Şimdi Ara

CORESATİN KREM HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
30.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu kremin egzamaya çok iyi geldiğini öğrenince gidip aldım ve hemen kullanmaya başladım..Gerçekten de çok iyi geldi ancak içeriğinde paraben,petrolatum, gibi zararlı maddeler olduğunu fark edince kullanmayı bıraktım..Bu kremi yakından tanıyanlar var mı?Bilgisi olanların paylaşımlarını bekliyorum..
    propylene glycol,polysorbate 60,sorbitan stearate,pitassiam laurylether phosphate,fragnance gibi bilmediğim maddeler de var..Bunlar hakkında malumatı olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 7 Eylül 2014; 23:57:18 >

• Herkes mi cahil :)
  • Güncel...
  • burda bi bilenin olduğunu sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

burda bi bilenin olduğunu sanmıyorum

Siteyi hiç bu kadar cahil görmemiştim
  • Konuyu hortlatayım dedim..Belki aramıza yeni katılanlar arasında malumat sahibi olanlar vardır..
  • acayip bir krem, iceriginin ne oldugunu ben de marak ediyorum. receteynen ile satilmiyor bildigim kadariyla
  • hiç bir faydası yok egzamaya diğer ilaçlar gibi sarı olanı kullandık
  • Bana başlangıçta iyig elmişti ama şimdi fayda vermiyor pek..Naturalive el kremi aldım kullanıyorum,şimdilik memnunum..
  • kardeşim benimde yüzüm ve burnum kırmızılıklar var kullansam geçer mi herkes geçti dior?
  • quote:

Orijinalden alıntı: entelseven

kardeşim benimde yüzüm ve burnum kırmızılıklar var kullansam geçer mi herkes geçti dior?

Coresatin düzenli kullanımda geçiriyor..Günde 5-6 defa azar zar yedirerek sürüyorsun..3 ay kadar gidiyor krem..35 TL ye almıştım..Beraberinde solgar çinko takviyesi aldım ben.O zaman tamamen geçmişti..ancak şunu belirteyim devamlı mineral,vitamin takviyeleri zararlı..Ayrıca Coresatin in içeriği hakkında da düşüncelerimi belirtmiştim.Geçtikten sonra bıraktım,2 ay sonra yeniden çıktı ancak eskisi kadar kötü değil şu anda..Sen de deneyebilirsin..Bu arada sıvı sabun,kolonya,ıslak mendil gibi şeyleri terk etmen gerekiyor..Her şeyin doğalını kullan yoksa faydası olmaz..Ben çantamda doğal sabun taşıyorum,iş yerinde de özel sabunum var:)

• tamam kardeşim çok teşekkürler bilgiler için:)
  • arkadaşlar yüzümde kızarıklar pullanma oluyor bu ilaç kalıcı olarak etki eder mi? ne kadar süre kullanmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_07_91

arkadaşlar yüzümde kızarıklar pullanma oluyor bu ilaç kalıcı olarak etki eder mi? ne kadar süre kullanmalıyım?

Maalesef kalıcı etki etmiyor.Egzamalı bölgeyi devamlı nemli tutmak gerekiyor.Kakao yağı çok işe yarıyor.Her yerde yanınızda taşıyıp süreceksiniz devamlı.Nemli kaldığı müddetçe sorun çıkarmıyor.Ben şu anda acı bakla tozu ile tam takviyeli ardıç balını kullanıyorum.Krem olarak da Madecassol ile Neutrogena el kremini birlikte kullanıyorum.Yeni başladım.1-2 hafta sonra sonucu yazarım..

Ben nette bulduğum her şeyi denemeye çalışıyorum.Çinko kreminden bahsetmişler.2 gün evvel aldım ama pek iyi gelmedi..Gene de devam edeceğim kullanmaya..Bir de aynı sefa kremi almıştım aktardan..o da nemli tutuyor ama kalıcı çözüm değil tabi ki..

