Şimdi Ara

Corolla'ya Özel Aksesuar ve Orijinal / Kaliteli Yan Sanayi Yedek Parça TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten alış-veriş yapmayı seven biri olarak Corolla 2007-2013 Arası modele ait aksesuar, yedek parça bulamıyorum.

Gittigidiyor.com , hepsiburada.com, n11.com, aliexpress.com , sanalpazar.com, yedekparca.com vb. sitelerde araca uygun , özel üretilmiş aksesuar yok.

Adı geçen sitelerde bagaj havuzu, paspas, krom cam/bagaj çıtası , cam rüzgarlığı vb. birkaç ürün var. Bunun dışında pek bir çeşit yok.

Corolla'dan çok daha az satılan araçlarda çok fazla kişileştirmeye olanak sağlayan ürünler varken Corolla'ya özel ürün yok.

Hele ki orijinal ürün hiç yok gibi bir şey. Bu konuda nereden faydalanıyorsunuz?

Örnek: Orijinal filtre grubu bulamadım. Yan sanayi var.

Tamam Toyota markalı bulamam ama en azından BOSCH marka gibi Avrupa üretimi; orijinal ile eş değer parçada olsun.

Ya Çin/Tayvan Malı ya da adı sanı duyulmamış sözde yerli üretim ürünler var. Onlar da Çin Malı'nın Türkiye'de kutulanmışı gibi bir şey.

Denso İridyum Buji arıyorum. sadece 1-2 yer de gördüm. Alternatif siteler yok.

Bu konuda bilgi havuzu kursak, aldığınız/gördüğümüz yedek parça ve aksesuarı burada paylaşırsak nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sky_lark -- 30 Aralık 2014; 22:55:00 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.