Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: extra34

Mardenim link değişmiş. Kutu da yenilenmiş. Bundan da sipariş geçeceğim sanırım.
    https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/mardenim-meltblown-filtreli-3-katli-telli-maske-50-adetli-kutu_pdp_560995014
    Geçen gün mobilden giriş yaptım diye bana 10/50 kupon tanımlamıştı. Bu da tam 50 tl olduğundan sipariş geçtim. 40 tl ye gelmiş oldu. Acaba satıcıya bu defo durumu için mesaj yazmak gerekir mi bilmiyorum

• Beyler jel öneriniz var mıdır sürekli kolanya kullanınca eller çatlıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu trendyoldali nur ortopedi adlı satıcıdan akyel maske alan varmı, orjinal mi gönderiyor, bazıları kutusuz göndermiş diye yazmış yoruma varmı alan bu satıcıdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Geçen gün mobilden giriş yaptım diye bana 10/50 kupon tanımlamıştı. Bu da tam 50 tl olduğundan sipariş geçtim. 40 tl ye gelmiş oldu. Acaba satıcıya bu defo durumu için mesaj yazmak gerekir mi bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Ben sordum onu. 15-20 kutuda çıktı o tarz şeyler ama hemen telafi ettim diyor. Sorun olursa yine ilgilenirim diyor. Yine geçtim ben sipariş. Kalite bozulmazsa şimdilik burdan devam.

• El dezenfektanı olarak Maratem M105 5 lt düşünen varsa tavsiye etmiyorum.Çok kötü bir kokusu var.İçinde bozuk bir kimyasal var gibi.İş yeri için almıştım kesinlikle müşterilere sunulacak bir ürün değil.İade ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: av_erkam89

Bende eptt'den ve ptt'nin kendi sattığı mağazadan maske siprişi verdim 70adet, 1saat önce geldi. 50li kutu ve "alaçatı medikal" yazıyor üstünde ve ayrıca 5er adet de poşet içerisinde göndermişler. Daha bakmadım, 1-2gün karantinada beklesin ondan sonra bakacağım. Ama poşet içerisindekiler de soly vs yazmıyor
    Dayanamadım, poşetten çıkarmadan az kurcaladım, teli var kalın baya fakat lastikleri dikişli, bilemedim..

Alıntıları Göster
    Soly olanlar güzel orjinaldi kullandık onları. Ama bu Alaçatı medikal i anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: NetMark

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kargomat konusunda hiç bir bilgim yok. Yanlış bilgi vermiyim . Ben normal ptt kargo yoluyla aldim ürünlerimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cruze_can -- 4 Haziran 2020; 16:46:4 >
  • "İran'da yeni tip Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan kısıtlamaların gevşetilmesinden kısa süre sonra vaka sayılarında rekor artış yaşandı.

İran'da son 24 saatte 3 bin 574 yeni Koronavirüs vakası tespit edildi. Bu rakam, daha önce Mart sonunda en fazla vakanın görüldüğü günden yaklaşık 400 hasta daha fazla.

Salgının Orta Doğu'daki merkezi olan İran'da toplan 164 bin 270 vaka görüldü ve 8 binden fazla kişi hayatını kaybetti. "

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karqasa kullanıcısına yanıt
    Borel dezenfektan tavsiye ederim. tahriş etmiyor, yumuşak. A101den almıştım 100ml 7,45tl. epttavmden 1 litresi 33tlye satılıyordu sipariş verdim ordan bakalım nezaman gelir.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Ben instagramdan sordum. Orjinal olduğunu söyledi. Ancak forumdan alıp kullanan yok sanırım. Kargo dahil en uygun burası oluyor. Gerçek işi medikalci olduğu için ben de Akyel tercih edeceğim.

• allcay61 A kullanıcısına yanıt
    Borelin tek sıkıntısı alkol oranını belirtmemesi ne olduğunu bilmiyoruz. Ayrıca Borelin üreticisi Viking Temizlik Ürünleri

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• ofis için 50lt dezanfektan alacağım tavsiye ettiğiniz bir ürün var mı
  • https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/3-katli-telli-medikal-maske-cerrahi-maske-marmaris-100-adet-2-paket_pdp_559070398

Üstteki satıcıdan değil ama üstteki markadan aldım bir tanıdığın şirketi vasıtasıyla. Burun teli mevcut, 3 katlı, belgesi kaydı vs. mevcut.
  • Öncelikle kimsenin PR'cısı veya fasoncusu vs değilim. Benim gördüğüm durumu, şahsi kanaatimi söylüyorum. Bu mardenim maskelerini beğendim ben. Daha önce 1 kutu satın almıştım. 4 gündür falan kullanıyorum. çevremdeki arkadaşların maskelerine göre baktığımda cidden güven veriyor. Ha uzun süreli kullanımda (örn. 4 saat kesintisiz) kulağı rahatsız eder mi, sizi bilemem benim etti. Ama şu ana kadar kullandığım her lastikli maske kulağımı rahatsız etmişti zaten. Bazı arkadaşlar Akyel'i de öneriyor ondan da satın aldım. Meltblown olan ürünler önemli benim için şu an. İç piyasada bu tür ürünleri üretenlerin sayısı bir elin parmağını geçmiyor. Yani geçmiyor derken durtdışı çalışıyorlar belli ki.
    Önümüzdeki dönemde bu maskeler çok lazım olacak gibi. Keşke üreticiler tek tek paketli daha steril bir sisteme geçebilseler... 'Roll' bu konuda salgın öncesinde sağlam iş çıkarıyormuş. Ama belli ki kumaş maliyeti ve ekstra bir paketleme gideri bu dönemde o üretimi zorlaştırıyor. Bakalım göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lasteagle -- 4 Haziran 2020; 18:41:59 >

• Ben de bugün 100 adet maske sipariş ettim Mardenim'den. Umarım söylendiği kadar koruyuculardır.
  • arkadaşlar mardenim maskeyi yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum.guven veren bi kalınlığı var.burun teli gayet sağlam. ben günde 8 saat çalışıyorum ve en az 2 maske kullaniyorum.uzun süreli kullanımda maskelerin lastiği kulaklarda az da olsa bi sıkma yapıyor.maske sahibinin burayı takip ettigini biliyorum.acaba lastikleri biraz daha uzun yapma gibi talepte bulunsak kendisi ne der.sizin mardenim maskenin lastikleriyle ilgili düşünceleriniz nedir?

• Thema kullanıcısına yanıt
    Ben aldım korumasız bir şekilde kutuyu direk kargo poşetinin içine atarak göndermişlerdi kutu harap bir şekilde geldi ve ben çok beğenmedim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: ncdtkrts

Ben aldım korumasız bir şekilde kutuyu direk kargo poşetinin içine atarak göndermişlerdi kutu harap bir şekilde geldi ve ben çok beğenmedim açıkçası.
    Peki maskeyi kesip bakabildiniz mi meltblown filtresi mevcut mu? Orjinal Akyel midir acaba?

• Mardenim maskelerim geldi

Akyel kullanmış biri olarak kulaklarımı kesmedi ondan daha rahat oldu diyebilirim
    Yan bağlantı kısımlarım da hata göremedim
    Çakmak testi başarılı

Piyasadaki bir çok üründen daha iyi diyebilirim .
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.