Şimdi Ara

Cooler Master MWE 650 WHITE 230V - V2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 6 saat 32 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 35
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MaRQuE (7 mesaj) FoonBoi (5 mesaj) -Oxy.gen- (4 mesaj) xentios (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (2 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> Cooler Master MWE 650 WHITE 230V - V2
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    795 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Cihazı 1 hafta önce n11'den aldım sorunsuz çalışıyor fakat şimdi ufak bir ses vardı fandan geliyodur dedim ama fan sıcaklığa göre döndüğünden çok az dönüyor fandan olmadığını gördüm. Hdd kafa sesi gibi ama daha hafif bir şekilde güç kaynağından ses geliyor gün içinde duyulmuyor ama daha önce kullandığım güç kaynaklarında böyle bir ses duymamıştım. Sistemde ekstradan güç çeken bir ekran kartı yok şu an seste ara sıra gelip gidiyor. Sistem fazla güç tüketmiyor yani böyle sorunla karşılaşan veya sebebini bilen varmı servise göndermeye gerek varmı

|
    |
    Gigabyte B450M S2H/Amd Ryzen R5 1600 12nm./Cooler Master MWE 650 White 80 Plus PSU/MSI Radeon RX570 Armor 4G OC 4GB GDDR5 256 Bit/Acer Nitro VG220Qbmiix Full HD Monitör/G.Skill SniperX 8GB 3000Mhz DDR4 Ram/ Samsung 850 EVO 120gb SSD/WD 500GB Caviar Black SATA 3.0 Gb-s/Corsair CARBIDE SERIES 400C/ WD Elements 2 TB / Creative Sound Blaster Z/Creative T3300/ Logitech F710 Gamepad/ LG 43UF7787 4K TV/Xiaomi Redmi Note 7 64Gb
  • Yüzbaşı
    492 Mesaj
    Coil whine büyük ihtimal yükte artıyor mu?

İşlemciyi test edip yüke sokuyorum ses aynı ama kendiliğinden ara sıra ses kesilmesi oluyor ses kaydı alacağım gece daha çok belli oluyor
    |
    |
    xentios kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Gigabyte B450M S2H/Amd Ryzen R5 1600 12nm./Cooler Master MWE 650 White 80 Plus PSU/MSI Radeon RX570 Armor 4G OC 4GB GDDR5 256 Bit/Acer Nitro VG220Qbmiix Full HD Monitör/G.Skill SniperX 8GB 3000Mhz DDR4 Ram/ Samsung 850 EVO 120gb SSD/WD 500GB Caviar Black SATA 3.0 Gb-s/Corsair CARBIDE SERIES 400C/ WD Elements 2 TB / Creative Sound Blaster Z/Creative T3300/ Logitech F710 Gamepad/ LG 43UF7787 4K TV/Xiaomi Redmi Note 7 64Gb
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Sorunu halledebildiniz mi?
    |
    |
    -Oxy.gen- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok onu iade aldılar 700w olan seriden verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MaRQuE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Satın aldığınız yer mi değiştirdi yoksa teknik servis raporu ile mi değişti?
    |
    |

n11 satıcı değiştirmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Anladım, teşekkürler.
    |
    |
    Bendede aynı seri 500w olan var garantiye verdim coil whine var diye, çalışmıyor diye ariza notu düşmüşler halbuki telefonda söyledim not aliyorum dedi coil whine sorununu teknisyen, buna rağmen gitmişler ürün çalışıyor sorunsuz diye yollamislar beraberinde yolladığım fatura ve güç kablosuda ortada yok. Olan 10 günüme oldu. Ama pazartesi tekrar yollayacağım çünkü kulaklik takmayinca aşırı rahatsız ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Gönderirken kutunun içine arıza hakkında not koydunuz mu?
    |
    |
    FoonBoi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayır hocam zaten o yüzden servise kabahat bulmadim. Yollamadan once detayli konustugumuzdan gerek görmemistim hata bende. Ancak bu sefer e postalarina gerek cizirtiyi kaydettigim bir video yollayacagim gereksede notu kutu içine koyacağım.

|
    |
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Benim de sorunlu, farklı bir marka güç kaynağım var. Servise yollayacağım. Arıza sesini Youtube'a yükledim ve video linkini arıza notunun altına büyük harflerle yazıp çıktısını alacağım. Açıp bakarlar mı bilmiyorum. Hangi teknik servis sizinki?
    |
    |

Vektron Elektronik bakıyormuş cooler master ürünlere. Bakarlar hocam hatta garanti olsun diye bence kagidi guc kaynagina yapistirin bantla mecbur bakarlar o sekilde. Benim serviste bi hata yok dediğim gibi ariza notu gormeyince herhalde standart çalışmıyor yazıyorlar ama kızdığım nokta durumunu sormak için aradığımda çalışmıyor yazılmış arizasi nedir dedi bana teknisyen arkadas ve not aldığını söylemişti ancak gelrn urundeki servis raporunda ariza notu calismiyor idi.

|
    |
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Ben iade edebilsem de edemesem de iyi bir güç kaynağı bulmam lazım. Bu Cooler Master modeli sorunlu galiba. Siz ne düşünüyorsunuz iade olursa aynı modeli mi alacaksınız?
    |
    |

Hocam evet bence bu model coil whine kronik zira bu guc kaynaginin incelemesini izledim yorumlarda benim gibi mb520 ile bundle olarak alan bir arkadas ayni sorundan muzdaripti ve evet cooler master'in bence çok üst seviye olmadıkça güç kaynağı alinmamasi lazim gerçi üst seviyede evga varken cooler masterda alinmaz o da ayri konu. Evet iade edebilirsem yurt dışından evga almayi düşünüyorum. Ama işte benim güç kaynagi kasa ile beraber alındı iade icin birde kasayi gondermem gerekir ilk guc kaynagini yollayayim diyirum sorunu tespit etsinler sonra bakarim.

|
    |
  • Yarbay
    2888 Mesaj

Teşekkürler, umarım problemsiz çözersiniz sorununuzu, iyi forumlar.
    |
    |
Reklamlar
Bitcoin
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,309
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.