Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.602
Cevap
326
Favori
600.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam çakmak makmak o tip işleri denemedim ama şöyle bir şey diyeyim. Maskeyi takıp nefes alıp verirken elime hava geliyor mu diye baktığımda önceki maskemden daha iyi gibi bir sonuca vardım ve bu bana yeterli oldu. Lakin alan arkadaşları bir konuda uyarayım lastiklerini pek beğenmedim. Önceki maskemde don lastiğine benzer bir lastik varken bunda daha dayanıksız bir lastik vardı, koca kafalı arkadaşlarda sorun olur mu bilmem
  • chemaster1 C kullanıcısına yanıt
    evet hocam
  • Arkadaşlar bu arada kolonya arayan hala var mıdır bilmem ama Watsons ta Duru ve Eyüp Sabri Tuncerin 400 ml kolonyaları var 19 tlye, aynı zamanda Watsons'ın atak farma diye bir firmaya ürettirdiği 300 mllik adet fiyatı 13 tl olan kolonyaları var. Ben bu watson kolonyalarından bundan bir hafta önce 2 adet ve aynı site üzerinden konix el dezenfektanı almıştım. Kolonyalar bence gayet kaliteli evdeki Selin marka kolonya kadar hoş kokmasada alkolün keskinliğini hissettiriyor(kötü kokmuyor ama selin burnuma daha hoş geliyor). El dezenfektanı ise 65 derece ve aldığıma doğrusu pişman oldum. Oda gayet iş görüyor lakin aynı fiyata bir kolonya daha almak(kolonya 80 derece ) ve hacmen kar etmek varken bunu almak sonradan kafama yatmadı. Bim ve A101 gibi perakendelerde bulamıyorsanız ucuza, kesinlikle bu kolonyayı önermekteyim.
  • Stewie G. kullanıcısına yanıt
    400 ml kolanya bimde 5 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stewie G.

Arkadaşlar bu arada kolonya arayan hala var mıdır bilmem ama Watsons ta Duru ve Eyüp Sabri Tuncerin 400 ml kolonyaları var 19 tlye, aynı zamanda Watsons'ın atak farma diye bir firmaya ürettirdiği 300 mllik adet fiyatı 13 tl olan kolonyaları var. Ben bu watson kolonyalarından bundan bir hafta önce 2 adet ve aynı site üzerinden konix el dezenfektanı almıştım. Kolonyalar bence gayet kaliteli evdeki Selin marka kolonya kadar hoş kokmasada alkolün keskinliğini hissettiriyor(kötü kokmuyor ama selin burnuma daha hoş geliyor). El dezenfektanı ise 65 derece ve aldığıma doğrusu pişman oldum. Oda gayet iş görüyor lakin aynı fiyata bir kolonya daha almak(kolonya 80 derece ) ve hacmen kar etmek varken bunu almak sonradan kafama yatmadı. Bim ve A101 gibi perakendelerde bulamıyorsanız ucuza, kesinlikle bu kolonyayı önermekteyim.
    El dezenfektani konix marka 100 ml 6,90 migroslarda bilginiz olsun.

• ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Sizin maske güzel görünüyor bir arkadaşım bunu verdi hastaneye satan birinden almış demesine göre.
    Tekstil atölyesinde son kontrole tabi tutulmamış penye gibi görünüyor gözüme
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Çalıştığım bakanlık bize Sterilife marka tek kullanımlık maske verdi. Kalitesi nasıldır bilmiyorum.

Bu arada ülkenin yüzde 40ı 20-65 yaş aralığında. 85 milyon nüfus olsa, 34 milyon kişi yapar. Her kişiye 5 maske verecek, ortalama 165milyon maskeyi her hafta nasıl verecek bilmiyorum. Bu kadar üretim var mı?
    Hocam maske üretmek zor değil. Kolayca ihtiyaç fazlasının 10 katını üretebilirsin.

Sterilizasyon ve taşıma maliyeti ve PTT nin ne kadar sürede teslim edebileceği önemli. PTT altından kalkabilir mi orasına bakmak gerekiyor.

• GöKHaN 35 kullanıcısına yanıt
    İyiymiş hocam ben bunları bir hafta önce aldığım ve ihtiyaçlarımı kapattığım için doğru olmak gerekirse market fiyatlarını bilmiyorum en azından her ilçenin marketlerinde bu ürünler yoksa alan arkadaşlar için kötünün iyisi olsun. N11 de görmekteyim sabah Eyüp Sabriden malı alıp 2 katına satıyorlar ve hala alanlar var.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Fiyat güzelmiş. Sizden bir sonra bana el dezenfektanı fiyatı için uyaran arkadaşta da yazdığım gibi market fiyatlarını hiç bilmiyorum ve marketlerden yaşadıkları ilçe,köy,mezra da ucuz fiyata temin edemeyenler için kötünün iyisi olarak deneyimimle paylaşmak istedim. Zira n11,gg,hepsiburada gibi yerlerde al-satçı fırsatçılar insanların korkularından hala para kazanmaktadırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stewie G. -- 7 Nisan 2020; 0:40:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

400 ml kolanya bimde 5 tl
    Evet fiyat 5 TL ama civarda 3 tane Bim olmasına rağmen hiç stokta olduğunu göremedim.
  • n11, hepsiburada ve gittigidiyor da cerrahi maskeler kaldırılmış hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan1016 -- 7 Nisan 2020; 1:26:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maskeleri tam zamanında sipariş verdik Gratis'ten
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    2Litre karayel marka kolonya aldım bim'den 8.95'ten geçen hafta yer Ankara/Sincan denk gelirsen bulabilirsin arada.
  • inşallah ellerinde patlar o maskeler fırsatçı haysiyet yoksunlarının , hepsi g.t korkusuna ilanları kaldırmış , şu hamle 20 gün önce yapılmış olsaydı birilerinin çok daha fena içinde patlayacaktı stokları , yinede zararın neresinden dönersen kardır .

not : markete gittiğinizde kasiyerden maske isteyiniz , ücretli diyen olursa anında şikayet edin . Cumhurbaşkanı özellikle marketlerdeki maskelerin ücretsiz olduğunu söyledi ;
    https://www.timeturk.com/marketlerde-maskeler-ucretsiz-mi-maske-satisi-yasak-mi/haber-1424132

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Hepsi iyide markette adam maske vermiyor ki veya satmıyor ki, maskesiz giremezsin diyor!

• Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Biz teslim almayı düşünmüyoruz..

140 lira az para değil ama sonra pişman olmakta var..

• Hiçbir sitede maske kalmamış. N11 de maske kelimesi arayınca 1 tane dahi sonuç bulunamıyor.

• Şey korkusuna hepsi kaldırmışlar, şimdi sorun şu. Maskeler zamanında gelmezse insanlar kendileri temin etme yoluna gidecek. Nereden temin edecekler? Bu sorunun cevabı şuan yok. Daha önce parayla maske alan marketler, eczaneler bunları ücretsiz verecek mi? Elinde olsa bile yok diyip geçecek gibi geliyor.
  • amentus kullanıcısına yanıt
    Eldivenin fiyatı neydi hocam İstanbul’da 43 TL dediler kasada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Twonokta -- 7 Nisan 2020; 3:54:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cngzsnl57

Hepsi iyide markette adam maske vermiyor ki veya satmıyor ki, maskesiz giremezsin diyor!
    marketlerde maske varsa sana ücretsiz vermek zorunda , ha markette yoksa sağlık ocağı belediye valilik vs... gidip buralardan alacaksın o zaman
  • 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.