Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Corolla Verso ve Tüp olayı ?

2
Cevap
0
Favori
663
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> Corolla Verso ve Tüp olayı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    378 Mesaj
    selam arkadaşlar hiç tüplü araç kullanmadım hakkında da en ufak bir malumatım yok daha önceleri hiç ihtiyaç hissetmemiştim ama versoya geçtikten sonra ciddi ciddi düşünmeye başladım ha araç tasarım olarak uygun olmayabilir ama depo yeri olarak 2 ihtimal var benzin deposu ikiyebölünebilrimi bilmiyorum birde istetem yeri var istetme yeride arcın altında (bagaj bölümünün)
    araç boş 1400 kg 1600 cc 110 beygir şuan olmasa bile ilerde olabilecek birşeyse taktırmayı düşünüyourm
    tşkler

|
    |
    SonyEricsson C905 8.1 mp
  • Çavuş
    86 Mesaj
    Aracın altına stepne yerine simit biçimli tank olur.
    Yasalara göre aracın orjinal yakıt sisteminde değişiklik yapılamıyor. Yani benzin deposuyla oynayamazsınız.
    |
    |
    araç herseferinde otomatik olarak benzinde çalışıyor ve kendiliğinden lpg ye geçiyor. lpg yolda biterse kendiliinden benzine geçiyor. yani güzel bi sistem.
    sorun çıkma ihtimalini düşürmek için iyi bi marka taktırabilirsiniz. brc tartarini ... gibi. Kolay gelsin
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
SEO
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,232
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.