Şimdi Ara

COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE KASA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
3
Favori
8.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Coolermaster_Türkiye

quote:

Orijinalden alıntı: asig

cok teşekkür ederim verdiğiniz link cok yaralı özelikle bu
    http://pckoloji.com.tr/...o-650-mid-tower-kasa/6/ ayrıntılı anlatılmış
    bu kasa cok satar benden söylemesi :D

Rica ederim. Sadece dikkat edinki anlatılan kasa 650 , bizdeki ise 650 pure. farkı pure da incelemede anlatılan dual-boot özelliğinin olmaması.

Merhabalar ben de bu kasadan almak istiyorum ancak dual boot olması benim için daha iyi olur. Hem Windows hem de Hackintosh var. Pure olmayan modelini Türkiyede bulabilir miyim?

• Bu kasadan bende almayı düşünüyorum özeliğine göre göre güzel kasa fiyatı da uygun bir ürün tek sorun para ve montaj
  • quote:

Orijinalden alıntı: cguler

quote:

Orijinalden alıntı: Coolermaster_Türkiye

quote:

cok teşekkür ederim verdiğiniz link cok yaralı özelikle bu
    http://pckoloji.com.tr/...o-650-mid-tower-kasa/6/ ayrıntılı anlatılmış
    bu kasa cok satar benden söylemesi :D

Rica ederim. Sadece dikkat edinki anlatılan kasa 650 , bizdeki ise 650 pure. farkı pure da incelemede anlatılan dual-boot özelliğinin olmaması.

Merhabalar ben de bu kasadan almak istiyorum ancak dual boot olması benim için daha iyi olur. Hem Windows hem de Hackintosh var. Pure olmayan modelini Türkiyede bulabilir miyim?

merhaba,

Dual boot olan modeli yani 650 olan gelmeyecek gibi gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsnbc

Bu kasadan bende almayı düşünüyorum özeliğine göre göre güzel kasa fiyatı da uygun bir ürün tek sorun para ve montaj

650 pure kasamız şuan 2 bayimizde satılıyor;

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6467

http://www.vatanbilgisayar.com/silencio-650-pure-midt-atx-siyah-kasa.html

• Ses yalıtım malzemesi varken birde yokken yapılmış test var mı acaba hep merak etmişimdir bu malzeme ne kadar ses yalıtımı sağlıyor diye.
  • Coolermaster_Türkiye kullanıcısına yanıt
    652 serisini bulabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Longmire11

652 serisini bulabilir miyiz?

Merhaba,

652 henüz gelmedi.
  • Ses yalıtımlı kasa alıp hava almıyor diye yan ve ön kapaklar açık kullanmak...
    Türk aklı başka birşey ya seviyorum bu ülkeyi.
    Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Ses yalıtımlı kasa alıp hava almıyor diye yan ve ön kapaklar açık kullanmak...
    Türk aklı başka birşey ya seviyorum bu ülkeyi.
    Güle güle kullanın.

yanlış anlatmış olabilirim yan kapakığı kapalı kullanıyorum ön kapağı oyun oynarken acıyorum zevk meselesi
    istersen acma. bana göre yalıtımı başarılı

• Ses takıntılı biri olarak pasif soğutmalı sistem kurmayı planlıyorum.
    Seasonic fanless 520 watt psu elimde kalır mı bu kasaya merak ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Ses takıntılı biri olarak pasif soğutmalı sistem kurmayı planlıyorum.
    Seasonic fanless 520 watt psu elimde kalır mı bu kasaya merak ediyorum

bu kasayla birlikte psu gelmiyor. vatan bilgisayarda görebilirsin teşhir ürünü. geçeleri download yapar kan hiç ses çıkarmıyor. 7850 oc ekran kartım ekran kapanınca falarını kapatıyor fx 8350 işlemciyi de coolermaster 812 v2 sogutucu sevimsizleştirdim ve en önemlisi 650 watt kaliteli psu hiç ısınmıyor ve ses çıkarmıyor. bu arada şu an ssd deniyorum 2 tane mekanik hd sötüm inan ssd biligisayarın ısına bile etki ediyor kesinlikle kullanılmalı
    ama şunu unutmayın oyun vb işlemlerde mutlaka sesi bir nebze duyacaksın ben crysis 3 ve bf3 oynuyorum arada

• Ben de uzun süredir bu kasayı almayı düşünüyorum. Daha doğrusu bu kasa ile Carbide 330R arasında kaldım, şu an piyasadaki iki ses yalıtımlı kasa.

Ön kapak hava girişini ve kasa içi ısınmayı ne kadar etkiliyor acaba. Önceki kasanıza göre işlemci ve ekran kartında belirgin bir sıcaklık artışı oldu mu ?
  • 3 5 derece etkiliyor o ses yalıtımında amorti ediyor sonucta 2 şekil dede kullanılabilen bir kasa faz etki 2 modu var 1 inci mod sesiz mod 2 inci mod iyi havalandırma iki özelliği de barındırıyor
  • kasadan önce işlemci soğutucusunu değiştirmiş olsaydın böyle bir derdin kalmazdı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeuxhome

kasadan önce işlemci soğutucusunu değiştirmiş olsaydın böyle bir derdin kalmazdı :)

eski kasama sığmazdı o fan eski kasanın havalandırması ile bunu arasında baya fark var artı olarak ses yalıtımı
  • Merhaba arkadaslar bu kasadan aldim bugun donanimin hepsini yerlestirdim calistirdim fakat fanlar calismiyor :D birseyleri takmayi unuttum kesin ama ne oldugunu bulamiorm :D fanlar icin ne yapmam lazim ?
  • shinner S kullanıcısına yanıt
    kasayla gelen üc fan var onlarda baglı kasada fanları beslemek için kablo var onu taktın mı psu ya?
  • Kasayı bugün aldım. Çok sessiz çalışıyor. Fakat arkada bir fan sesi var sanırım onun sesini duyuyorum. Onun dışında fanları durma üfleme ayaları süper. Ankartımda usb 3.0 takmak için destek olmadığı için öndeki 3.0 ları çalıştıramadım. Ön taraftaki kapağı açtınız diyelim, kapağı elinizle tutmadığınız sürece hemen kapanıyor. Ayrıca beraberinde 3 fan desteği ile geliyor. 2 Tane önde 12 CM'lik fan birde arka kısımda 12 Cm'lik fan daha. Ses ve toz yatılımı olduğu söyleniyor. İlk çalıştığında ses yoktu kasa çalıştıkça sesler gelmeye başladı ama ilk kasama göre çok ses yapmıyor. Bunların dışında içi de çok geniş. Fiyatına göre çok beğenerek aldım. İlerleyen zamanlarda ne gösterir bilmiyorum. Sonuç olarak gözü kapalı alabilirsiniz.

Bu da benim kasanın resimleri:

COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE KASA

Yararlı olması dileğimle...

• hayırlı olsun
  • quote:

hayırlı olsun

Teşekkürler. Umarım uzun süre kullanacağım bir kasa olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.