Şimdi Ara

Koronavirüs (Covid-19) [ANA KONU] (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98.169
Cevap
237
Favori
4.378.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
250 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaki çift bu manyak nabıyor bakışı atmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manisadaki polis görevini yaptı diye neden görevden alınıyor???

II. Dünya savaşından sonraki en büyük küresel kriz dönemindeyiz. 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağı var. UYMAYANLARIN KURŞUNLANMASI GEREKİRKEN SÖZLÜ UYARI YAPILIYOR, SÖZLÜ UYARIYA UYMAYAN YAŞLIYA BAĞIRAN POLİS AÇIĞA ALINIYOR. BU ÜLKE BU ŞEKİLDE BU SALGINDAN NASIL SAĞ ÇIKACAK???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çernobil yüzünden kanser olan Karadenizli vatandaşlarımızın, dünyada çin virüsünden ölen insanların öcü için KOMÜNİSTLER İDAM EDİLMELİ.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcorp

Ülkede kötü olan ne varsa, Fetö'ye, Pkk'ya iteleyin zaten.
    Ben demiyorum. Devletin içişleri bakanı diyor.
    İçişleri bakanının söylediğini tekrar ediyorum.

"Bu salgında sosyal medyada paylaşılan yalan ve provakatif amaçlı haberlerin önemli bir kısmının pkk ve feto kaynaklı olduğu ispatlanmıştır."

• John WICK kullanıcısına yanıt
    Bunların bilimin b'sinden haberleri olduğunu düşünmüyorum. Yarasa çorbasından hastalık yayılmış diye gülüyor ve bunu diyen tavuk kanser yapar diyen kişi. Tavuğun kanser yaptığını düşünüyorsun da coronanın yabani hayvanlardan geçtiğini nasıl düşünemiyorsun ki bunun ispatı var tavuğun kanser yaptığının hiçbir ispatı yok. Hastalıkların canlılardan canlılara nasıl geçtiği konusu lise biyoloji 11. sınıf konusu. Yazık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunun hesabı sorulmalı. Dünyada tek bir komünist bırakılmamalı.

• Çin'de hastaneye yatıp iyileşmiş bazı hastalar tekrar pozitif çıkmaya başlamış

gerçekten çok korkunç bir durum.

• Koronavirüsü nedeniyle hayatını kaybeden Eski CHP milletvekili Ramis Topal'ın yeğeni Dilek Tahtalı, tedavi için gittiği hastanede yoğun bakım ünitesinde boş yer olmadığı için sabah kadar sedye üzerinde bekletilmiş.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/koronavirusten-hayatini-kaybeden-dilek-tahtali-sabaha-kadar-sedyede-bekletilmis-1729466
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pan sapiens

Bunların bilimin b'sinden haberleri olduğunu düşünmüyorum. Yarasa çorbasından hastalık yayılmış diye gülüyor ve bunu diyen tavuk kanser yapar diyen kişi. Tavuğun kanser yaptığını düşünüyorsun da coronanın yabani hayvanlardan geçtiğini nasıl düşünemiyorsun ki bunun ispatı var tavuğun kanser yaptığının hiçbir ispatı yok. Hastalıkların canlılardan canlılara nasıl geçtiği konusu lise biyoloji 11. sınıf konusu. Yazık.

ayrıca.............

SOKAKLARDA BAŞI BOŞ DOLAŞAN HAYVANLAR HASTALIĞIN BULAŞMASI İÇİN YÜKSEK BİR RİSK TAŞIYOR !

Hastalıklı insanların yakın teması, tükürük zerreleri veya yemek atıkları nedeni ile sokaklarda serbest dolaşan hayvanlar Covid-19 Coronavirus virusleri için çok uygun konaklardır.
    Coronavirus hastasından aldığı virusu taşıyan hayvanlar sağlam bir insana bu virusu yakın temas ile çok rahatlıkla bulaştırabilirler.

Çin'de ve Japonya'da bazı vakalarda yabani ve/veya serbest dolaşan hayvanlardan bulaşma olduğu görüldü.

KENDİNİZİ VE EVCİL HAYVANINIZI SOKAKTA SERBEST DOLAŞAN HAYVANLARDAN UZAK TUTUNUZ !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 26 Mart 2020; 16:57:20 >

• Marco Luigi kullanıcısına yanıt
    Kaynak var mı?

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    evet.

