Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapılan denemelerde, n95 maskelerin çok küçük (0,3 mikron) test partiküllerinin en az yüzde 95'ini filtrelemiştir. ancak bu maskeler, virüs ve bakterilerden tamamen koruma sağlamaz. Zaten tamamen korusa dağıtırlar herkese kimse hasta olmaz.gidip dandik maskelere para vereceğinize bunu alın diye öneride bulundum yoksa banane kim ne yaparsa yapsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolonya fırsatlarını da paylaşalım; hazır Bayram da geliyor bir taşla iki kuş olur. A101’de 400 ml Selin kolonya 8,95 di sanırım reyon boştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagles2 -- 11 Mart 2020; 20:1:45 >
  • BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    carrefoursa - Duru Limon kolonyası 1 Lt -22.90 TL.piyasada 35 tl ye kadar çıkmış fiyatlar..
  • 3 katlı maske 180 tl 50 taneli 1 paket
  • fertile kullanıcısına yanıt
    aslında o fiyat bile iyiymiş hangi ürün nedir bilemem ama bizimkiler 100ml 20 tl ye almışlar.
    5lt aynı ürün tarzında ise iyi. ama aynısı mı bilmiyorum. zaten ürün kaldırılmış.

• Eczacıyım. Elimdeki maskeleri normal fiyattan sattım. İnsanlar alıp bunun ticaretini yapıyormuş. Uyandık ama geç oldu. Şimdi de el spreyi ve jeline aşırı talep var. Salı günü için 300 adet sipariş verdim. Bakalım gelince de talep olacak mı yine

• quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Eczacıyım. Elimdeki maskeleri normal fiyattan sattım. İnsanlar alıp bunun ticaretini yapıyormuş. Uyandık ama geç oldu. Şimdi de el spreyi ve jeline aşırı talep var. Salı günü için 300 adet sipariş verdim. Bakalım gelince de talep olacak mı yine
    Elinizde patlamasın? Burası Türkiye anlık yaşıyoruz maalesef.
  • Dezenfektan firmasinda calisiyorum. Bize dahi dezenfektan yok. Uretim yetismiyor. Firsatcilardan da almayin 5 liralik seyi 50 liraya satan adam icine su da katar her uckagidi yapar. Ureticiler fahis fiyattan satmiyor ikinci saticilar o fiyata cekiyor. Bir sabah uyandigimizda asi bulunmus olacak ve o firsatcilarin cogu aglayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 Adieu
    Bim Karayel
    Şok Ebru
    Bu marka kolonyaların hepsi 400 ml 80° 4,95₺ haberiniz olsun. Ben geçen haftadan beri yavaş yavaş stokladım.

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C_K -- 12 Mart 2020; 10:13:52 >
  • Koruyucu bir maske fırsatı var mı arkadaşlar?
  • kukaraça kullanıcısına yanıt
    Nereden alabiliriz hocam ucuza peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geleceği o kadar belliyki ki virusün..
    haftalar öncesinden almak lazimdı böyle şeyleri maalesef
    hep son dakikaya bırakıyoruz sonra fiyatlar tavan oluyor
  • Ben Boğaziçi kolonyanin litresine 28 TL ödedim. Acayip koydu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben çok önceden n95 özellikli olanları tane 3 tl den aldım amerikan malıydı şimdi kullanıyoruz çok şükür.
  • Uygun fiyatlı 20kg el jeli gören var mı? Okul için alacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Nereden alabiliriz hocam ucuza peki?
    Su an maalesef biz dahi satisi durdurduk. Ucuza ancak gercek insan evladi bir eczaci bulursaniz alirsiniz. Yoksa imkansiz. Dedigim gibi ben uretim yapan firmadayim 100 luk sprey formunu ben bile alamiyorum. Carrefourlarda vardi gectigimiz haftalarda ama talan etmistirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

Eczacıyım. Elimdeki maskeleri normal fiyattan sattım. İnsanlar alıp bunun ticaretini yapıyormuş. Uyandık ama geç oldu. Şimdi de el spreyi ve jeline aşırı talep var. Salı günü için 300 adet sipariş verdim. Bakalım gelince de talep olacak mı yine
    uyan uyan, sen de uyan, 100 liradan sat tanesini bi sonrasına.

o değil de gömüyü buldum, tüm o uyanık satıcılar bu konudaymiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.