Şimdi Ara

## Core 2 Duo E8600 ile Yeni Dünya Rekoru; 6.7GHz ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
4.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reklam kokan hareketler bunlar zaten , yokusam o değerlere anlık olarak çıkmanın bi anlamı veya faydası yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: moffaka

tamam sahidende rakam yüksek fakat uzay üssü gibi tesis kurup yapıyorlar bu testleri. sadece uç noktayı görüyorsunuz başka bir şeye yaradığı yok. 10 dakika orthos açsa eline alır makinayı bence.

10 dk orthos açsa sıcaktan patlar nitrojen. O sırada eline almayı bırak elini zor alır
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

Sakın evinizde sıvı nitrojen falan kurcalamayın, su veya başka bir sıvı ile temas ederse işlemciniz değil, siz uçarsınız.

baba kopardın beni sabah sabah puhahaahahha

düşünsenize mahalledeki 70 yaşındaki bakkalınızın sattığını, böle satılsaydı her mahallede kesin haftada bi kaç meraklı uçardı (en azından alıp uçucak bi 5-6 tane lale tanıyorum)hele uzerindeki uyarı yazılaını düşünemiorum bile haahahahahaa

• sıvı azot yani sıvı nitrojen patlamaz yanmaz yakamazsınız.

kurubuz ise basınçlı karbondioksitle oluşturulmuştur erime olayı yoktur sadece buharlaşan bir maddedir
  • iyi değer ama bana kalırsa hava soğutmayla rekor kırmak daha mantıklı...
    gerçek hayata daha yakın değerler olur hiç olmazsa...
  • İşlemci güzel oc olmuşta. Yapanada faydası yok bakanada. Sıvı nitrojenler sadece ego tatmini olur. Arkadaşlarında dediği gibi hava soğutma ile kırılan rekorlar daha gerçekçi. Nitro bittiği zaman 2 ghz geri
  • yuhhhh ne dim başka
  • quote:

Orjinalden alıntı: realcem

Yuh E8600x2 olmuş resmen

• bunlar anlık degerler bence önemli olan stabil çalışması
    benim bir iki sene içinde uygulamayı düşündügüm bir sistem var dı vazgeçtim
    su sogutma ve suyuda fanla degilde gazlı sogutma sistemi ile sogutmayı(güçlü bir no frost kompresörü petek ve radyatör kapalı sistem. tabiki kasa dışında) düşünüyordum
    tek halledemedigim kısım su sıcaklıgının belli bir degerin altına düştügünde boruların dışının havadaki buharı su damlacıklarına dönüştürmesi
    bu sorunu aşabilirsem birşeyler olur belki
    yada kasa içersindeki havayı dışarı atan fanlar takacaksın ve kasaya klimadan gelen soguk havayı direkt vereceksin kasayı açtıgında otamatik olarak ta klimayı çalıştıran bi sistem kuracaksın bu tür şeyler stabil çalışabilir
    ama maliyet yüksek en güseli ugraşmamak

• adamların amacı dünya rekoru kırmak nitrojen felan normaldir ama benim anlamadığım olay niye e8600 gibi bi işlemciye sıvı nitrojen kullanıyorlar zaten soğutması işlemcinin 2-3 katı. yani anlamadığım dünya rekorunun böyle ufak tefek şeylerle kırılması . soğutmada kullansalarya şu uzay araçlarında kullandıkları ısıyı hemen dağıtan metalleri.madem amaç dünya rekoru o zaman büyük bir iş olmalı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: certug

adamların amacı dünya rekoru kırmak nitrojen felan normaldir ama benim anlamadığım olay niye e8600 gibi bi işlemciye sıvı nitrojen kullanıyorlar zaten soğutması işlemcinin 2-3 katı. yani anlamadığım dünya rekorunun böyle ufak tefek şeylerle kırılması . soğutmada kullansalarya şu uzay araçlarında kullandıkları ısıyı hemen dağıtan metalleri.madem amaç dünya rekoru o zaman büyük bir iş olmalı.

geyik olsun işte yavuuu!!!
  • yapan 6.7 ile tatmin olmamıştır bence. 8 ghz için savaşacaktır..
  • spi yok mu acaba?
  • e8600 işlemciler tr ye geldi hadi hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: icarus777

quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

Sakın evinizde sıvı nitrojen falan kurcalamayın, su veya başka bir sıvı ile temas ederse işlemciniz değil, siz uçarsınız.

baba kopardın beni sabah sabah puhahaahahha

düşünsenize mahalledeki 70 yaşındaki bakkalınızın sattığını, böle satılsaydı her mahallede kesin haftada bi kaç meraklı uçardı (en azından alıp uçucak bi 5-6 tane lale tanıyorum)hele uzerindeki uyarı yazılaını düşünemiorum bile haahahahahaa

• waşşş
  • benim şu ocz vandetta2 gelsin e6700 le 4 ghz denicem bakayım sonra 4.5 sonra patlamanın etkisiyle gerisini hatırlamıyom dicem heralde
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.