Şimdi Ara

COROLLA GÖZÜME GÜZEL GÖRÜNMEYE BAŞLADI... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ilk çıktığında hiç beğenmiyordum ancak şu aralar çok hoşuma gidiyor özellikle koyu renkleri ağır bi havası var
  • Bence corolla iğrenç bi araba , tasarımı yüz karası gerçekten de
  • arka stopları hariç her tarafı gözüme güzel görünüyo beğenmekte haklısınız
  • güzel araba toyota işçilik,kalite olarak başarılı bir marka
  • toyota sağlamlığı ve d4 dizelin çok başarılı ekonomik olması
    nedeniyle çok iyi bir dizel alternatifidir
    toyota'ile dünya turuna korkmadan çıkarım d4 1.6 fark etmez
    eskiden arabaların altında lastik yoktu şimdi 205/55/16 standart
    toyotanın orasını burasını (tasarımı) bütün araçlarda olduğu gibi tartışmaya açıktır
    ama kalitesine gelince çamur atmak çok ayıp olur
  • toyota iyi arabadır tartışmaya gerek yok bence.biz toyota yı 3 model den biliyoruz(yaris,corolla,avensis)ama dünya çapında bölgelere göre ellinin üzerinde modeli olan bir markadır ve hepside çok kalitelidir.
  • Ben hala beğenemedim
  • arabanın önü güzel ama arkası.......
  • [Deleted by Admins]
  • Geçenlerde aracı servise götürdügümde yine içimi çeke çeke uzaktan baktım iç işçiliği bence bu modelde çok titiz davranmışlar..
    Bendeki 2006 corollada çok güzel bi işçilik yok..
    Hele o MMT şanzıman işine bitiyorum direksiyon arkasındaki kollardan değiştirmenin ayrı bi havası var..
  • nicolas39
    senin nickteki resim şu akdeniz üniversitesi olaylarında manşet olan zamazingo adama ne kadar çok benziyor yaw
  • naptın hocam benim yasa dışı işim olmadı.iddaa bile oynamam...

şaka bi yana dikkat ettim biraz andırıyor...bunun dövmesi eksik alnında...
  • Yakında corollaya zam gelir , an meselesi... hala eski fiyatlar..

çamurlukları şişkince olması nedeni ile araba göze D sınıfı gibi geliyor, heybetli ama tabiki gerçekte D sınıfı değil,göz yanılması, ne dingil mesafesi ile ne iç mekan genişliği ile...

zamsız full corolla benzinli 46 milyar..

yeni laguna 1.5 dci 110 ps 240 tork ,,, 46 dan başlıyor...
    52 milyara ise passat 1.4 tsi 122 ps var, comfortline...(zamlı)

sizce????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 10 Nisan 2008; 13:47:14 >
  • Hemşerim Corolla benzinlinin full modeli 41 milyar,senin verdiğin rakam otomatik vitesli VSC li ve xenon donanımlı model.

Ancak verdiğin fiyat gerçekten bir üst sınıfı düşündürüyor ve bu yüzden Laguna II mi satınca aynı fiyata C segmenti araç almakta istememiştim,zaten otm. vites pek sevmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 10 Nisan 2008; 13:51:51 >
  • Haklısın mm vites ve xenon varmış...

düzeltelim ama unutmayalım bunlar hala euro 1.700 iken olan yani zamsız fiyatlar...

şöyle diyelim corolla full 1.4 d4d 90 ps+ ESP: 44.600 ytl

laguna 1.5 dci 110 ps 50 milyar, dinamik olan, esp standart... iyi de donanımı var, asr, elektrikli katlanır ayna gibi...

dün bayide gördüm, işçiliği gerçekten iyi, laguna güzel olmuş bence...

quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

Hemşerim Corolla benzinlinin full modeli 41 milyar,senin verdiğin rakam otomatik vitesli VSC li ve xenon donanımlı model.

Ancak verdiğin fiyat gerçekten bir üst sınıfı düşündürüyor ve bu yüzden Laguna II mi satınca aynı fiyata C segmenti araç almakta istememiştim,zaten otm. vites pek sevmem.

• quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

Yakında corollaya zam gelir , an meselesi... hala eski fiyatlar..

çamurlukları şişkince olması nedeni ile araba göze D sınıfı gibi geliyor, heybetli ama tabiki gerçekte D sınıfı değil,göz yanılması, ne dingil mesafesi ile ne iç mekan genişliği ile...

zamsız full corolla benzinli 46 milyar..

yeni laguna 1.5 dci 110 ps 240 tork ,,, 46 dan başlıyor...
    52 milyara ise passat 1.4 tsi 122 ps var, comfortline...(zamlı)

sizce????

Bence Corolla.
    Yeni Corolla'nın tipine ısınamamama rağmen yeni Laguna'nın yanında dünyalar güzeli kalıyor.

Düzeltme: ısınamamama kelimesindeki "ma" eksikliğini farketmem.

@esmerce Edremitte K'lı plakalar bitti mi? N yi önceden Ayvalık'a veriyolardı yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkvan -- 10 Nisan 2008; 14:15:35 >

• Körfeze ve genel olarak Edremit e K veriyorlardı şimdi N ya da LA veriyorlar.

"LA"
  • Bugün SMS geldi 15 nisan da zam geliyor.Haberiniz olsun
  • ben beğenmiyorum tasarımını iç tasarımı gayet güzel ama dışını beğenmiyorum auris daha kötü zaten ondan hiç bahsetmek istemiyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.