Şimdi Ara

Corolla 2007-2012 AUX ve USB girişi kurulumu.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
25.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi Corolla 2007 - 2012 AUX ve USB girişi yok bu basit eksiklik benim için önemli özellikle uzun yolda telefonla konuşmak için bir AUX girişi olsa müthiş kolaylık olacak. Bu arada amerika'da satılan bu yılların bazı modellerinde AUX girişi mevcut.

araştırmalarım sonucunda bu üründen aldım CD changer portuna takılıyor ve müziği, sesi CD'den gidiyormuş gibi teybe iletiyor.

aldım ve arabama uyguladım. sonuç mükemmel istediğiniz müzik çalardan, flash bellekten, hafıza kartından müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca Bir Bluetooth alıcı takıp telefon görüşmeleri yapabilirsiniz.

Uygulama videosu

https://www.youtube.com/watch?v=VPOJ7g5ZCLo&t=5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 23 Ocak 2017; 13:7:27 >

• maşallah kimsenin ihtiyacı yokmuş :)))

demek eksikliğini bir tek ben hissediyormuşum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

maşallah kimsenin ihtiyacı yokmuş :)))

Benim var. Ama araç babamın o yüzden böyle bir şey uygulayamayacagim :). Ama bence aux mükemmel bir şey. CD USB amelelik geliyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cpurss79

quote:

Benim var. Ama araç babamın o yüzden böyle bir şey uygulayamayacagim :). Ama bence aux mükemmel bir şey. CD USB amelelik geliyor artık.

Sadece müzik için değil basit bir Bluetooth alıcı ile telefon konuşmaları da yapılabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sadece müzik için değil basit bir Bluetooth alıcı ile telefon konuşmaları da yapılabiliyor.

Sökme işlemi olmasaydı yapılırdı aslında ama dediğim gibi babamın aracı hassas bir şey olursa kötü olur :) Ses kalitesi nasıl peki?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sökme işlemi olmasaydı yapılırdı aslında ama dediğim gibi babamın aracı hassas bir şey olursa kötü olur :) Ses kalitesi nasıl peki?

Hocam cd'nin bir altı fm transmitterin baya baya üstü bir sen kalitesi var

• Ses ve sarki degisimi direksiyon tuslari uzerinden yapiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: turkolog55

Ses ve sarki degisimi direksiyon tuslari uzerinden yapiliyor mu?

Evet yapılabiliyor.

Mantıken Toyota'nın CD changer cihazı takılmış gibi oluyor

• Bence çok güzel bir ürün. gerçi ben geri görüş kamerası için ekranlı teyp almayı düşünüyorum bu yüzden ihtiyacım yok. Ancak bu tip ürünlerin paylaşılıp insanlara fikir vermesi uygulamak isteyen için refarans olması çok güzel. Bence paylaşıma devam hocam.
  • mbs02 kullanıcısına yanıt
    üstad eksikliğini hissettim ve geldim ürünü nerden aldın ve fiyatı nedir bi link gönderirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_meric

üstad eksikliğini hissettim ve geldim ürünü nerden aldın ve fiyatı nedir bi link gönderirmisin
    Dostum videonun açıklamasında link mevcut 20$ civarındaydı. Halen kullanıyorum sıkıntı yok

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Selamlar arkadaşım Bende bu cihazdan aldım çok güzel herşey çalışıyor fakat şu bluetooth işini nasıl yapacağız bende önceden kalma bir billionton marka receiver vardı onu taktım ledi yandı fakat telefonda bluetooth açıyorum onu görmüyor nasıl yapacağız o ise yarar mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

Selamlar arkadaşım Bende bu cihazdan aldım çok güzel herşey çalışıyor fakat şu bluetooth işini nasıl yapacağız bende önceden kalma bir billionton marka receiver vardı onu taktım ledi yandı fakat telefonda bluetooth açıyorum onu görmüyor nasıl yapacağız o ise yarar mi ?

Alıntıları Göster
    2 durum olabilir ya Bluetooth cihazınız bozuk ya da usb den gelen elektrik yetmiyor.
    Ben bunu kullandım çalıştı
    Android ve İOS Uyumlu Bluetooth Aux Araç Kiti Teyp 31,90 TL yerine 21,90 TL
    https://urun.n11.com/fm-transmitter/android-ve-ios-uyumlu-bluetooth-aux-arac-kiti-teyp-P165815894

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 30 Ağustos 2018; 7:50:29 >

• Hocam 2008 Toyota corollaya olur mu bu cihaz ? Türkiye’den temin etme şansımız YÖK mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraksaglam1992 -- 13 Aralık 2018; 21:49:43 >
  • buraksaglam1992 B kullanıcısına yanıt
    Olur. Sahibinden de vardı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.