Şimdi Ara

Corona çatır çutur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekonomiyi öpüyor. Borsa bir günde %10 erimiş dolar 6.30’a fırlamış. Sınavdan sonra bilgisayar alma heveslerim planlarım vardı böyle giderse başını alırız gibi :( tek dileğim bari yksye girebilelim...

• Malum video başlıkları gibi olmuş hocam çatır çutur
  • isimsizkullanici7 kullanıcısına yanıt
    Artık hayattan tek isteğim iptal olmadan sorun çıkmadan şu sınava girebilmek çünkü dünyanın gittiği durum cidden korkutmaya başladı
  • Çekirgelerde geliyor yolda
  • İronBow34 kullanıcısına yanıt
    Kanka çok skko bir sene ya. Sınava hazırlanmak için en zor senelerden birisi olsa gerek
    Knk sana tavsiyem 2. El topla sahibinden de cok guzel uygun fiyata garantili urunler var
  • adrenal101 A kullanıcısına yanıt
    Sanırım o da benim gibi laptop almayı planlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daemon_Blackfyre

Sanırım o da benim gibi laptop almayı planlıyor
    Evet hocam üniye gideceğimiz için laptop :D Monster tulpar 1660ti olanları gözüme kestirdim ama virüs yüzünden sadece gözüme kestirmekle kalacağım diye korkuyorum
  • Tek dileğim sınav falan ertelemeden girip maratonu bitirmek, şu aralar elenmeler çok olur bu arada
    Ne kadar erken alırsan o kadar iyi. Doların düşmesi çok zor. Düşse bile beklediğin zamana değmeyeceğini düşünüyorum. Ben de 4-5k aralığında bir laptop almayı düşünüyorum artık ne alacağıma karar vermedim
  • Daemon_Blackfyre kullanıcısına yanıt
    Kasa mı laptop mu?
  • Laptop hocam
    İyi laptoplar çok para be hocam ne alacaksınız?
    Şimdi alırsam benim için ortada yks diye bir şey kalmaz :D ben de 4-5kya halletmek istiyorum ama 4-5k ya 8gb ram 3gb 1050 sistemleri var onlarla da pek bir şey yapılmaz diye düşünüyorum bu kadar para vermişken
  • Lucy13 kullanıcısına yanıt
    Gelmiyormuş kanka
  • iyi bari
  • Valla piyasa böyle yapacak birsey yok. Elimde bir tane eski laptop var ama satsam pek birsey etmez o yüzden eldekini eve bırakırım sanırım. Ne alicagima karar vermedim zaten pek laptop donanımı hakkında bilgi sahibi de değilim. Vakti gelince sorustururum iyice. Gerekirse max 6k ya çıkartırım bütçeyi
    6k ya güzel bişey bulursunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.