Şimdi Ara

Corax Alpha PHANTEKS Getirmiş !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan stok da yok ama kasa alıcaklar beklesin gerçek kalite kasalar resmi olarak girdi sonunda güvenilir firmadan. Enhtoo elite bile gelicek 4.000 tl
    Enthoo Pro M Akrilik S340 a rakip ve mid segment DH forumuna hitap ediyor gözden geçirin bencehttps://www.coraxalpha.com/tum-urunler/kasa/enthoo-serisi

• Gelse de bir adet ENTHOO EVOLV ATX GLASS alsak
  • P400 TG'ler en fazla satacak ürünlerden onuda getirmemişler.
  • Corax Alpha PHANTEKS Getirmiş !
    buda bnm hayalim işte 4 bin tl cik

@No Way Outhttps://www.coraxalpha.com/tum-urunler/kasa/eclipse-serisi/eclipse-p400-tempered-glass oda var mert ayıp ettin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 16 Mayıs 2017; 18:5:55 >

• TR pazarına gelmesi iyi. Yetkili distribitör sonuçta ve ürünler TR garantili olacak. Yalnız Evolv ATX modeli Amazon 'dan alınca 680 TL. civarına denk geliyor. Burada ise 880 TL. Bilmiyorum sırf Tr garanti için 200 TL. fazladan vermeye değecek mi? Amazon 'un kendi sağladığı garanti de sağlam sonuçta. Her türlü yine eldeki bütçeye göre değerlendirme yapılır.

Bu arada az önce aradım sordum sadece Phanteks kasalar değil, Phanteks soğutucular ve fanlar da gelecekmiş. Şuan stok yapıyorlarmış ve Haziran ayı sonunda birçok Phanteks ürünü tamamî ile stoklarda olacakmış. Eğer fan ihtiyacı olanlar var ise Phanteks 'in 12 'lik pwm fanlarını tavsiye ederim. Hem radyatör için hem de kasa için olanları var ayrı ayrı. Gayet sessiz ve iyi soğutma sağlıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

TR pazarına gelmesi iyi. Yetkili distribitör sonuçta ve ürünler TR garantili olacak. Yalnız Evolv ATX modeli Amazon 'dan alınca 680 TL. civarına denk geliyor. Burada ise 880 TL. Bilmiyorum sırf Tr garanti için 200 TL. fazladan vermeye değecek mi? Amazon 'un kendi sağladığı garanti de sağlam sonuçta. Her türlü yine eldeki bütçeye göre değerlendirme yapılır.

Bu arada az önce aradım sordum sadece Phanteks kasalar değil, Phanteks soğutucular ve fanlar da gelecekmiş. Şuan stok yapıyorlarmış ve Haziran ayı sonunda birçok Phanteks ürünü tamamî ile stoklarda olacakmış. Eğer fan ihtiyacı olanlar var ise Phanteks 'in 12 'lik pwm fanlarını tavsiye ederim. Hem radyatör için hem de kasa için olanları var ayrı ayrı. Gayet sessiz ve iyi soğutma sağlıyorlar.

Ben amazon.de ye hdd yolladim geri PTT den en ucuzu 70 liraya gitti.Bir kasa 500 liraya gider tamam parani geri verio ama o 15 gunde geceleri uyuyamazsin, 200 lira TR icin deger

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• techniquest35 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası o 200 lirayı vermezdim. Sonuçta elektronik bir aksamı olan birşey değil kasa. Neresi bozulabilirki ?

P400S fena değil S340 Elite ile benzer fiyat çekmişler.
    https://www.coraxalpha.com/tum-urunler/kasa/phanteks-eclipse-p400s-tempered-glass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangreal_1905 -- 16 Mayıs 2017; 19:24:25 >
  • P400 tempered glass modelide eklenmiş ama stokta yokmuş henüz zamanla stoklara gelecektir fiyata gelince 378 lira görünüyor bu model için gayet uygun bir rakam amazon.de den anidees ai crystal almış olmasaydım phantekslerden birini alabilirdim.

https://www.coraxalpha.com/eclipse-p400-tempered-glass

• Stoklar gelince fiyat yükselmesin de.
  • Amazondan almak hala daha uygun fiyata geliyor. Acikca yukarida bulunan arkadas soylemis zaten. Elektronik olmayan bir seyi neden garantili alayim ki?

