Şimdi Ara

Cooler Master Stacker 810 400?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Cooler Master Stacker 810 400?
    Uzun yıllardır kullandığım kasama artık veda zamanı geldi sanırım :) Nasipse artık obsidian 500d'ye geçiş yapıcam hafta içi.

Kasanın linkini aşağıda veriyorum. Psu aşağıda önde tek fan. USB panelinde en soldaki kısımda usb nin çerçevesi çıktı ama usbler çalışıyor. Kutusu nerede bilmiyorum ama bakınıcam. Tekerlekleri sabit ayakları ve içinden çıkan ufak tefek aksesuarları duruyor. Yaklaşık abartısız 12-13 yıldır kullandığım kasadır. Sıfıra yakın demiyorum ama etrafı çizik pert olmuş bir kasa da değil. Detaylı fotoğraf isteyen olursa wp dan atabilirim

500tl istiyorum 499tl olmaz, satılmazsa evde durur problem değil. Takas 4tb yeşil/kırmızı disk ile kafa kafaya olur.
    https://www.newegg.com/black-cooler-master-stacker-810-atx-full-tower/p/N82E16811119093
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kütahya,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Bu kasa zamanında FULL Tower oluyordu ama hep sunucu olarak düşünmüşümdür.

Harddisk veya arşiv için epey kullanışlı bir kasa eski olsa da, tabi 5.25 çevirici lazım. Zamanında "harika" falan diyorduk ama şimdi "eh" oluyor.

Veya yaşlandığımızdan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Bu kasa zamanında FULL Tower oluyordu ama hep sunucu olarak düşünmüşümdür.

Harddisk veya arşiv için epey kullanışlı bir kasa eski olsa da, tabi 5.25 çevirici lazım. Zamanında "harika" falan diyorduk ama şimdi "eh" oluyor.

Veya yaşlandığımızdan dolayı.
    Kasayı aldığımda üniversitedeydim, bayılarak almıştım. Bazen proje gereği kasayı taşımak zorunda kalıyorum hala tepkiler inanılmaz bu nasıl bir kasa falan :) Teknoloji ile birlikte kasalarda gelişti ve maalesef artık bu kasanın miladı doldu benim için. Birazdan yeni kasaya geçiş yapacağım, bundan sonraki sahibine hayırlı olsun şimdiden :)
  • İyi kasadır bende yedek olsun diye bir adet daha almıştım. Henüz RGB'ye kanmış değilim. :)

Hocam bunların crossflow fanı sizde var mı? Eğer var ise satın alabilirim.
  • Tüm fanları var ama ayrı satmayı düşünmüyorum hocam. 1 adet önde 2adet arkada 1 tane de tepesinde var :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaBeRgE

Kasayı aldığımda üniversitedeydim, bayılarak almıştım. Bazen proje gereği kasayı taşımak zorunda kalıyorum hala tepkiler inanılmaz bu nasıl bir kasa falan :) Teknoloji ile birlikte kasalarda gelişti ve maalesef artık bu kasanın miladı doldu benim için. Birazdan yeni kasaya geçiş yapacağım, bundan sonraki sahibine hayırlı olsun şimdiden :)

Alıntıları Göster
    Taşıyabiliyorsan ne mutlu sana Bende de STC-T01 var. Bu kasayı gerçekten çok seviyorum desem yeridir. Birşeyler alırken "sığmaz" kelimesi aklımın ucuna bile gelmiyor

• aeronics kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle çok büyük gerçekten :) ama artık emekliye ayırdık obsidian 500d var onu taşımak çok basit :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FaBeRgE kullanıcısına yanıt
    Aman kalsın :) Bu yaştan sonra fıtık olmayalım bu kasaları taşırken :) Şirket işleri için neyseki mobile workstation var onu kullanıyorum. Bu kasa evde çalışma odasında masaüstü sistemime ev sahipliği yapıyor :)
    Bir fuarda bu kasaların içine 4 bağımsız sitem toplamışlardı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.