Şimdi Ara

TEK FİYATA BIRAKIYORUM. 200 TL Cooler Master Silencio 650 Pure Kasa Görsel eklendi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Sanırım hobi ya da bağımlılık olsa gerek değiştirmek istiyorum. Farklı marka kasa alma planları

yaptım.

Kasadaki ses yalıtımlarını çıkardım. Çünkü gereksiz bir hava sıcaklığı yapıyordu. 3 Adet fan ( Arka egzoz fanı bana ait size vereceğim sıfır cooler master fan olacak. Kasa ile

birlikte gelen sadece rpm i düşük diye daha güçlü bir fan ile değiştirmiştim.
    ) ile birlikte vereceğim. Kasa, piyasadaki ucuz kalitesiz küçük kasalardan değildir.

Gayet geniş ve ideal boyutta.

NOT; SADECE YAN KAPAKTAKİ YALITIMLAR ÇIKARILMIŞTIR.

Linklerde ürünlere ait incelemeler mevcut.

İstanbul içi elden teslim. Kasa büyük ve ağır bir kasa olduğundan kargolama durumu risk taşımakta bu yüzden kargoya veremiyorum.

Fiyat;

Kasa - 260 TL ---- >>> 200 TL

TEK FİYATA BIRAKIYORUM. 200 TL Cooler Master Silencio 650 Pure Kasa Görsel eklendi.

https://www.coolermaster.com/catalog/cases/mid-tower/silencio650pure

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oddoTR -- 30 Ağustos 2019; 9:50:30 >

• tarafımdan alınmıştır aksilik olmassa cumartesi alışverişi gerçekleştireceğiz. Bu arada ilgi ve alakalı bir arkadaşımız üşenmeyip kendisi getirecek bu inceliği içinde teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.