Şimdi Ara

Corolla 2020 yeni kasa nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Toyota corollanın 2020 yılında kasa değiştirdiği birçok internet sitesinde haber yapılmış. Yabancı otomobil satım sitelerinde yabancı 2.el sitelerinde yabancı tanıtım sitelerinde ve YouTube yabancı test sürüşü ve tanıtım sitelerinde 2020 kasa corolla yer alıyor. Fakat ülkemizde 2020 corolla olarak piyasada yer alan otomobiller görünüş itibariyle 2019 kasanın aynısı. Türkiyede 2020 adı altında 2019 kasa mı satılıyor yoksa 2020 kasa daha gelmedi mi. Yada ben mi yanlış biliyorum. Bilgisi olan var mı? Ona göre gelecekse Türkiye'ye de gelmesini bekleyeceğim.

İşte yeni 2020 corolla:
    www.motor1.com/news/276849/toyota-corolla-see-the-changes/amp/

https://www.youtube.com/watch?v=4N4gDNqA6lA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=MM_PLPHrmH0&feature=youtu.be

Corolla 2020 yeni kasa nerede?

https://www.autoblog.com/amp/2019/03/26/toyota-corolla-review/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy2005 -- 29 Nisan 2020; 16:31:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Araba daha geçen sene çıktı. Ne değişimi? Amerikan kasa bu.

• lazloo kullanıcısına yanıt
    Acaba ülkemize birkaç yıl sonra geliyor olabilir mi? Görünüş olarak çok beğendim 2020 yi. Abd mi başka yer mi bilmem ülke ülke farkeder mi bu. Ama 2019 model olanlar her ülkede aynı?

• Sil gitsin o zaman Corolla'yı, bu görünüm ülkemizde gelmez. Ayrıca bu araçta zaten yeni kasa Corolla,2020 yılında kasa ve makyaj değişikliği olmadı,olmayacakta.
  • Amerikan kasa bu her zaman amerikan kasa ve motoru tüm dünyadan farklıdır. Türkiyede tıpkı camry gibi gelmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bunların panjur takıntısına hastayım
  • Yeni corolla değil bu, amerikan kasa corolla, hep farklı olmuştur.

• abd de model yılına göre tanıtım yapılır o yüzden tanıtım zamanından 1 yıl sonraymış gibi duyurulur.

• Onların 2019 corolla bizim 19 ve 2020 ile aynı kasa. gelseydi iyiydi çok güzel görünüyor.

• Amerikan kasa Corolla bu. Yeni kasa falan değil.

• Yeni kasa corolla 2019 da bizde cikti 3-4 yil sonra makyaj olur toplam 7-8 yil gider bu kasa 👍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 23 Nisan 2020; 18:4:26 >
  • Bazı araçların (Audi, Volkswagen..) Amerika tasarımlarında ufak tefek değişik şeyler olur. Tampondur fardır. Bu da Amerikaya özel Corolla. Bazıları kötü olsa da, bazıları keşke Avrupa standartlarında böyle gelse diyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.