Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (2644. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.379.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26422643264426452646
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mito1172

Bu mesaj silindi.
    İki ucu boklu değnek derler ya, aynen öyle ..
    O sosyal insanlar çıkıp para harcamazsa çoğu insanın dükkanı acmasının bir manası olmuyor. Cikilsa dert,çıkılmasa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • demin metro market dönüşü ıssız sanayinin içinde yürürken bir hüzün gapladı içimi
    geçen yılki baryamı hatırladım
    çok yalnız hissettim
  • Buraya koysana bizde görmek Twitter'da mi videolar ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye Gazetesi'nin haberine göre Bilim Kurulu, hâlen 15 ilde devam eden seyahat kısıtlamasının bayramdan sonra bazı illerde kaldırılabileceği, ancak İstanbul’da vakaların düşmeye başlamasından itibaren 8 hafta (Temmuz Başı) beklenmesi gerektiği belirtildi.
  • SturmpioneeR kullanıcısına yanıt
    İstanbul yaz boyu karantina

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Robert Neville kullanıcısına yanıt
    Hepinize Covid19 testi yapilmali.
  • İstanbul İzmir Ankara da seyahat yasağı devam etmeli keskinlikle

Gerçi ünlüler İstanbul’dan çeşmeye bodruma geliyorlar bu nasıl oluyorsa artık !!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Konuya günde bir kere , iki günde bir kere falan bakıyorum ne zaman baksam senin mesajlarına denk geliyorum. Gözlemim sonucu sadece tavsiye amaçlı söylemek istiyorum; bu kadar takma kafayı yersin hatta psikolojin sıkıntılı gibi attığın mesajlara bakılırsa bence başka uğraşlar bul corona işini sal.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonafide

Konuya günde bir kere , iki günde bir kere falan bakıyorum ne zaman baksam senin mesajlarına denk geliyorum. Gözlemim sonucu sadece tavsiye amaçlı söylemek istiyorum; bu kadar takma kafayı yersin hatta psikolojin sıkıntılı gibi attığın mesajlara bakılırsa bence başka uğraşlar bul corona işini sal.
    Haklısın hocam bir daha yazmıyorum konuya

• quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Hepinize Covid19 testi yapilmali.
    Hocam ne testi adamlar sadece boğazına bakıp gönderdiler, umurlarında değil hiçbir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Robert Neville

Hocam ne testi adamlar sadece boğazına bakıp gönderdiler, umurlarında değil hiçbir şey.

Alıntıları Göster
    vaka artmamalı ki normalleşelim çabucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

vaka artmamalı ki normalleşelim çabucak

Alıntıları Göster
    Mantıklı, gelenleri geri çevirip test yapmazsak tanı konmaz böylece süreci iyi yönetmiş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Neville -- 19 Mayıs 2020; 15:35:41 >
  • Maske işi paralıya dönünce kod da gelmemeye başladı,her hafta kod geliyordu normalde.
    Ee şimdi ilimizde maske yasağıda var

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

çin'in verileri yalan. adamlar worldometers sitesine baktım test sayılarını bile açıklamamışlar. milyarlık çin'de 100 binden bile daha az vaka var öyle mi? peki madem öyle italya filan da adam gibi karantina uyguladı neden italya'da corona çin'deki gibi bıçak gibi kesilmedi? ya dediğin gibi aşı filan bulup gizliyorlar ya da başka bir şey var bu işte.

Alıntıları Göster
    Saklıyorlar.Üretimin durmasını onlarda istemez.

Süper güç konumunda olan bir ülkenin cazibesi olmalı eğitim için gelen giden yatırım yapmaya gelen yani işin uzaması kötüye kaçar buda ekonomik zarar denektir.

Gerçek durum daha ağırdır ama bıçak gibi kesilmesinin sebebi İtalya ve İspanya'da hatta bizde bile göremeyeceğin sert uygulamalardır.

Bu olayın öncesinde Zaten Çin tüm vatandaşlarını fişlemiş Karekodla takibe almış hasta veya değil bunu okutarak bir yere girebiliyormuşsun.

Yoksa giremiyorsun.Yani videolarada düştü maske yakmayanı telefon direğine bağlamalar akşama kadar öyle bekletmeler.Evden çıkmak isteyen laf dinlemeyenleri eve menteşelemek.

Yani öyleki su borularına takıp kendi evlerinden kaçmaya çalışan vardı.

Bıçak gibi kesilmesine inanırım çünkü insanı bir bitirme planı uygulanmadı gayet sert.

Ama vaka ölüm sayılarına bende inanmıyorum en az 100 bin ölü 1 Milyona varan vaka olmuştur.

• İzmir’de maskesiz sokağa çıkmak yasaklandı.

• ekim19 - mart20
    15.000.000 kişi telef oldu
    nerden mi bilyom
    chinese telecom firmasının silinen abone sayısından
  • CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    İnsanlar ölünce telefon hatları neden silinsin?
    Telefonları kapalı olur. Birisi öldüğünde gidip hat iptali yapılmaz genelde.

• Hindistan,Rusya,Brezilya,Peru,Şili’de çok hızlandı.Dünya’da günlük vakanın en az 35.000’i bu ülkeler oluşturuyor.Yakında Bangladeş de bu tabloya katılır son günlerde ani artış yaşandı.Avrupa sakinledi Güney Amerika patladı.Bakalım nereye kadar gidecek...

• Sağlık Bakanı bir ara 150.000 antikor testi mi öyle bir şey yapacağız demişti yakında.Ne oldu o testlere neyi bekliyorlar ki

• 
Sayfa: önceki 26422643264426452646
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.