Şimdi Ara

Corona virüs kitleri bakın kimlerin ellerinde oyuncak olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Videodaki kişi Ethem Sancak'ın kuzeni Murat Sancak'mış.
    Konu ile ilgili açıklama yapmış. Kitleri sözde kendi parası ile almı ve fatura paylamış. 125 adet almış. Faturada tanesi 97 TL görünüyor

Corona virüs kitleri bakın kimlerin ellerinde oyuncak olmuş

Ayrıca; Sağlık Bakanlığı'na göre Türkiye'de bakanlığın belirlediği yerler haricinde kit bulundurmak ve uygulamak yasak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 27 Mart 2020; 16:45:8 >

• Sağlık Bakanlığı'na göre Türkiye'de bakanlığın belirlediği yerler haricinde kit bulundurmak ve uygulamak yasak.
  • valla ölmüşüz haberimiz yok
  • Murat Sancak konu ile ilgili açıklama yapmış. 125 kiti ailesi için sözde parası ile almış. Vergiden düşerler kesin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yorumlarda sahte dıyor belge
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Belge gerçek buradan sorgulatınca çıktı
    https://ebelge.gib.gov.tr/earsivsorgula.html
  • Hani bu kitler sağlık bajablığının görevlendirdiği yerlerde yapılacaktı özel satış yoktu paralel ithalat ile bu şirket bunu nasıl getirip sata biliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıradan vatandaş ne test kitine, ne de coronavirüs e karşı etkili olan ilaçlara ulaşabiliyor. Erken teşhis ve ilaçla tedavi halbuki çok önemli.

Zenginsen yaşa, fakirsen öl felsefesi geçerli.

• Kim takar Sağlık Bakanlığını. Adam Cumhurbaşkanından torpilli.
  • Ethem Sancak en buyuk kasa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hadi aldın paran ile kıçına başına süreceğine hibe et devletinede kullansinlar

Bu badem biyiklilar yarın savaş çıksa parası ile ya kaçar yada yaşar tıpkı ataları vahdettinin kaçtığı gibi

• Tanesi 97 tl ise ben de almak istiyorum. Nereden alıyoruz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NuTeRX -- 28 Mart 2020; 15:3:38 >
  • NuTeRX kullanıcısına yanıt
    +1
    Sıcak fırsat resmen
  • 97 lira bişey değil.

Yasalsa ben de ailem için 10 tane alayım.

Yok yasal değilse bunlar niye alıyor da hiç bir ceza uygulanmıyor?

Ne güzel ülke lan.
  • Rezillige kit siz viruse bakilamiyormus gibi milleti empoze etmisler kit sizde virusu tespit edebilirsiniz biraz calisin bir zahmet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurumsal bir firmada çalışıyorum benzer kitleri benzer firmalar çalışanları test edebilirsiniz amacı ile önerdi ve piyasaya sürmeye çalıştı, ben ya da bizim şirketin bir yetkilisi çok kolay alabilirdi çünkü kaynağı bize ulaştı.

Bu durumda fırsatçı çok, muhtemelen güvenilmez testlerden ve ülkeye nasıl geldiği belli değil

Demem o ki bunun yandaşlıkla alakası yok, o adam yandaş olduğu için teste ulaşamıyor. Parası olduğu için ulaşabiliyor ki muhtemelen dolandırılıyor.

Siz sanıyor musunuz ki Koçlar her gün test yaptırmıyor :) Ya da buna inanacak kadar saf mısınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parsbey

Sıradan vatandaş ne test kitine, ne de coronavirüs e karşı etkili olan ilaçlara ulaşabiliyor. Erken teşhis ve ilaçla tedavi halbuki çok önemli.

Zenginsen yaşa, fakirsen öl felsefesi geçerli.
    Erken teşhis ve ilaçla tedavi çok mu önemli

Paralel bir evrende mi yaşıyorsun ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.