Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (2757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu maske takmayan kurallara uymayan işletmeler nereye şikayet ediliri?
    ohoo polis zaten caddede bir tur atsa böyle 50 tane mekan basar. ama büyük ihtimalle yukarıdan gelen emir "salın" oldu. hani türkiye normalleşti ya, o hesapta takılıyorlar.

• pantul alcaz tabii knk kaçar mı
  • özel araçta maske takmak zorunlu mu tek olsak da?

Birde bu trafik yoğunluğunu nereden görebilirim? cep trafik var bi. gösteriyor bi göstermiyor yüzdeyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    tekte olsan tak, kendine bulaştırabilirsin
  • radko kullanıcısına yanıt
    hocam hm mi kotons mu pantolon konusunda nereyi önerirsin?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    bildiğim kadarıyla açık alanda maskesiz dolaşılabiliyor.

çünkü dşarı da polis vardı maskesini yanlış takanları uyardı ama maske takmayanlara bir şey demedi.
  • josrdr kullanıcısına yanıt
    hm mi kotons mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Bu arada vurmayın ama
    Normalleşme sürecine çok erken girmemizle ilgili, komple salıp ne olacaksa olsun demiş olabilirler mi?
    Çünkü hala her gün 1000 vaka çıkıyor ve her yer tıklım tıklım. Yasaklar komple kalktı, virüs çok daha hızlı yayılacak.
    Bunu bende diyorum süreci uzatmaktansa 1 hafta 10 gün akışına bırakacaklar maksimum bulaşma sağlansın Sonra bir 2 hafta gene karantina olur sonra kapatırlar.Ekonomi kötü sündüre sündürede gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

İngiltere çok fena, bayramda Londra'da yaşayan arkadaşla görüştüm herkes corona öncesindeki gibi takılmaya başlamış. Sonuç olarak bugün 556 ölü var.(dün ölü sayısı girilmemeiş büyük ihtimal dün ve bugünün toplamı) Corona sonrası bende İngiltere'ye dönücektim ama en az bi 2-3 ay daha toparlanacak gibi durmuyor.
    Benimde Almanya'ya gitmem lazım nasıl olacak bilmiyorum.İngiltere daha beter orada işiniz varsa o daha bir kötü.

• quote:

Orijinalden alıntı: freshwind

Ebola için yayılmacı değil deniyordu. Sanırım çok hızlı öldürdüğü için. Tabi mutasyon geçirmediyse.
    Salgınlar artacak alışın küresel ısınma sebepli diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

İran 3000 vaka.tekrar bir krizin icindeler
    İran'la Rusya ciddi tehlike iç sirkülasyondan çok turist ayağına dış hatlar açılınca bu durum dağa düşündürücü

• quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

İşletmeler olarak maske takmayan müşteri eğer işletmeye girerse maskeyi biz verecekmişiz.

Maske takmaktan muzdarip bir adama değil maske vermek dükkana sokmam.

Zaten bir genelge yayınlanmış işletmeler için dezenfektandan tut bilmem nesine kadar. Müşteri garantisi verirse devletimiz gidip alalım. Yarın fahiş fiyattan dezenfektan, kolonya almaya hazır olun. Şu kararlar verilmeden önce bazı şeylerin fırsatçılığı yapılmamak adına keşke kurallar olsa. Yarın 20TL'lik dezenfektana 200TL çekecekler.
    Adam girmekte ve takmamakta ısrar ederse ne olacak olabilecek zararı kim tanzim edecek.Dengesiz çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İran'la Rusya ciddi tehlike iç sirkülasyondan çok turist ayağına dış hatlar açılınca bu durum dağa düşündürücü

Alıntıları Göster
    iran kaç günlük kaç vakadan sonra normale dönüyom demişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

Alıntıları Göster
    İran Nisan in ikinci yarısı 1000 leri gördü yeni vaka sayısında.mayis başı gevsemeler başladı.25 Mayıs'ta ibadethaneler ve memurlar ise başladı.

Mayıs başı 1000-1100 olan vaka sayısı kademeli kademeli 2900 lere kadar çıktı .yanlız ölüm sayisilari eskiye dönmedi.

Ben bu yaz ile virüsün hayatımızdan çıkacağını düşünüyorum.yanliz bu aralar aşidanda ses yok

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

Alıntıları Göster
    İran 2 Mayıs’da 802 vaka açıkladıktan sonra cami türbe okullar vs açmıştı.Dün itibarıyla 2979 vakaya yükseldiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Ultrasaray0643

İran Nisan in ikinci yarısı 1000 leri gördü yeni vaka sayısında.mayis başı gevsemeler başladı.25 Mayıs'ta ibadethaneler ve memurlar ise başladı.

Mayıs başı 1000-1100 olan vaka sayısı kademeli kademeli 2900 lere kadar çıktı .yanlız ölüm sayisilari eskiye dönmedi.

Ben bu yaz ile virüsün hayatımızdan çıkacağını düşünüyorum.yanliz bu aralar aşidanda ses yok

Alıntıları Göster
    Zaten İran salgının başından beri çok yüksek ölüm sayısı vermedi ki.En yüksek 158 ölü verdiler.Dün de 81 ölü geldi ayrıca kritik 2500+ hasta var

• 
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.