Şimdi Ara

Corolla 2021 Mi Polo 2020 Mi? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
5.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya sen koskoca bölge müdürüsun biz fani canlıların seni aşağılama gibi bir yeteneği yok. Bir de VW sahibisin yani kimse alamıyor bu unvanları.

Keşke benimde böyle unvanlarım olsa, her mesajıma başlarken önce CV verelim, önce kim olduğumuzu bilelim.

Yüce VW sahibi ve Bölge Müdürü. Bence nickini bu şekilde değiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 6 Şubat 2021; 23:13:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-007649809

Sen, @aLLyC ve @en1gma , üçünüzünde titri aynı, cevap veremeyince hemen aşağılama çabalarına girişiyosunuz, tabii bi hazımsızlığınız var artık sebebi VW mi yoksa VW sahiplerimi bilemiyorum.

Passat b6 2.0 tdi sahibi olarak

Senin gibileri aşağılamam bile emin olabilirsin :D

• Genişlik için Corolla. Geri kalan herşey için Polo ama manuel vites kullanılacaksa. DSG riskini alırım derseniz o başka.

• Boyun 180 alti ise polo
    180 üstü ise corolla

Farklı bir bakış açısı olsun 😜
  • Benim boy 190 üzeri. Polonun on hacmi ve oturumu corolladan daha iyi. Arabanın boyuna bakıp bu tarz yorumlar yapıyorsunuz. Suan bmw, Mercedes, Audi, vw, Opel hariç önde aşırı hacim sunan markalar yok. Daha çok arka hacim etkileniyor.

Corollanin malzeme kalitesi polodan çok uzak degil. Sonuçta basit araçlar. Bir e klas değiller ama corolla ic kalite olarak polodan bariz üstün bir arac.

Toyota’lar sadece yol sesi alır. Motor ve rüzgar sesi konusunda yalıtımları iyidir. Yol sesi bu kadar rahatsız ediyorsa davlumbazlara ses yalıtımı yaptırıp oldukça sessiz bir arac elde edebilirsiniz.

Su iki arac arasında Toyota yasli isi deyip poloyu tercih eden icin denecek birsey yok. 2 Side silik ve genele hitap eden yasli aracı. Bu sınıflarda clio, 208, corolla hb, civic hb, leon fr genel olarak genç modellerdir.

• Konu sahibi bombayı bırakmış :) Cevap bile vermiyor yazılanlara !

• quote:

Orijinalden alıntı: bamorex

Konu sahibi bombayı bırakmış :) Cevap bile vermiyor yazılanlara !

Ne diyeyim hocam bana kalsa ben bmw alırım. İçim ikisine de uzak savaşı seyrediyorum.

• Bugün tiktakda 1.6 2020 Model corollayı denedim. Yalıtım bana iyi geldi o kadar da abartılı gelmedi. Ama ekranmış el freninin tuşlu olmasıymış göstergesi hayaletmiş niyeyse çok sallamadım. 4 yıldır linea kullanıyordum. Yani sadece gidiş ve dijital klimaya baktım onlarda çok iyi geldi bana özellikle kalkış 1.6 motorda efsane olmuş. Dream paket yerine vision u düşünebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.