Şimdi Ara

Corolla 1.33 Comfort vs Chevrolet Cruze Hatchback LT Plus 1.6 LT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
4.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız üzere bu iki araç arasında kaldım

Corolla 1.33 Comfort 40.000TL

Chevrolet Cruze Hatchback LT Plus 1.6 LT 44.000 TL

1. seçenek marka güvencesinden dolayı aklımda, ikinci seçenekse donanımı çok dolu ve göz alıyor kullanan arkadaşlar olumsuz yanlarını yazarak bana yardımcı olursa çok sevinirim 2-3 gün içinde alıcam hayırlısıyla.

• bu forumda çekemedigi için chevrolet düşmanı bir sürü insan var, simdi gelip alma öyle böyle diceklerdir söyliyim :)

bizde 1 senedir cruze var, 30.000 km oldu memnunuz herhangi bir sorun yok. arabanın yol tutuşu konforu vs. çok çok iyi.

zaten standart donanımlarında bir sürü sey var

tercihim git bi test sürüşü yap ondan sonra gönül rahatlıgıyla alırsın, cruze tavsiyemdir her açıdan.
  • belli ki performans aramıyorsunuz aracınızda ama 2 araçta da seyahat ettim birini kullandım şöyle söyleyeyim. cruze sedan hiç bir şekilde gitmiyor. kime göre neye göre diyeceksiniz bende genel olarak c sınıfındaki benzinli bütün araçlara göre diyeceğim. hatchback i hafiftir belki ondan kurtarır diye şimdi baktım ama sedanından daha ağır gözüküyor. corollayı ise kullanmadım ama onun da cruzedan iyi olduğunu sanmıyorum. donanım açısından çok bir fikrim yok ama cruzeun standart donanımları bile yeterince tatmin ediciydi. sonuç olarak 2 aracı da çok tavsiye etmesemde tercihim cruzedan yana olur.
  • iki seçenek arasında cruze tabikide ama şiddetle lpgli kullanmanızı tavsiye ederim yoksa bu benzin fiyatlarıyla ocaınıza incir agacı dikebilir
  • Bu forumda dizel araç dışındaki araçlar gitmez hocam. O yüzden gitmiyor, durmuyor geyiklerini esgeçeceksin. Ben gördüm, test ettim, hepsi gidiyor. Otomatik şanzımanlı araç tercih etmiyorum, sadece o konuda yorum yapamam. Performansı törpülüyor çoğu. Zaten manuel bakıyorsun görebildiğim kadarıyla.

Bence test etmen yerinde olur. İki araçtan da bayilerde bol miktarda var. Sırf şu iki fotoğrafa bakacak olsam, Cruze der çıkarım ama artık bu forumda araç tavsiyesi başlıklarına test edin demekten başka çaremiz kalmadı :) Birazdan gelip iki aracı da itin Kötülerler. O yüzden çok beklentin olmasın.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Lancer Sportback veya Mazda 3 düşünür müsünüz?
  • Ben bir şeyi merak ediyorum, Chevrolet Cruze Hatchback LT Plus 1.6 LT 44.000 TL demişsiniz ama 44 liraya ne sedan, ne de hb yok ki Cruze'da yahu

1.6 16V LT Plus (124 PS)

40,363 TL

1.6 16V LT Plus AT (124 PS)

42,682 TL

Siz 44 lirayı nereden çıkardınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Passenger -- 27 Eylül 2011; 20:09:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fünfzehn

Bir iki soru sorucam .

Bu 1.33 , 1-3 1-6 CC lere mi dahil oluyor yoksa 0-1.3 e mi ? eğer 1.6 ya dahil oluyorsa 1.33 araca o kadar para vermeye değmez .

Birde vergi fark ediyor mu 1.33 CC ile atıyorum 1.4 CC bir araç ile ?

1.3 CC ve 1.4 CC araçların vergisi değişiyor. 225 lira gibi bir fark vardı.

Araç 1301 den 1600'e kadar (buna dediğiniz 1.33 de dahil) aynı vergiyı ödüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Ben bir şeyi merak ediyorum, Chevrolet Cruze Hatchback LT Plus 1.6 LT 44.000 TL demişsiniz ama 44 liraya ne sedan, ne de hb yok ki Cruze'da yahu

1.6 16V LT Plus (124 PS)

40,363 TL

1.6 16V LT Plus AT (124 PS)

42,682 TL

Siz 44 lirayı nereden çıkardınız?

