Şimdi Ara

Copa touchline klima incelemem. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
78
Cevap
1
Favori
14.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar touchline 12 btu serisini bulabilirmiyim?
  • Klimanın yaz performansı da denendi; çok sessiz ve mükemmel soğutuyor. Fatura konusu için de bir daha ki ay edit yaparım artık.
  • merhabalar. üründen memnunmusunuz. bende almak istiyorum. sofline 12000 btu serisini alacaktım fakat kompresörü 9000 yazıyor teknik katalog da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsreklams

merhabalar. üründen memnunmusunuz. bende almak istiyorum. sofline 12000 btu serisini alacaktım fakat kompresörü 9000 yazıyor teknik katalog da.
    Merhaba, üründen çok memnunum. Maşallah faturada da üzmedi beni. Ama tavsiyem softline almayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Merhaba, üründen çok memnunum. Maşallah faturada da üzmedi beni. Ama tavsiyem softline almayın.

Alıntıları Göster
    Tesekkurler verdiğiniz bilgiler için. sofline almıstım siparişi iptal edip touch line aldım. peki wifi özelliğini kullanıyormusunuz?
  • kutsreklams kullanıcısına yanıt
    Wifi özelliği ile ilgili bağlantı sorunum var, bugün teknik servisi aradım. Sanırım server ile alakalı bir sorun. Yerinde gelip kontrol edecekler haftaya h.içi

Müşteri hizmetleri: 0850 399 26 72

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 13 Temmuz 2018; 15:25:6 >
  • Ben kışın kullanacagim bir klima ariyorum. Isitma performansi nasildir acaba?
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    Açıldıktan 2 dk sonra sıcak hava üflemeye başlıyor. Sezonsal vermliliği kışın 4.2 diye hatırlıyorum. Piyasadaki çoğu muadilinden daha yüksek. Ben aktif olarak d.gaz kullanıyordum ama denemek için 1-2 gün açtığımda çok memnun kalmıştım.
  • Dm'den sorulara burdan cevap vereyim, bu sefer güzel bir fiyatla piyasada.

https://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/copa-touch-line-a-wi-fi-12000-btu-duvar-tipi-inverter-klima-362598030

Montaj esnasında olan bir olay aklıma geldi onu aktarayım bu arada; montajı yapan arkadaş dış ünitenin bağlantısını yapmadan önce bağlantı noktalarından vida gibi birşey söktü ve üniteden pıss diye bir ses geldi, merakımdan sordum bunda maksat ne diye "abi cihazın dış ünite kısmına hava basarlar taaki montaja kadar bu halde kalır, ben bu sesi duymazsam bilirim ki sistemde kaçak var, bu sistem bir de sadece daikinin üst versiyon cihazlarında bulunur."

Ustalar varsa deneyimimi yorumlayabilirler. Ben çok takdir etmiştim mesela bu yönden copa'yı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 16 Temmuz 2018; 23:42:13 >

• Bugun klimam kuruldu. Performansi guzel. Ama klimamin icinden wifi smart kiti cikmadi. Bakalim firmayi arayacagim.
    Hayırlı olsun hocam. Müşteri hizmetlerini arayın bakalım ne cevap verecekler. Numarasını yazmıştım yukarıda. Beni örnek olarak verebilirsiniz böyle böyle çıkan arkadaşlar var diye.
  • Aynen hocam. Bi konusayim bakalim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Hayırlı olsun hocam. Müşteri hizmetlerini arayın bakalım ne cevap verecekler. Numarasını yazmıştım yukarıda. Beni örnek olarak verebilirsiniz böyle böyle çıkan arkadaşlar var diye.
    Hocam musteri hizmetleri ile görüştüm. wifi kit i opsiyonel satılıyormus. sizi örnek gösterdim, şanslı oldugunuzu soyledi musteri hizmetleri. işin açıkçası çok kırıldım Copa firmasına. Halbuki etrafımda birçok arkadaş a tavsiye edecektim. Bu hiç iyi olmadı.
    Çok can sıkıcı bir durum hocam. Şans işi değil ki bu, en azından size bir güzellik yapabilirlerdi.
    Çok can sıkıcı bir durum hocam. Şans işi değil ki bu, en azından size bir güzellik yapabilirlerdi.
  • şansmış demek ha güzelmiş :D
  • bakalım firmaya mail attım. geri dönüş olacak mı?
    Mail dikkatten kaçabilir, çoşkunöz ısıyı arayın bence.
  • Konuyu hortlaticam ama kullanan arkadaş son durum bilgisi verebilir mi teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: codename34

Konuyu hortlaticam ama kullanan arkadaş son durum bilgisi verebilir mi teşekkürler
    Hocam wifi kontrol noktasında sıkıntı var, cihazların içinden artık wifi kiti çıkmıyor. Bende kit de var ama server ile alakalı sorun yaşıyorum, onun haricinde;

Cihaz günde ortalama 20-22 saat açık, eşim 9 aylık hamile sıcaklara hiç dayanamıyor, aslında hiç kapatmayacağım ama aralıksız günlerce çalışmasından tırstım açıkcası o yüzden sabahları birkaç saat dinlendiriyorum.

Ses konusu;telefonla ölçtüğümde fan1de olunca 29db fan3te olunca 39-40db verisini alıyorum yani fabrika verisi doğru. Genelde fan1de çalıştırıyorum, gece yatarken veya gündüz falan asla cihaz kendini hissettirmiyor. Sesten yana şikayetim yok.

Soğutma performansı; bakır boru+vakum+temiz işçiliğe birde cihazın performansı eklenince tek kelime diyebilirim mükemmel. Benim beklentimi aştı.

Fatura; geçen ay 30-35tl faturada farkettirmişti ama bu sefer ne gelecek bende çok merak ediyorum.

Sonuç şimdilik maşallah :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.