Şimdi Ara

Core i9-10880H+RTX 2080 Super ikilisini barındıran dizüstü sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Intel ve Nvidia yakında yeni mobil çözümlerini duyuracaklar. Lansmana yaklaştıkça yeni modeller gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Son sızıntı bir dizüstüyü içeriyor.

Core i9-10880H

ASUS’un imzasını taşıyan oyuncu dizüstüsü işlemci tarafında Core i9-10880H’ı taşırken GPU kanadında ise RTX 2080 Super’den güç alıyor. Core i9-10880H, 8/16 izleğin 16 MB önbellekle desteklendiği bir yonga. 2.3 GHz’lik taban frekansa sahip 45 watt ısıl tasarım gücündeki işlemcinin tepe frekansı henüz bilinmese de 5 GHz dolayları bekleniyor.

RTX 2080 Super mobil

RTX 2080 Super mobil kartı TU104 GPU’su üzerinde şekillenecek. 3072 CUDA çekirdeğinin erişeceği 8 GB kapasiteli GDDR6 bellekler 14 Gbps efektif frekansta görev yapacak. Burada masaüstü RTX 2080 Super’in 15.5 GHz’lik hızından kırpma mevcut. Yine de değer RTX 2080’le aynı seviyede.

Ayrıca Bkz.Entegre Xe GPU’su en hızlı entegre Vega yongasından hızlı

Son olarak Comet Lake işlemcileri ve RTX Super mobil kartlarıyla gelecek oyuncu dizüstülerinin çıkış tarihi için 2 Nisan’a işaret ediliyor. Covid-19 pandemisine bağlı ertelemeye gidilip gidilmeyeceğini ise zaman gösterecek.

• 5 KG olur.

• Bu performansı alabilmeniz için 10 yıl beklemeniz lazım ancak o zaman Paramız yeter heralde

• Artik 99 derecelerde thermal throttle lar vsvs. 8. Nesil i7 dell imde soğutucular çare olmuyordu..sorunun aşırı isinan yapısal sıkıntısı olan intel islemcisi oldugunu cok geç anlamıştım mmmmamd yetiş imdadimiza

• Akıllarda tek bir soru: Crysis açar mı?
  • Eğer çözünürlük 1080p ise aşırıya kaçan fakat 1440p ise gayet yerinde bir sistem olur, fiyatını düşünmek bile istemiyorum :p

• 30bine alırsınız. iyimser fiyat

• ben bu başyapıt labtoba Syberia biri yükleyip nostalji yaparım..

• Güzel haber güzel konfig ama madem bu haber var bu haber niye var?

https://www.donanimhaber.com/intel-ve-nvidia-yeni-dizustu-sistemini-tanitacak--120133

• Fiyatı çok uçuk olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyatı ne
  • Tam ekran knight oynatır mı bu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İslemci darbogaz yapar

Ayrica soba gibi isinir o islemci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SC0RPI0N kullanıcısına yanıt
    10 seneye ortada bilgisayar kalmaz, o çipleri bize takıp rahatlayacaklar. :D
  • Aynen dostum sende haklısın :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4000 serisi ryzen ile nvidia ikilisini barındıran asus ları daha bir merakla bekliyorum. Görüntüleri sızmıştı.
    Core i9-10880H+RTX 2080 Super ikilisini barındıran dizüstü sızdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.