Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün mikrodalgayı denedim ama burun kısmındaki metal teli hesaba katmayınca sonuç hüsran oldu. Maskenin bir yanı yanmaya başladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Code140 kullanıcısına yanıt
    Nerede kim üretecek acil daha fazla üretilmesi lazım Herkese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros sanal markette 1LT 80°migros limon kolanyası 10.60 TL den satıldı bir kaç dk içinde bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neferzade -- 25 Mart 2020; 0:25:3 >
  • Neferzade kullanıcısına yanıt
    İyi fırsatmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neferzade

Migros sanal markette 1LT 80°migros limon kolanyası 10.60 TL den satıldı bir kaç dk içinde bitti
    Fiziksel mağaza kapalıyken nasıl bitti o da enteresan. Denedim önümüzdeki tüm günlere sevkiyat kotası dolmuş. Alanlar nasıl aldı ilginç. Bence daha öncesinde bitti zaten güncellemesini yeni yapıyor olabilirler.
  • a101 ve bim de 50 adet eldiven 8.95 tl haberiniz olsun çok uygun bulamazsanız uğrayın arada bir yakalarsınız bir şekilde fazla para vermeyin kan emici yaratıklara.
  • Ankara için 1 lt Derhand Plus dezenfektan yunus ve online markette 50 lira, ailem için aldım ben onlineden.

https://www.yunusonline.com/product/derhand-plus-el-antiseptigi-1-lt/654dda61-28e1-4e53-b51b-8e19e8d46848

• 1 litre duru kolonya 30 tl ye gelmiş oluyor sabunu düşerseniz iyi değil mi 80 derece zaten https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/duru-nemlendiricili-shea-yagi-sivi-sabun-500ml-ve-limon-kolonya-bidon-1lt_pdp_542765040
  • tiger86 T kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bugün bi gidip bakayım kalmamıştır ama bi ihtimal işte

• Code140 kullanıcısına yanıt
    35 TL karbon filtreli fpp3 maske satılıyor. Yerli üretim ama güvenilir firma. Yakınınızda sanayi vs varsa işçi ekipmanları satan yerlere bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

30 milyonunu ihraç ederler yine muhtaç kalırız gibi duruyor

Alıntıları Göster
    aynen.1 milyon korono test kiti üretim kapasitemiz var diyorlardı ortada öyle bişey yok.çine 2 milyon sipariş vermişler.gelenide satıyorlar heralde günde 3 bin test yapıyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onurcansiz kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam 1 tane aldım keşke yanındaki sabunu almak zorunda birakmasalar bırak kendim seçeyim değil mi

• Eyüp Sabri 1 lt girdi yakında yazıyor ama sepete ekleniyor 24 lira ve 10 lira kargo ücreti var pahalı gibi

• Gaz maskesi var mi uygun fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: burak550

Eyüp Sabri 1 lt girdi yakında yazıyor ama sepete ekleniyor 24 lira ve 10 lira kargo ücreti var pahalı gibi
    Aslında piyasaya göre pahalı değil, yanıda birde 400ml lik eklersen kargo ile 50 ye geliyor.

Kalitesine bakarsan piyasadaki dandik 1lt den daha ucuza geliyor.

Bende bekliyordum ama kargo işi bozdu, artık bimi takip edeceğim, açılışına yetişirsem oradan alacağım, 400ml 5tl, litresi 12,5tl ye geliyor.

Korona kontrol altına alınınca bunların hepsi ellerinde patlayacak.

• tekkral34 kullanıcısına yanıt
    mağazada /sistemde stok ne kadarsa. sanaldan o kadar adet aldıktan sonra stok biter.Ama sen gidip o mağazaya sabah ilk açılır açılmaz girip reyondan(konulduysa tabii yoksa depodan çıkarttırman lazım) o ürünleri alırsan. Ödeyip eve gidersen. Gece sanaldan sipariş geçenler teslim saati gelince babayı alır. sanalcı arayacak ve ürün stoklarımızda yok kalmamış. yerine ne verelim yada iptal edelim dicek.
  • Dostlar merhaba
    https://bizdebu.com/kolonya-ve-gul-sulari

İzmirde bir toptancı perakende satışta yapıyor.Pazartesi kendileriyle telefonda görüştüm, konuştum Salı Kargoya verildi Çarşamba(Bugün) dağıtımda gözüküyor daha gelmedi gelsin fotoğrafta eklerim.

Marmara 80° 1 LT limon kolonyasü 34.90 tl
    Marmara 80° 400 ml limon kolonyası 16.90 tl

9 tl'de kargo ücreti var.

Ben aldığımda 29.90 tl idi 1 lt
    400 ml'de 14.90 tl idi fiyatlar artıyor ve dahada artacak erkenden alın derim.

• Bim de 1 lt karayel 80° limon kolonyası 11.95 tl

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.