl diyor
    Kolonya var mı bakabildin mi

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    hocam bende almayı düşünüyorum. malum kolonyaların fiyatı aldı başını gidiyor. onun yerine bundan alsam boş kolonya şişelerine döksem gün içinde sık sık bununla ellerimi dezenfekte etsem sizce uygun olur mu ? kolonya gibi güzel kokmaz belki ama daha temizleyici ve ekonomik olur sanırım
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Kolonyadan daha sağlıklı olur, kolonya da cildi koruyucuyu herhangi bir katkı maddesi olmadığı için cildi daha çabuk kurutur. Bugün metro markette etil alkol olanı 40 tl izopropil alkollü olanı 50 tl litresi. Bu fiyata güvenilir üreticiden şuan için çok uygun. Piyasa vampirleri imkan verse toplu alır satar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: espial

Kolonyadan daha sağlıklı olur, kolonya da cildi koruyucuyu herhangi bir katkı maddesi olmadığı için cildi daha çabuk kurutur. Bugün metro markette etil alkol olanı 40 tl izopropil alkollü olanı 50 tl litresi. Bu fiyata güvenilir üreticiden şuan için çok uygun. Piyasa vampirleri imkan verse toplu alır satar.
    Sağolun hocam bitmeden alalım o halde

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Şuan Adanada kolonya sıkıntısı yok hocam fiyatlarda uygun metro markette merkez çarşıda felan berber toptancılarında 1 lt 20 lira felandi

• Mükemmel ürün. Daha evvelden 3-4 litre farklı markalardan almıştım. Şimdilik fazlasıyla iş goruyor yoksa kaçırmazdım.
  • Arkadaşlar n11 den kullan at steril maske alan var mı acil almam lazım.Tavsiye bekliyorum..En az 50 adet alacağım evde maske kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Arkadaşlar n11 den kullan at steril maske alan var mı acil almam lazım.Tavsiye bekliyorum..En az 50 adet alacağım evde maske kalmadı.
    hocam siz kullanıp atıyormusunuz maskeleri ? bulmak çok zorlaştı ve fiyatı yükseldi. ben biriktirip sabunlu su ile yıkıyorum kurumaya bırakıyorum birkaç gün sonra kuruyanı alıp tekrar kullanıyorum acaba zararı olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

hocam siz kullanıp atıyormusunuz maskeleri ? bulmak çok zorlaştı ve fiyatı yükseldi. ben biriktirip sabunlu su ile yıkıyorum kurumaya bırakıyorum birkaç gün sonra kuruyanı alıp tekrar kullanıyorum acaba zararı olur mu

Alıntıları Göster
    Kullan at kullan attır , hocam yıkanır mı bilemiyorum zaten bezleri dandik oluyor filtreleme yapmayabilir.

Aslında devlet baba dağıtması gerekir yada maliyetine satması ama nerde..Şimdi alacağın yere de güvenemiyorsun ki.Hile çok bu işte.
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    biraya benziyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Arkadaşlar n11 den kullan at steril maske alan var mı acil almam lazım.Tavsiye bekliyorum..En az 50 adet alacağım evde maske kalmadı.
    Yokmu beyler -bayanlar alıp kullanan , böbreklerinden rahatsız kızım var evde , onun için maske şart ,alacağım maske işe yaramalı...
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Bende araştırıyorum bir kaç gündür,herkes maske üretiyor şimdi,steril düzgün bir şey bulamadım. Bulursanız bize de haber veriniz. Ben de bulursam buraya yazarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sir.eko kullanıcısına yanıt
    Ok
  • hala güvenilir cerrahi maske bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.