Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (1398. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sana mi sorucam ? adamin konusu korona kaynakli! zoruna giden ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

İnancin yoksa bunlari anlamaman cok normal,sende zamani gelince anlayacaksin ama o zaman hersey için geç olacak

Alıntıları Göster
    De ayrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sağlık bakanı istatistikleri gösteren bir platformdan bahsetmişti

Ne oldu o is kamuoyuna sunmadılar mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İrfan Galip Bey kullanıcısına yanıt
    valla adamin prof resmine bakinca akpli oldugunu buradan anladim ...

profiline gir din Allah islamiyet ... Ataturke chpye kufurler hakaretler vs... ama kac hastanin hakkini yedi kafir ... Allah`i bir de tekelleri sanmiyor mu bu susluler ... gulesim geliyor. Fatma`ya denineni iyi anlasaydilar, Allah`i pazarlamaktan korkarlardi.

insallah gorecegi tedavi fayda etmez!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Abd, 11 Eylül’ün hesabını sorduğu gibi bunun da hesabını sorar mı acaba? Sorar bence, vatandaşının kanını yerde bırakmaz.

Abd çin’i vurdukça kominikler inleyecek zevkle izleyeceğim
    Çin mi konünist

İşçileri sömürüyorlar, faşizim ile kapitalizm karışımı bir yönetimleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Konu hakkında fikri olanları alalım yorum altına..

Çay severlerin gözü aydın. Haberin doğruluğunu bilemiyorum ama uygulamanın zararsızlığı konusunda eminim.
    Koronovirüs ve çay ilişkisi konusunda aşağıdaki haberi paylaşıyorum.

"CNN'den Son Dakika Haberleri: -

Corona Virüsü hakkında gerçeği anlattığı için cezalandırılan ve daha sonra aynı hastalık nedeniyle ölen Çin kahraman doktoru Dr. Li Wenliang, araştırma amacıyla vaka dosyalarını belgelemiş ve dava dosyalarında COVID'in etkisini önemli ölçüde azaltacak bir tedavi önermişti - 19 İnsan vücudunda virüs. Kimyasal Metilksantin, Theobromine ve Theophylline, en az ortalama bir bağışıklık sistemine sahip bir insanda bu virüsü uzaklaştırabilen bileşikleri uyarır. Daha da şaşırtıcı olan, Çin'deki insanların anlaması çok zor olan bu karmaşık kelimelerin aslında Hindistan'da Çay olarak adlandırılmasıdır, EVET, düzenli Çayımız zaten tüm bu kimyasallara sahiptir. Çaydaki ana Metilksantin uyarıcı kafeindir. Çayda bulunan diğer Metilksantin, kimyasal olarak benzer iki bileşiktir: Theobromine ve Theophylline. Çay bitkisi, bu kimyasalları böcekleri ve diğer hayvanları atmanın bir yolu olarak oluşturur. Kim bu virüs için tüm çözüm basit bir fincan çay olacağını bilecekti. ve Çin'de bu kadar çok hastanın tedavi edilmesinin nedeni budur. Çin'deki hastane personeli günde 3 kez hastalara çay servisi yapmaya başladı ve sonuç sonunda Wuhan'da "Bu Pandemi'nin merkezi" kaplandı ve toplumun iletimi neredeyse durdu.
    Yesil cay ile mi iyilesmisler?

• Vaka sayısı yarım milyona ulaştı
  • Efsane: Sokağa çıkma yasağı yaşlılar taşıyıcı olduğu için değil, risk altında olduğu için koyuldu.

Gerçek: Türkiyedeki yaşlılar laftan anlamadığı yasak koyuldu. 1-2 istisna dışında 30lu yaşlardaki insanlara ''evde kal'' dediğin zaman buna uyuyorlar. Lakin yaşlılara söylenen sözler bir kulaklarından girip diğer kulaklarından çıkıyor. Yaşlılara yasak koyulmasaydı toplu taşıma, gün, mevlit ile salgını ışık hızında yayacaklardı. Salgının ışık hızında yayılması hastane malzeme ve personellerinin yetersiz kalması, sürecin uzaması sebebiyle eğitim, üretim vb bir sürü faaliyetin durması, ekonominin çökmesi demek. Yukarıdakiler yaşanmayacak olsa devletler, yaşlıların ölmesini ister ekonomik yükten kurtulmak için.

• İtalya rakamları açıkladı mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

sana mi sorucam ? adamin konusu korona kaynakli! zoruna giden ne ?
    Benim zoruma giden bir şey yok ama sizin zorunuza giden çok şey var belli ki alakasız yerde bile konuşuyorsunuz.Korona kaynaklıymış aynen.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: antireis

İtalya rakamları açıkladı mi
    açıklanmadı
    1200 ölüm tahminim

• videoyu izledin mi? izlemedigin video hakkinda yorum yapma o zaman! abi tavsiyesi olsun.
  • İş işten geçti, virüs bir çok ilimize yayıldı. Hiç ummadığım yerden virüs çıktı deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

açıklanmadı
    1200 ölüm tahminim

Alıntıları Göster
    İnşallah olmaz ve düşüşe gecer

• Kominisler kendi ülkeleri gibi savunuyor ama.
    Kominizm tam olarak budur işte. Tüm yönetimi tek bir partiye bırakıp bütün sermayeyi ona verirsen halk devletin elinde oyuncak olur.
  • Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU]
  • test kitleri boşa harcanıyor spor kulüplerine ünlülere böyle saçmalık olmaz
  • İl teber İ kullanıcısına yanıt
    Haberin açıklamasını beğendim. Virüsün Çin'den çıktığını unutturmamalıyız. Dünya kamuoyu oluşturup Çin'i yerle bir etmeliyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4FEE439E4

yahu TV'ye çıkan profesörlerin çoğu farklı şeyler söylüyor... hatta birbiri ile kavga edenler var.... birinin söylediğine öbürü yanlış diyor.... vs vs
    hepsi aynı fikirdemi? ya senin inandıkların yanlış biliyorsa?
    her fikire açık ol diyorum, senin bundan anladığına bak!

Alıntıları Göster
    Bunu bana diyorsun neyse bir şey demiyorum. Bilim Kurulu uzaydan geldi zaten. Tamam arkadaşım. Blokla geç beni. Sen haklısın tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

la neye inandigini merak ettim... inancin nedir ?

ilk okul mezununun palavralari mi?
    Bak dalgana

• 
Sayfa: önceki 13961397139813991400
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.