Şimdi Ara

---ÇÖP , SİLİNSİN --- (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
27.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DH|UnderTaker

önce updateleri yap sonra uygularsın.
    işlemciyi oc larsan yükarıdaki yüksek konfigrasyonlar için olan ayarları kullanabilirsin

İşlemcim OC'li hocam zaten, 1.86@2.8 GHZ =)

Yukarıda yazılanların arasında performansa getirisi olan bir yama var mı?
  • quote:

önce updateleri yap sonra uygularsın.
    işlemciyi oc larsan yükarıdaki yüksek konfigrasyonlar için olan ayarları kullanabilirsin

İşlemcim OC'li hocam zaten, 1.86@2.8 GHZ =)

Yukarıda yazılanların arasında performansa getirisi olan bir yama var mı?
  • Arkadaşımın üyeliğinden yazmışım, pardon
  • Çok sağol hocam, biraz uğraşalım bakalım :)
  • Ben İlk patch+High Texture yaması ile oynuyorum. İlk oyuna başlarken 11-12 fps alırken bir anda 8'lere düşüyor. Yani 6-12 fps arası oynuyorum, başka performans arttırıcı birşey yok mu?

Sistemim;

INTEL C2D E2160
    MSI NX8500GT
    VERITECH 2 GB DDR2 800 MHZ RAM

Bu arada 1024x768 çözünürlükte diğer ayarlar medium şekilde oynuyorum, daha doğrusu oynamaya çalışıyorum. Neden low'a çekmiyosun derseniz, hiç bir tadı kalmıyor.

Son olarak sana ne kadar performans yeterlidir diye sorarsanız, ben 12-16 fps arası oynasam, hiç bir sorunum kalmaz diyorum.
  • Asi Loader ve flag.ini'yi verdiğin link ölmüş.
  • Ya şu commandline ayarı işe yaramıyor.

İlk baş 512'yi yakalayamadım bazı ayarlarda 848x.. çözünürlüğünde tam 512'yi buldum. 512/514 oldu. Sonra oyundan çıktım, 1440x900 çözünürlüğüne uygun yazdım, oyunda kitli bir şekildeydi ve 1440x900 çözünürlüğü vardı, oyuna girdim. Berbat fps gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 25 Ocak 2009; 16:58:39 >
  • bende 1gb hd4650 var commandline dosyasini nasil yapim.lcdye bagliyorum 37"
  • Ya ne yaparsam yapayım. Ben bu 8500GT ile 10-11 fps arası oynamaya mahkumum. Aldığım güne lanet olsun.
  • Dostum bende ekran kartı belleği yetmediği için texture detaili high a çektiğim zaman grafikler geç geliyor. FPS yönünden bi sıkıntım yok. Yukarıdaki ayarları yaparsam bu düzelir mi?
  • yukarıdaki resimler oyun en düşük ayarlarda oynanırken alınan ss ler mi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: y.ulus

yukarıdaki resimler oyun en düşük ayarlarda oynanırken alınan ss ler mi ?

keske
  • arkadsım bu konuyu acıp bana 8600 gt konusnda yardım eden ..valla allah razı olsun oynananbılırlık sevıyesıne geldı..
  • arkadaslar amd 4600 işlemcim var 2 gb ram 4870 ekran kartım var oyun oynarken bir anda kasmaya başlıyor fsb 1 düşüyor ne yaptıysam olmdı işletim sistemim xp sp 3 dotnetfx35full.exe yuklu ati driverler son sürücü command.txt yaptım yuksek kalıte goruntu pach yaptım yeni yamayı da kurdum olmuyoo 10 dk oynuyorum mesela sonra bi kasmaya başlıyo gidş o gidiş yardımcı olabilecek varmıı
  • Yok, dediğini yaptım. İşe yaramıyor. Tamam çözünürlük felan kitleniyor ama kendi çözünürlüğü gibi görüyor ve aynı hiç birşey yapmamışsın gibi performans gösteriyor.

Not: Şu asi loader ve flag.ini'yi verdiğin linki yeniler misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 26 Ocak 2009; 14:52:20 >
  • quote:

fps nin 0 a düşmesine henüz bi çözüm bulunamadı

Malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: barman

Yok, dediğini yaptım. İşe yaramıyor. Tamam çözünürlük felan kitleniyor ama kendi çözünürlüğü gibi görüyor ve aynı hiç birşey yapmamışsın gibi performans gösteriyor.

Not: Şu asi loader ve flag.ini'yi verdiğin linki yeniler misin?

+ 1
  • Ben MagicIV ü açtığımda ve validate e bastığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Uyarıya Tamam dediğimde de apply patch e basamıyorum? Niye böyle?

• Asi Loader ve flag.ini dosyaları oyunun içine etti. orijinal dosyayla değiştirmeme rağmen fatal error alıyorum. tek çare yeniden yükleme sanırım
  • Arkadaşlar aşağıdaki sistemle oynarken bir süre sonra takılmalar yaşıyorum. 1.0.1 yama kurulu. Çözümü bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.