Herkes kullanıp da sonuç aldığı veya alamadıklarını burada paylaşsa o zaman daha güçlü olurduk bu hastalığa karşı :) Ama nedense insanlar bir şeyi denemeye başlıyor sonra sonuçları hakkında bilgi vermiyorlar..Halbu ki "Ben şunu kullandım faydası oldu veya olmadı" şeklinde paylaşımlar olsa denenmiş olan şeyi bir daha denemek zorunda kalmazdık..

Bir de çok ilginçtir..İstanbul'da yaşıyorum.burada egzama geçmiyor ancak memleketime (Elazığ) gittiğimde egzama iyileşiyor..Tamamen geçmiyor ama İstanbul'daki kadar da rahatsız edici olmuyor..Havadan mı kaynaklanıyor acaba

Bir sitede lahana yönteminden bahsetmişler.Onu da deneyip sonucu paylaşırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 26 Mayıs 2015; 15:05:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

quote:

Orijinalden alıntı: eray_07_91

arkadaşlar yüzümde kızarıklar pullanma oluyor bu ilaç kalıcı olarak etki eder mi? ne kadar süre kullanmalıyım?

Maalesef kalıcı etki etmiyor.Egzamalı bölgeyi devamlı nemli tutmak gerekiyor.Kakao yağı çok işe yarıyor.Her yerde yanınızda taşıyıp süreceksiniz devamlı.Nemli kaldığı müddetçe sorun çıkarmıyor.Ben şu anda acı bakla tozu ile tam takviyeli ardıç balını kullanıyorum.Krem olarak da Madecassol ile Neutrogena el kremini birlikte kullanıyorum.Yeni başladım.1-2 hafta sonra sonucu yazarım..

Ben nette bulduğum her şeyi denemeye çalışıyorum.Çinko kreminden bahsetmişler.2 gün evvel aldım ama pek iyi gelmedi..Gene de devam edeceğim kullanmaya..Bir de aynı sefa kremi almıştım aktardan..o da nemli tutuyor ama kalıcı çözüm değil tabi ki..

Herkes kullanıp da sonuç aldığı veya alamadıklarını burada paylaşsa o zaman daha güçlü olurduk bu hastalığa karşı :) Ama nedense insanlar bir şeyi denemeye başlıyor sonra sonuçları hakkında bilgi vermiyorlar..Halbu ki "Ben şunu kullandım faydası oldu veya olmadı" şeklinde paylaşımlar olsa denenmiş olan şeyi bir daha denemek zorunda kalmazdık..

Bir de çok ilginçtir..İstanbul'da yaşıyorum.burada egzama geçmiyor ancak memleketime (Elazığ) gittiğimde egzama iyileşiyor..Tamamen geçmiyor ama İstanbul'daki kadar da rahatsız edici olmuyor..Havadan mı kaynaklanıyor acaba

Bir sitede lahana yönteminden bahsetmişler.Onu da deneyip sonucu paylaşırım..

hocam ben daha önce kortizonlu kremler kullandım bilinçsiz olarak ama etki ediyordu geçici olarak yaklaşık 5 yıldan fazladır bu sorun var bende bir cildiye doktoru ketoral şampuanını köpürterek yüzüme sürmemi söyledi duş sırasında o da geçici çözüm olarak ama uzun süre devam ettim tatmin ediyordu yani dediğiniz gibi bölgelere göre farklılık gösteriyor aynı zamanda stresle de doğrudan ilişkili sınav dönemlerimde daha da artıyor bence bunun çözümü aktarlarda bi ara araştırıcam tekrar şuanlık bahsettiğim kremi aldım 1 günde etki etti ama kalıcı olduğuna inanmıyorum lahana yöntemini daha önce duymadım ama merak ettim ilginiz için teşekkür ederim. geçmiş olsun.

• İçeriği değiştiği için artık işe yaramıyor. 44 liranız boşa gider.
  • Neutrogena el kremi buldugum tek çözüm oldu..İcinde paraben olmayanindan alin..Egzama nuksettikce suruyorum hemen geciriyor..Kimyasallaedan uzak durmak şart..Wc lerdeki sivi sabunlari kullanmayin..Ben yanimda doktor eldiveni taşiyorum w c ye girerken kullaniyorum..Boylelikle sivi sabunlara ihtiyac kalmiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.