Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (3005. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30033004300530063007
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Bu tabloda bikaç tane madde vardı yoğun bakım hasta sayısı entübe hasta sayısı falan. Onlar nereye gitti yerine ağır hasta sayısı gelmiş galiba acaba nedenn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

yine akpli taraftarlığını utanmadan yapıyorsun. senin tapındığın akp normalleşme diye her şeyi serbest yapmadı mı ? boş koltuk olayını akp kaldırmadı mı? utanmazlıkta sınır tanımıyorsun.
    herşeyi serbest bırakmayan ülke kim abd mi almanyamı fransamı ingiltremi? ki bir çoğunda halen maske zorunluluğu bile yok evet dert para ekonomi çünkü ülkeler, hayatlar parayla dönüyor aynı lafı bana temcit pilavı gibi yazmana gerek yok evet dert para ekonomi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ağustos 2020; 23:8:42 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    temcit pilavı gibi para para para diyen sensiz a gereksiz. herkes ölsün ama ehonomi çoh eyi olsun. akp de yakayı sıyırıversin, he mi? içine edilen ekonomiden dolayı , pandemi sürecini yönetememelerinden dolayı verdikleri zararın hesabını vermeliler. hangi ülke olursa olsun. paradan başka bir şeyi gözü görmeyen , ama sorsan elhamdüllah diyen acayip insansın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonun da bbc buğün iran nın gerçek ölü sayısını açıkladı. İran hükümetinin verdiği rakamın 3 katı ölü olduğunu idda ediyor. Umarım tez vakitte bizde de gerçekleri birileri çıkarır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Sonun da bbc buğün iran nın gerçek ölü sayısını açıkladı. İran hükümetinin verdiği rakamın 3 katı ölü olduğunu idda ediyor. Umarım tez vakitte bizde de gerçekleri birileri çıkarır
    Bizde o kadar az değil gibi malesef. Urfa: bizim 20 covide bağlı vefatımız olduğu gün tüm Türkiye'de nasıl oluyor da 19 vefat açıklanıyor dedi. Doğruysa kaç katı olduğunu düşünün.

• Cok yuksek miktarda test.? Ben sana adamlar toplamda 849.115 tane test yapmislar diyorum sen bana en basta cok fazla test yapmislar diyosun
    Bir tane mahalleye test yapmaya kalksalar zaten 20 -30 bin kisi yapar. Basta cok fazla test yaptilar diyebilmen icin daha ilk haftalarinda zaten bikac milyon test yapmalari gerekirdi. Adamlar 6 ayda toplamda 1 milyondan az test yapmislar.

Nufuslari amerika gibi olsaydi yaklasik 3 milyon test yapacaklardi desek. Amerika 50 kusur milyon test yapmis. Dusun artik. Nufusun 6 da 1 i ne test yapmis. Ama japonya 1 milyondan bile az test ile isi goturuyor vayy beeee

O restoranlari kapatmadiktan sonra isaretlemenin ne anlami var, insanlar gene icine girip yemek yemeyeceklermi?
    Kendinizi kandirmanin bi alemi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akordiyon -- 4 Ağustos 2020; 23:40:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Sonun da bbc buğün iran nın gerçek ölü sayısını açıkladı. İran hükümetinin verdiği rakamın 3 katı ölü olduğunu idda ediyor. Umarım tez vakitte bizde de gerçekleri birileri çıkarır
    Valla bro hesaplanabilir birşey twitterda sağlık çalışanları var X ilçede şu kadar vaka çıktı diye bunları tek tek not alıyorsun vaka sayısını + ilçenin nüfusunu eldeki verilerle hepsinin ortalamasını TR nüfusuna oranlıyorsun ben uğraşmıştım 4 gün önce. ABD nin 84 milyona oranlanmış verileriyle yakın çıkmıştı. Tabi isteyen resmi verilere inanır birşey diyemem.
  • Ne kadar cok test, o kadar cok vaka, o kadar kaosss

2. Dalgaya hazirmiyizzzz. Hedeff gunde 100 bin testtt. amerika gibi nufusun 6 da 1 ne testleri yapmaliyizzz ve salgin ussu bayraginiii devralmaliyizzzz

Butun paramizla test kiti almaliyiz !! Ama durrr daha aşi cikacakkk onada biraz birakmaliyizzzzz
    Yaşasin cope giden paralarrrrr yasasin kafayi bozmus insanlarrrrr

Yasasin karantinaaa, okullar kapansin, hastaneler kapansinn, isyerleri kapansinn. Gun korona gunudurrrrr YASASİN KORONAAAAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akordiyon -- 4 Ağustos 2020; 23:49:28 >
  • Son Dakika: 65 yaş üstü için yasaklar devreye giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 4 Ağustos 2020; 23:57:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Efsane güldürdün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl sen saçamalmışsın o ilk başlardaydı güney korede toplam test sayısı sadece 1,589,780,salgın hafifleyince bitirdiler o işi,martaki rakamlarlada karşılaştırmak komedi resmen..

japonya kore gibi ülkeler tabiki az vakayla atlatır dünyanın en içine kapanık, en asosyal ,en evcimen halklarından biri adamlar evlerinde mutlu zaten bizim gibi dışaraya çıkamayınca, tatile gidemeyince, para ezemeyince krize girmiyorlar biz küçük çakma abd yiz bu konuda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Ağustos 2020; 0:35:51 >
  • nefes sorunu olan varsa aci biber tursusu yesin 2 adet fazlasi basur yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

her kış nezle (grip deel) geçirdiği halde geçen kış geçirmeyenlerde büyük ihtimal virüs var
    Hocam burda ne demek istedin anlayamadim aciklar misin merak ettim. Olaya biraz uzagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Kardeşim rakamları söylemeye başlarken bugünkü vefat sayısını söylemeden "18 dimi diye sordum" ve doğru çıktı. Milletin aklıyla bu kadarda dalga geçilmez.
  • O test sayısını 55 bin 60 bine çıkarın bakalım aradaki fark uçurum oluyor mu olmuyor mu görelim...

• Florida'nın durumu.

Test yoksa vaka da yok.
  • Akordiyon kullanıcısına yanıt
    küçükken ateşli hastalık mı geçirdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinoco mavisi

Hocam burda ne demek istedin anlayamadim aciklar misin merak ettim. Olaya biraz uzagim.

Alıntıları Göster
    burun akıntısına sebep olan bağışıklık hücreleri yok edildi virüs tarafından
    bu yüzden artık mirkoplar burunda karşılanamadan ciğerlere inebilir hale geldi
    ciğerlerinde sorun olmadığını zanneden birçoğunun nefes testinde sınıfta kalması bu yüzden
  • 
Sayfa: önceki 30033004300530063007
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.