Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.601
Cevap
328
Favori
599.695
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

perdeciden maske alinmaz...
    maskeleri satanlar genelde elektrikçi elektronikçi dükkanı olanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenatonnn -- 31 Mart 2020; 17:9:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Bu ürün orjinal değil sanırım. Ben aynı üründen üreticiden alan kişiden aldım faturalı şekilde. 200 tane almama rağmen 17.5 TL den alabildim. Dikkatli olmak lazım.

Orjinali şöyle gözüküyor. Nefes alıp verirken kapak açılıp kapanıyor.
    üstad o açılıp kapanana ventil diyorlar, yalnız ventilli maskeye virüs yayar diyenler var.

ama hasta olmayan dışardan virüs kapmak istemeyen biri için uygun mudur bilmiyorum. şuraya buraya bakıyorum farklı görüşler var

aşağıdaki haberde hatalı maske görülmüş.

"Filtreli maskeler üzerindeki ventil adını verdiğimiz kısım tek taraflı çalışır"
    Çin'de koronavirüsün yayılmasında, hatalı maske kullanımının büyük rol oynadığını öne süren Öymez, üzerinde "ventil" adı verilen plastik parçaları bulunan, filtreli diye isimlendirilen maskelerin toplum sağlığını tehdit ettiğini kaydetti.

Ventilli ve ventilsiz filtreli maskelerin arasındaki farkları anlatan Öymez, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Ventil adını verdiğimiz o plastik kısım, filtreli maskelerde tek taraflı çalışan, havayı olduğu gibi dışarı çıkaran parçalardır. Maskenin geri kalanının tamamı filtredir. Ventil filtreleme işi yapmaz. Şimdi siz bu maskeyi taktınız, nefesinizi verdiğinizde nefesiniz maskenin içerisinde kalmasın çabucak dışarı çıksın ve sizi rahatsız etmesin diye hiç filtrelenmeden doğrudan doğruya dışarıya çıkmasını sağlar. Bu ne demek? Eğer bir hasta ya da hasta olma ihtimali olan kişi bunu kullanıyorsa kendisinden çıkan virüs olduğu gibi dışarı yayılıyor demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amd1985 -- 31 Mart 2020; 17:21:37 >
  • Resmen kafayı yediniz bu sayfada,kendinizi koruyacam derken merdiven altı ürünlere saldırıyor simsarların eline düşüyorsunuz..Maske denilen ürün son derece steril koşullarda saklanmalı ve satılmalıdır o yüzden her yerden maske alınmaz, dezenfektan konusuysa daha beter önüne gelen bu işlere girmiş durumda..Sağlığı koruyacam derken beter olmayın..Haldır haldır kolonyaya hücum etmeyin her 80 yazan kolonyaya inanmayın..Bu şekilde sadece birilerini zengin edersiniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • crazy_mulo C kullanıcısına yanıt
    Yine de aldım hocam. Yüzyüze gelinmesi gereken durumlarda direk bir şey gelmez ağza burna.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravesshadow

Hocam şeffaf eldivenleri nereden şipariş verdiniz?
    Ben bu satıcıdan aldım ama şuanda alınmaz,

İlk alacağım dediğimde 1000 adeti 39tl iken yanlış yerden aldım sonra onu iptal edip ondan alacaktım fiyatı 39 dan 49 a çıktı. 49tl den almak zorunda kaldım ama 1 yıldız vererek cezalandıracağım.

Şuanda fiyatı 59tl ye çıkarttı.

Şeffaf eldiven diye aratırsanız bulursunuz.

Ama yakınınızda çok çeşit eşya satan küçük avm ler varsa orada bakın, yerel markette dün 25 tanesini 1.5tl ye aldım.

Benim çekim vardı, onunla aldım, yoksa internetten almazdım.

