Şimdi Ara

corolla Flame -X pack mi ? Civic FK7 sport+ mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce FB7 + 100 bin TL ye mantılı seçenek hangisidir ?

Araç alırken 1. önceliğim SORUNSUZLUK ve sürüş keyfi..aracımı satıp üzerine max. 100 bin TL ekleyerek hangi aracı almak mantıklıdır ? bir ara SUV baktım ama hem bütçeyi aşıyor hem de kullanım maliyetleri daha yüksek hem de sedan araç hissi zor gibi.

• Sorunsuzluk = corolla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fk7 yi bi sürün karar vermiş olursunuz zaten :)

bütün sorunlarını unutturabilir.

ama corolla daha sorunsuzdur o başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanlevent -- 23 Eylül 2021; 10:51:34 >
  • Aynı fiyatlarda 2018 makyajlı kasa Qashqai tekna bakılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla 255-260binlere bulabiliyorsanız kaçırmayın. Şu piyasada mantıklı bir araç.

Fb7'den sonra büyük farklar olmaz ama sürüş kalitesi olarak daha iyidir.

• Sizi Honda kullanıcısı olarak dikkate aldığımda, şahsi düşüncem Corolla'yı beğeneceğinizi düşünmüyorum. Corolla 1.5 mi - 1.6 mi olacak? 1.5 olacaksa, fk7 ile adı yan yana bile durmaz bence. Bende Haziran ayında fk7 Sport Plus aldım. Simdi ikinci arac olarak fb7 alacagim. Sorunsuzluk anlamında sorun olmayacaktır. 98 model otomatik euro civic'm vardı, ustanın işgüzarlığı yüzünden şanzıman yağsız 3 bin km yol yapmışım. Tık demedi. Forumda benden bilgili arkadaşlar vardır tabii, hem piyasa hem dikkat çeken bir araç istiyorsanız Civic Sport Plus güzel tercih olacaktır. Görsellik göreceli olduğu için illa ki düşünceme laf atacak birileri de olacaktır :) Benzinli binilecekse, tüketim corolla ile fk7 kafa kafaya olacaktır diye düşünüyorum. Civic'de en azından 182 bg gibi hissetirmese de bir gidiş güzelliği var. Şuan ortalama s.içi 8.5-9 lt, sert kullanırsan 11-11.5 lt rahat görürsünüz.

• Flame x pack 1.6 derim yarı otonom vs gayet dolu bir araç. Bende x pack abimde 2020 executive Honda var ikisinide iyi bilirim açık ara corolla

• 1.5 atmosferik yerli üretim Corolla ile ingiltere üretimi hatchback 1.5 turbo civic kıyaslanır mı hocam ?

Tabi ki HB Civic alınır.

1.6 civic sedan deseydin tartışılırdı. Ama burda net FK7 Civic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyWorldLife -- 23 Eylül 2021; 13:58:47 >
  • toyota ya meyil etme sebeplerim 1- güvenlik donanımları oldukça iyi, çarpışma önleme - şerit takip sistemi vs..

2- Bulunduğum ilde yetkili servisi var, Honda nın yetkili servisi ne yazık ki kapandı.

yoksa motor-sürüş-yol tutuş anlamında honda nın daha iyi olduğuna eminim zaten, sadece bir kaç yerde FC5 lerde klima arızasının çok sık yaşandığını gördüm, birde benzin pompası arızası oluyormuş belki LPG lilerde vardır emin değilim.@OguzcanCkaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 28 Eylül 2021; 15:29:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.