Şimdi Ara

ÇÖPÇÜLER KRALI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet Arkadaşlar 1977 Yılında Çekilen Çöpçüler Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ? Bence Şuan Ki Çekilmiş Türk Filmlerinden Bile Daha Güzel Daha İyi En Azında O Komedi Yönünü Dram Yönünü İnsana İzleyiciye Yansıtıyor .. Evet 1970 Lİ 1980 Lİ Yıllarda Ülke Fakirdi .. Belki Çok Fazla İmkan Yoktu Ama Komşuluk Vardı .. Saygı Vardı .. Mutluyduk O Zamanlar ..

Jenerik Müziği Gibisi Gelmedi Bence ..

Hele Şu Müzikte Tüyler DİKEN DİKEN İnsan Bir Özlem Bir Hüzün Duyuyor ..

Kısaca Arkadaşlar Düşüncelerinizi Fikirlerinizi Özlemlerinizi Anılarınızı Paylaşırmısınız Acaba .. ??

Ve Filmden Kesitler :

ÇÖPÇÜLER KRALI ( ŞAKİR VE APTİ )

ÇÖPÇÜLER KRALI ( HACER VE APTİ İKİ GÖZÜMÜN ÇİÇEĞİ )

ÇÖPÇÜLER KRALI ( VE NAMI DEĞER HACERİN ABİLERİ :) )

• Ben de bu filmi çok severim,her şeyiyle güzel bir filmdir;hatta benim bu filmin arka plan sahnelerinden biriyle ilgili öykü taslağım bile var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: altese

Ben de bu filmi çok severim,her şeyiyle güzel bir filmdir;hatta benim bu filmin arka plan sahnelerinden biriyle ilgili öykü taslağım bile var...

Film O Zamanki Komşulukları Ve Sokak Kültürünü Çok İyi Yansıtıyor .. Şimdi Komşulukta Öldü .. Sokak Kültürüde ..
  • o dönemler imkanlar kısıtlıydı ama insanlar samimiydi, şimdi tam tersi imkan çok insanlar sahte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

o dönemler imkanlar kısıtlıydı ama insanlar samimiydi, şimdi tam tersi imkan çok insanlar sahte.

Böyle Filmler Daha Gelmez Ve Bu Çok Üzücü ..
  • konuyu gördükten sonra izledim
    ne zaman kemal sunal filmi izlesem her zaman güldürmeyi başarıyor be
  • eskiden insanlarda samimiyet vardı,şimdi kim kimin suratına baksa bir açığını,kusurunu arıyor,ortalık hecit mecit dolmuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

eskiden insanlarda samimiyet vardı,şimdi kim kimin suratına baksa bir açığını,kusurunu arıyor,ortalık hecit mecit dolmuş..

Komşuluk Öldü ..
  • güncel
  • Anarşi vardı o tarihte her gün 10 kişi ölüyordu sokak çatışmalarında.Bakmayın filmde güzel göründüğüne sokakta huzurla rahat yürüyemezdik moraller iyi değildi.

Ayrıca bir de memlekette nedense kıtlık vardı temel ihtiyaç maddeleri için kuyruklar vardı.

Pek güzel günler değildi huzursuz karanlıktı sonra ihtilal oldu bu sefer ihtilalin karanlık günleri.
  • Ustanin o zaman ki filmleri ulkede bire bir bulundugumuz ortami yansitiyordu tek kelimeyle mukemmel.

O sahneye cikip sarkiyi soylemesi hele yar yar hayin yar zalim yar capkin yar leylim ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hing Hong

Anarşi vardı o tarihte her gün 10 kişi ölüyordu sokak çatışmalarında.Bakmayın filmde güzel göründüğüne sokakta huzurla rahat yürüyemezdik moraller iyi değildi.

Ayrıca bir de memlekette nedense kıtlık vardı temel ihtiyaç maddeleri için kuyruklar vardı.

Pek güzel günler değildi huzursuz karanlıktı sonra ihtilal oldu bu sefer ihtilalin karanlık günleri.

Bence O Dönem İHTİLAL Tek Kurtuluş Olmuş ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

quote:

Orijinalden alıntı: Hing Hong

Anarşi vardı o tarihte her gün 10 kişi ölüyordu sokak çatışmalarında.Bakmayın filmde güzel göründüğüne sokakta huzurla rahat yürüyemezdik moraller iyi değildi.

Bence O Dönem İHTİLAL Tek Kurtuluş Olmuş ..

Denize düşen yılana sarılır gibi bir şey oldu anarşiden kurtulduk dedik ama ihtilalde de çok kötü uygulamalar oldu işkenceler yapıldı suçlu suçsuz ayırt edilmeden ne acılar yaşandı.

Neyse bu memleket hiç bir zaman rahat,mutlu olmadı olamadı vesselam.

Bir sorun bitse başka sorun çıkartırlar Rahat bırakmazlar.
  • Son dönemde çıkan ve kendisine komedi filmi diyen 50 tane filmi topla 1 tane Çöpçüler Kralı etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghostrain

Son dönemde çıkan ve kendisine komedi filmi diyen 50 tane filmi topla 1 tane Çöpçüler Kralı etmez.

Aynen Öyle Aile Kavramını Anlatan Komşuluk İlişkilerinide En İyi Anlatan Filmlerden Biri Aynı Zamanda ..
  • Parka Gidecekmiş 2 Gözümün Çiçeği ..

• Güncel
  • O dönemi güzel yansıtmıştır. Özellikle yokluk kısmını... Anarşi kısmına da özellikle sokakta gazete satan çocuk vasıtasıyla hafiften dokundurur...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel yıllarmış be ben 80 liyim ben doğmadan önce çekilmiş ama belki 5o kez izledim ama halada izlerim kemal sunalın en iyi filmleri arasında ilk 5 e girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

güzel yıllarmış be ben 80 liyim ben doğmadan önce çekilmiş ama belki 5o kez izledim ama halada izlerim kemal sunalın en iyi filmleri arasında ilk 5 e girer.

En Önemlisi Komşuluk İlişkilerini Vs İyi Yansıtmış ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.