Ekstra donanımlar (sunroof, metalik boya vs) olabilir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: m4y

Ha bak o olabilir tamam. Arkadaş belirtmediği için başlığa girip bakıldığında yanıltıcı oluyor.
    Dedim noluyoruz Cruze da 44 lirayı buldu mu dedim birden.
  • quote:

quote:

Ha bak o olabilir tamam. Arkadaş belirtmediği için başlığa girip bakıldığında yanıltıcı oluyor.

çoktan buldu 44ü zaten (45 denilebilir)

1.6 16V Design Edition Plus AT (124 PS) 44,532 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

quote:

quote:

çoktan buldu 44ü zaten (45 denilebilir)

1.6 16V Design Edition Plus AT (124 PS) 44,532 TL

Hocam Design Edition herkese hitap etmez zaten. LS Plus çok yeterlidir ki Sedan da 41 lira fiyatı var.
    Zaten Hatchback versiyonda Design Edition yok, yanılıyor muyum?

• daha teknoloik ve daha yeni tasarım olduğu için bende cruz diyorum+lpg tabi. fakat neden sedan değilde hb ?
  • Yaklaşık 5 aydır cruze kullanıyorum.aldığımdan beri tek sıkıntım hoparlör bozuldu onuda granti kapsamında değiştirdiler.Araba gitmiyor diyen arkadaşlara inanmayınız.113 hp lik motor benim isteklerimi karşılıyor.Sizin almayı düşündüğünüz 125 hp lik motor çok daha iyidir.Aracım otomatik vites geçişleri sorunsuz.LPG li şehir içi 25 kuruş sehirlerarası 16 kuruş yakıyor(LPG=2.43).Biraz süspansiyonlar sert ayarlanmış arabada.Süspansiyonlar daha yumuşak olsa çok daha iyi olurdu.Bence almadan önce mutlaka test sürüşüne gidin.Sonuçta herkesin araçtan beklentisi farklıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acer 3820TG

Bu forumda dizel araç dışındaki araçlar gitmez hocam. O yüzden gitmiyor, durmuyor geyiklerini esgeçeceksin. Ben gördüm, test ettim, hepsi gidiyor. Otomatik şanzımanlı araç tercih etmiyorum, sadece o konuda yorum yapamam. Performansı törpülüyor çoğu. Zaten manuel bakıyorsun görebildiğim kadarıyla.

Bence test etmen yerinde olur. İki araçtan da bayilerde bol miktarda var. Sırf şu iki fotoğrafa bakacak olsam, Cruze der çıkarım ama artık bu forumda araç tavsiyesi başlıklarına test edin demekten başka çaremiz kalmadı :) Birazdan gelip iki aracı da itin g.tüne sokarlar. O yüzden çok beklentin olmasın.

Acer çok doğru söylüyor. forumdakilere kalsa passat astra dizel hariç gerisi yaramaz ama bizdede o kadar para yok. hiç düşünmeden cruze derim

• quote:

Orijinalden alıntı: entropi13

arkadaşlar başlıktanda anlayacağınız üzere bu iki araç arasında kaldım

Corolla 1.33 Comfort 40.000TL

Chevrolet Cruze Hatchback LT Plus 1.6 LT 44.000 TL

1. seçenek marka güvencesinden dolayı aklımda, ikinci seçenekse donanımı çok dolu ve göz alıyor kullanan arkadaşlar olumsuz yanlarını yazarak bana yardımcı olursa çok sevinirim 2-3 gün içinde alıcam hayırlısıyla.

chevrolette çok fazla parça sıkıntısı var kesinlikle alma araba ama çokgüzel toyota ise bi marka pirim yapar parça sorunun olmaz bence toyota 1,4 d-4d

• ben olsam bu ikisinin yerine honda civic düşünürdüm!
  • Birde yeni c4 ü incelemenizi öneririm...

• Yeni astra 1.6 115 beygir enjoy için bayi fiyatı 43000 tl.O da çok güzel araba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.