İlla internetten alacaksan

Buyur buradan bakabilirsin.
    https://www.n11.com/arama?q=1000+ADET+şeffaf+eldiven&srt=PRICE_LOW&isf=1https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=1000%20ADET%20şeffaf%20eldiven&sra=hpa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -OFLU- -- 31 Mart 2020; 17:34:33 >
  • crazy_mulo C kullanıcısına yanıt
    sahte ürün gelecek haberin olsun, aynı şeyi banada 2 kez yaptılar
  • Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 LİTRE - 118TL - KARGO BEDAVA
    https://www.avansas.com/maratem-m105-alkol-bazli-el-dezenfektani-5-lt-p-76767
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schtroumpf Grognon

perdeciden maske alinmaz...
    Ne fark eder. Ben Memurum 5 TL den Stoklayıp 30 TL den satsaydım memurdan maske alınmaz mı diyecektiniz. Hem Satıcı fiyatı yükseltmiş muhtemelen yanlış fiyat girdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Bu ürün orjinal değil sanırım. Ben aynı üründen üreticiden alan kişiden aldım faturalı şekilde. 200 tane almama rağmen 17.5 TL den alabildim. Dikkatli olmak lazım.

Orjinali şöyle gözüküyor. Nefes alıp verirken kapak açılıp kapanıyor.
    1510 ve 1510V şeklinde 2 ürün var. Sizin aldığınız Ventilli modeli
  • cok iyi fiyat! tesekkurler.
    hastanelerde vs kullanilan guvenilir urun herkese tavsiye ederim.
    250ml 40tl yapmisti cakallar.
    eczacibasinin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffp1 maske alacağınıza cerrahi alın çünkü verdiğiniz fazla paraya değmez, gerçek korumayı ffp2/n95, ffp3/n99 yapar ki bunlarada şu ortamda sağlıkçıların acil ihtiyacı var, o yüzden piyasada bulunmuyor,3m,drager, ege ve era dışında başka markaya da bakmayın
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    herkes dezenfektanını kendisi yapabilir böyle içeriğinde ne olduğu belirsiz ürünlere para vermeyin, DSÖ nün iki ayrı formülü var sitesinde dezenfektan yapmak için oldukça basit benim 10 dakikamı aldı üstelik % 75 İPA var içinde süper etkili
  • skynetic kullanıcısına yanıt
    sen niye boyle amacsiz mesaj pompaliyorsun konuya anlamis degilim. ne oldugu belirsiz urun dedigin sey eczacibasinin dezenfektani. coronavirus olsun olmasin hastanelerde kullaniliyordu zaten. gecen de kolonya islevsiz diye agliyordun, kaynak olarak youtuber gostermistin.
    cevap olarak dsö formulunu atmistim ses cikmamisti (hem ipa hem etanol), simdi bu sefer markali dezenfektani kotuleyip el yapimini ovuyorsun.
    anlamak guc...

3 gun oncesinden... isteyen hazirlar isteyen kullanir.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schtroumpf Grognon -- 31 Mart 2020; 18:12:56 >
  • skynetic kullanıcısına yanıt
    İçeriğinde ne olduğu bilmediğiniz dediğiniz marka Eczacıbaşının şu ortamda muhteşem fiyat.
  • Haberdar ettiğiniz için teşekkürler. Bir teşekkürde avansasa bu fiyattan sattığı fiyat şişirmediği için.
  • Code140 kullanıcısına yanıt
    olayin stok kismi bir yana, ben sahteligine dikkat cekmek istedim sadece.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    sana zahmet icindeki alkol oranına bakıp söyler misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DavlumBazlama

Maratem M105 Alkol Bazlı El Dezenfektanı 5 LİTRE - 118TL - KARGO BEDAVA
    https://www.avansas.com/maratem-m105-alkol-bazli-el-dezenfektani-5-lt-p-76767
    alkol orani nedir acaba bunun yazmiyor hicbiryerde

• Léonardo kullanıcısına yanıt
    Maratem m105 %70 etil alkoldü herhangi bir değişiklik yapılmadıysa.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    ben %62 (etanol) - %8 (ipa) diye hatirliyorum ama her turlu %70 sinirinda olmasi lazim.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.