Şimdi Ara

Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.601
Cevap
328
Favori
599.691
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakanlık siteleri, PTT vs hiçbirinde resmi açıklama yok. Böyle birşey olsa davulla zurnayla ilan edilirdi diye düşünüyorum. Belki gerçektir ancak bir deneme aşamasıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rmdy

Ptt avm ücretsiz maske dağıtıyor

https://maske.epttavm.com/
    Siparişi oluşturdum umarım patlamayız.
  • Jack Martin kullanıcısına yanıt
    Pazartesi günleri Bim'e geliyordu en son. Litresi 12₺ olması lazım. Birde Şok'a Cuma günü gelmişti 400ml 4.95₺. Online alışverişlerde de her sabah Eyüb Sabri Tuncer 1 litre kolonya kargo hariç 25₺ olması lazım
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Kolonya, Maske ve Dezenfektan Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Siparişi oluşturdum umarım patlamayız.

Alıntıları Göster
    Tıklıyorum ama site tepki vermiyor.
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    site gitti 404 veriyor

bilgi için müş. hiz. aradım ama açan olmadı. Bugün pazar olduğu için çalışmıyor sanırım.

Düşünce güzel ama bu başvuruyu E-devlet üzerinden yapsak daha güzel olurdu. Devlet eliyle yapıldığına göre edevlet'e entegre edilebilir. Hane de yaşanlar da otomatik seçilebilir. Ve maske başvurusu yapılabilir.

Ya da aynı sistem eczanelere verilebilir. TC no ile alınır, sınırlı hak olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 5 Nisan 2020; 19:14:33 >
  • @rmdy: Teşekkür ederim hocam.

@gokhans19: Hocam ben rahatça girebiliyorum bir daha deneyin isterseniz. 3 Paket sipariş ettim, sipariş numarası da verdi. Bakalım neler olacak. :)
  • Bu unikuni olayı nedir arkadaşlar ben anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

@rmdy: Teşekkür ederim hocam.

@gokhans19: Hocam ben rahatça girebiliyorum bir daha deneyin isterseniz. 3 Paket sipariş ettim, sipariş numarası da verdi. Bakalım neler olacak. :)
    Tamam şimdi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 5 Nisan 2020; 19:18:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

site gitti 404 veriyor

bilgi için müş. hiz. aradım ama açan olmadı. Bugün pazar olduğu için çalışmıyor sanırım.

Düşünce güzel ama bu başvuruyu E-devlet üzerinden yapsak daha güzel olurdu. Devlet eliyle yapıldığına göre edevlet'e entegre edilebilir. Hane de yaşanlar da otomatik seçilebilir. Ve maske başvurusu yapılabilir.

Ya da aynı sistem eczanelere verilebilir. TC no ile alınır, sınırlı hak olur.
    Herkes bu anı bekliyordu herhalde. Güzel bir hizmet ama çok sevindim. ''*Vatandaşların her hafta “1” paket maske (5 adet) alma hakkı bulunmaktadır.'' şeklinde de yazıyor her hafta düzenli olarak maske siparişleri gelir mi gelmez mi bilemiyorum bu yoğunlukta.
  • Çok satıcının elinde o maskeler patlar en çok ona sevinirim. Özellikle şu N11, Hepsiburada tüccarları.

• egridereli kullanıcısına yanıt
    ISTEGELSIN I biliyorum. Sadece kod calismadi arkadasa onu sordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Aynen çok iyi olur..

Ben de gratis terslim almam artık, 140 lira karda oluruz

• quote:

Orijinalden alıntı: amd1985

Bu mesaj silindi.
    Hem Ekrem İmamoğlu twitterda yazdı hemde tv haberlerinde gösterdi.
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    Daha önce yazmıştım böyle zorunluluğun yine böyle bir çözümü olacağını. Şimdi deposunda merdivenaltı maske depolayıp 150 liradan çakan perdeci, manifaturacı düşünsün.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    ekrem imamoglu twitterda paylasmis

• Bu türkiyede vaka gözükmeden önce önerdiğim sistemdi. Onun yerine ffp3 e yasak geldi sadece.

En başında TC no ile alınabilecek herkesin ücretsiz maske hakkı olacaktı. Ailedeki bir kişi tc numarası ile başvurup aile üyeleri için maske alabilecekti. Anne ya da baba gidip maskeyi alacaktı.

Piyasada yine maske olsun. Yemiyorsa para verip alınırdı ama böyle karborsaya düşmezdi ürünler.

Şimdi girişim geç kalınmış ama güzel bir girişim ama sistem yanlış yine. Bir veri tabanı filtrelemesi ilse hangi hanede kim kaç yaşında çatır çatır biliyorlar. Herkesin evine gereken miktarda maske yollanabilir. Madem herkesin hakkı var böyle bir başvuruya hiç gerek yok bence. Al işte site çöktü, bir de bunun teslimat aşaması var.

Ya da en güzeli. Aynı sistem medulaya entegre edilir. İsteyen netten sipariş usulü alır, isteyen eczaneden alır ücretsiz maske hakkını.

Bugün evde dikmekle uğraşacaktık biz de. süpürge makinesi bez torbasından bir deneme yaptık. Güzel oldu hemde 3 katlı filtre :) nemden de etkilenmiyor. Ama böyle ücretsiz maske sistemi yaparlarsa hiç uğraşmaya değmez. Umarım sağlıklı çalışır sistem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 5 Nisan 2020; 19:26:48 >
  • Sipariş numarası ile sorgulama yaptığımda ''geçersiz sipariş bilgisi'' diyor zamanla düzelir mi bilemedim. :)
  • Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Görmüş yönetenler paylaşmış olabilir. Çok büyük ihtimal şu an deneme için açmışlardı ama yayıldı.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.