• Fiyat fena değil ben Pro M almıştım zamanında. Acrylic alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: assessment

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01N9JPTES/

Bu ürünü Amazon'dan getirmeye kalksak ne kadar getiririz arkadaşlar. Satıcı Amazon olmadığı için vergi yansımıyor. Gümrük ne kadar ister bu ürüne?

3rd party satıcılardan uzak dur, ne garantisi amazon nede gümrük işleri.Bırak TR den al bunun gümrük te ne çıkacağı belli değil kasaların kutu büyük, gümrük de takılır ayrıca.

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

TR pazarına gelmesi iyi. Yetkili distribitör sonuçta ve ürünler TR garantili olacak. Yalnız Evolv ATX modeli Amazon 'dan alınca 680 TL. civarına denk geliyor. Burada ise 880 TL. Bilmiyorum sırf Tr garanti için 200 TL. fazladan vermeye değecek mi? Amazon 'un kendi sağladığı garanti de sağlam sonuçta. Her türlü yine eldeki bütçeye göre değerlendirme yapılır.

Ben amazon.de ye hdd yolladim geri PTT den en ucuzu 70 liraya gitti.Bir kasa 500 liraya gider tamam parani geri verio ama o 15 gunde geceleri uyuyamazsin, 200 lira TR icin deger

Hdd için 70 lira mı? Ben sıvı soğutmayı gönderecektim, hapı yuttuk.
    Bu arada bu kasaların tavsiyesini hep görüyorum ama nedense bana çekici gelmiyor. Ön tarafın sadeliğinden galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

Hdd için 70 lira mı? Ben sıvı soğutmayı gönderecektim, hapı yuttuk.
    Bu arada bu kasaların tavsiyesini hep görüyorum ama nedense bana çekici gelmiyor. Ön tarafın sadeliğinden galiba.

malesef,gerçi HDD nin kendi KUTUSUZ ( Kİ amazon bu şekilde istemiyor orj kapınıza gelen kutusu ile geri istiyor) sorduğum zamanda 53TL dedi. Kasa,mönitör tarzı şeyler adamı bitirir geri yollarken.

• StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Neyse sağlık olsun yapacak bir şey yok, gitmesi lazım ürünün.
    Arkadaşlar bu kasa neden 4000 TL ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Arkadaşlar bu kasa neden 4000 TL ?

Muhtemelen extreme bir kargo gümrük parası çıktı bu çelik valiz kafadan 150 dolar degerinde birşey zaten. Newegg de 900 dolar MRSP si zaten 3.240 tl yapar gümrük kargo normal yani
    Corax Alpha PHANTEKS Getirmiş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 20 Mayıs 2017; 11:34:28 >
    Hocam bir kere ses sistemleri için kullanılan çelik kasa aşırı gereksiz olmuş. Çok hassas, zarar görecek bir ürün değil bence. İkincisi 900 dolar boş bir kasaya da çok gereksiz bir fiyat. Üçüncü olarak da Corax Alpha bu pahalı ürünü getirerek büyük bir riske girmiş Türkiye'de satacağını sanmıyorum. Bu fiyata en kaliteli oyuncu bilgisayarını kurarsın yahu
  • Inventus ile gorustum. Haziran ayinda stoklarina girecekmis kasalar. Acaba p400s'in fiyatinda bir degisiklik olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömürcan -- 21 Mayıs 2017; 1:47:8 >
  • 4.000 TL kasa para kasası olarak alınır bak sefaf plexiden arada bakarız para ne durumda
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.