Almanya geneli son ramak

40.421 hasta sayisi

3.959 iyilesen

229 can kaybi var hastaliktan dolayi.
  • İstanbulda coronadan ölenler için iki mezarlık belirlendi

Bilim Kurulu ve Diyanetin tavsiye ve kararları doğrultusunda‚ İstanbulda Kilyos ve Beykozda defin yerleri belirlendi. Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybedenler buralara gömülmeye başlandı.

Beykozdaki Baklaca Mezarlığına da definler yapıldı. Ancak Çavuşbaşı Baklacı mahallesi sakinleri mezarlığın yerleşim yerlerine yakın olduğunu belirterek önlem alınmasını istedi.

http://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/istanbulda-coronadan-olenler-icin-iki-mezarlik-belirlendi-5705293/

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Şu dönemde bile meslek liseleri maske üretiyor. Üni lerden beklerdikki maske üretecek makinayı üretmeye başlasınlar. Yada dezenfektan hammaddesi üretecek makinayı üretip ivme kazandırsınlar.
    Toplayın hocaları çokdaha seri maske üreten makina yapabilirmiyiz diye çalıştırın.
    Hep söylerim, bu ülkenin üniye değil meslek lisesi ve meslek yüksek okullarına ihtiyacı var.
  • slamdunk393 kullanıcısına yanıt
    https://mobile.twitter.com/SCMPNews/status/1243172099679834114

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    Bende sana demiyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Manisadaki polis görevini yaptı diye neden görevden alınıyor???

II. Dünya savaşından sonraki en büyük küresel kriz dönemindeyiz. 65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağı var. UYMAYANLARIN KURŞUNLANMASI GEREKİRKEN SÖZLÜ UYARI YAPILIYOR, SÖZLÜ UYARIYA UYMAYAN YAŞLIYA BAĞIRAN POLİS AÇIĞA ALINIYOR. BU ÜLKE BU ŞEKİLDE BU SALGINDAN NASIL SAĞ ÇIKACAK???
    Kurşunlamak mı? Yok artık

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    londra da 5 milyon paki hindu afgan arap afrikali var ...

hepsi council den evlerde bedavadan yasiyor.

creditlerle (mesela child credit yani cocuk bakim yardimi, 89 poundluk cocuk parasinin harcinde aldigin yardim) devleti somuruyorlar

Esim hamileyken hastanede paki, afrkali ve araplardan yer bulamiyorduk! kadinin bilegi incinse hemen NHS e sapliyordu hesabi. gun almak icin pazartesi sabah 8 den itibaren araman lazim ... ki hatlar tinakiyor sabahin korunde. 1 saatte tum haftayi dolduruyorlar. ingiliz yok zaten gidebilen tek tuk. diger irklar micar gibi dogurduklari icin bize sira gelmiyordu !

dogum sirasinda royal london`a gittik. kosakoca dogum kisminda dogum yapan iki beyaz aile vardi. biri ben digeri bir ingiliz. geri kalan diger gocebe irklardan insanlardi. esim kustu mesela yere. orada temizlikci kadin gelip azarlamaya calisti. dedim esim hamile. kor musun diye bagirdim. Afrika dan araba tekerleginde kacarak geldigi ulkede is yapmayacak. oturdugu yerden para alcak ya !

Allah`tan beyaz dogum uzmani geldi. cok ilgilendi. 1 cent bile odemedim. kadina acik acik sordum, burada beyaz nufusun dogum orani cok dusuk galiba diye. ingilizlerin o hastaneyi tercih etmedigini soyledi kadinin sebebin bu oldugunu soyledi. sasirdim . cunku begenmedikleri hastane temiz, en son teknoloji aletlerin oldugu bir hastane idi.

lakin isin gercegi dogum sonrasi ortak odalara alininca anlasildi. gocebeler o kadar doguruyor ki dogum odalari normalde 4 kisilik olacak sekilde tasarlanmasina ragmen 8 kisilik yapilmis ve perde cekilmis. 2 m2 yerde etrafinda perde cekili halde yatiyorsun. neden bunu yaptiniz diye soruna, bizim paki ve arap muslumanlar oyle istemis!

iste sosyalist liberalizmin aptalligi! ingilizlerin neden kactigi anlasiliyor o hastaneden. adamlara son teknoloji sunuyorsun lakin adamlarin kafa 1500 yil oncesinden!

Nigel Farage bu kafadan kurtulmak icin EU dan cikti ama bu sefer yahudiler hizli davrandi, parlementoyu secime goturduler tekrardan. sonrasinda kraliyete bile baska irktan insan soktular. kraliyeti dagitip, city of london`u genisletmek istiyorlar sanirim.

• Pandemi var.
    Peki Kızılayı ortalıkta gören var mı?
  • 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.