Şimdi Ara

Cooler Master SK620 Düşük profil Kompakt%60 Mekanik Klavye 743,29 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.711
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cooler Master SK620 Kablolu Oyun Klavyesi – Kompakt%60 Düzen, Düz Mekanik Şalter, Tuş Başına RGB Aydınlatma, On-the-Fly Kontrolü, MacOS/Windows Uyumlu – QWERTZ, DE Klavye

amazon
    Cooler Master SK620 Kablolu Oyun Klavyesi – Kompakt%60 Düzen, Düz Mekanik Şalter, Tuş Başına RGB Aydınlatma, On-the-Fly Kontrolü, MacOS/Windows Uyumlu – QWERTZ, DE Klavye
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0979CJTF5

• teşekkürler gelirse benimdir gelmezse benim hiç olmamıştır  

• qwertz almanca klavye kullanan var mı ki ?  

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt

ben kullanıyorum amazon.de den laptop almıştım daha uygun diye, Z ile Y yeri farklı ama Türkçe q seçili olduğu için Y ye basınca Z çıkıyor zaten  

• Model numarasına baktımda red switch miş, aldım bende bir tane

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hanıncipsi kullanıcısına yanıt

tuşları söküp yerini değiştirsen sorun kalmaz o zaman hocam  

iyiymiş öyle de bu paraya uygun mu onu anlayamadım tam  

Hocam 80 dolarlık klavye işte al gitsin amazon.com da 80 dolar

https://www.amazon.com/dp/B08Z8LVN9W?ref_=cm_sw_r_mwn_dp_1HRS8240B1R1KA6VZXM3

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tuşların yerini değiştir olsun bitsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attık cebe. Hadi hayırlısı.

• Fiyat güzel duruyor. Stok biter sanmıştım ama hala satışta.

• Kafanız iyi şişmiyor bu daktilovari klavyeler ile

O ne öyle çatır çutur, insan rahatsız olur bir yerden sonra.

Sırf bu yüzden ben Razer Cynosa v2 almıştım, hem tam rgb, hem makrolu, hem oyun oyna hem yazı yaz sessiz mis gibi konforlu.

• Mekanik klavye çok kafa ağrıtmıyor malum oyun ağırlıklı kullanılıyor ve kullanan kişiler kulaklık takıyor.

Ayrıca mekanik insan elini daha az yoruyor, tuşlar ağır değil daha az güçle işi hallediyorsunuz. Ben ofiste mekanik olmayan klavye kullanıyorum, oldukça yoruluyorum, harf hataları daha fazla oluyor, basıyorum almıyor zaman zaman. Gerçekten bu mesajı bile yazarken evde olsam daha kolay olurdu diye düşünüyorum. Sonuç olarak uzun yazma ve kullanma süreleri için mekanik önemli bir unsur.

• Mekanik rahatsız ediyor ama iyi bir hissiyat mı arıyorsunuz? K380'i deneyin, "makas anahtarlar" ile laptop deneyimini masaüstünde yaşayabilirsiniz.

• iyi midir arkadaslar?

• Ben de aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

benim durgod klavye de öyle. klavyenin qwertz olması bir şey değiştirmiyor önemli olan windows üzerindeki klavye layout seçilimi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.