Şimdi Ara

COOP ARKADAŞI BULMA YÖNTEMLERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar.. İş yoğunluğu ve düzensiz zamanlarda oyun oynamamdan dolayı arkadaş listemden yararlanamıyor oyunları coop oynayamıyorum.. Belki coop arkadaş bulabileceğim bir site yada yöntem vardır diye konu açtım.. Amacım oynamak istediğim oyuna hızlı bir şekilde arkadaş bulmak.. Bazı oyunlarda coop partnerini oyun kendi search ediyor fakat çok oyun olduğundan eğer oyun eskidiyse coop arkadaşı bulamayabiliyorum..
    Bu aynı zamanda bir tekliftir, coop oynamak istediğiniz oyun varsa ve bende sahibiysem gelin beraber oynayalım mesaj atın yada konuya yazın yeter. Hatta biz böyle bir buluşturma noktası yaratalım yada bu konuyu o hale çevirelim..Böyle bir konumuz varsa affola ben göremedim ve açtım.

20.07.2010 = Konuya anlaşılan istek varmış pm den ve buradan bana ulaşıyorsunuz sağolun.. Fakat o kadar teklif geldiki aradığımın fazlasıyla karşılaştım. Sizde aranızda paslaşın coop arkadaş bulmak için burayı kullanın derim.. Herkeze iyi oyunlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 20 Temmuz 2010; 14:37:18 >

• Sen coop oynamak istediğin oyunları buraya yaz oynamak isteyen çıkarsa sana ulaşırlar zaten.
  • O halde hepsi diyelim:) Coop oynayınca oyun kalitesi pek sorun değil çünkü. İllaha bir tane yazmak gerekiyorsa en zorda geow2 diyebilirim önerilerede açığım.
  • gt ney? geow 2 atarız ıstersen
  • gt : moffaka
    Her türlü oynarım:)
  • Geow 2 atarsanız bende gelmek isterim
    StormDante2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:SyLaR:. -- 20 Temmuz 2010; 15:14:19 >
  • id:JuliesLL PM yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moffaka

Selam arkadaşlar.. İş yoğunluğu ve düzensiz zamanlarda oyun oynamamdan dolayı arkadaş listemden yararlanamıyor oyunları coop oynayamıyorum.. Belki coop arkadaş bulabileceğim bir site yada yöntem vardır diye konu açtım.. Amacım oynamak istediğim oyuna hızlı bir şekilde arkadaş bulmak.. Bazı oyunlarda coop partnerini oyun kendi search ediyor fakat çok oyun olduğundan eğer oyun eskidiyse coop arkadaşı bulamayabiliyorum..
    Bu aynı zamanda bir tekliftir, coop oynamak istediğiniz oyun varsa ve bende sahibiysem gelin beraber oynayalım mesaj atın yada konuya yazın yeter. Hatta biz böyle bir buluşturma noktası yaratalım yada bu konuyu o hale çevirelim..Böyle bir konumuz varsa affola ben göremedim ve açtım.

tam benim kafadasın.Bende şuan resident evil 5 ve geow 1 var şimdilik.Akşamları saat 8den gece 2ye kadar online oluyorum.İstediğin zaman oynarız.Akşam gider gitmez seni ve konuya yazan arkadşları eklicem.Ama bende kulaklık yok haberin ola LİVE : kenanbal

• Modern Warfare 2de COOP görevlerini yapmak isteyenler lütfen eklesin.
  • benide ekle GT wampire88 geo2 ve re5 oynarız
  • Keyfim yerine gelmeye başladı gerçekten:) hepinizi ekliyorum ilk fırsatta haberleşiriz.
    Bu arada birbirinizlede paslaşın arkadaşlar ben konuyu kendim için açtım ama sizlerde faydalanın istiyorum.
  • evo4tr

Anca fırsatını bulup üyelik alabildim. Ekleyin arkadaşlar.

@Nefdron Ne kadar iyisin MW2' de? Yapabiliriz beraber co-op Spec-Ops.
    Ban sonrası kaybettiğim bir 1000 puanım vardı, tekrar alayım bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

evo4tr

Anca fırsatını bulup üyelik alabildim. Ekleyin arkadaşlar.

@Nefdron Ne kadar iyisin MW2' de? Yapabiliriz beraber co-op Spec-Ops.
    Ban sonrası kaybettiğim bir 1000 puanım vardı, tekrar alayım bari.

hocam deli gibi iddialıyım falan demem, eğlenmek için oynarım yani, coopta oynamadım mw2 yi, tatmak istiyorum istersen ekleyebilirsin ancak şu 2-3 günden sonra rahat oynayabilicem liveda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi im an 8 bit gamer -- 21 Temmuz 2010; 0:52:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.