Şimdi Ara

Cooler Master MWE 650 WHITE 230V - V2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazı 1 hafta önce n11'den aldım sorunsuz çalışıyor fakat şimdi ufak bir ses vardı fandan geliyodur dedim ama fan sıcaklığa göre döndüğünden çok az dönüyor fandan olmadığını gördüm. Hdd kafa sesi gibi ama daha hafif bir şekilde güç kaynağından ses geliyor gün içinde duyulmuyor ama daha önce kullandığım güç kaynaklarında böyle bir ses duymamıştım. Sistemde ekstradan güç çeken bir ekran kartı yok şu an seste ara sıra gelip gidiyor. Sistem fazla güç tüketmiyor yani böyle sorunla karşılaşan veya sebebini bilen varmı servise göndermeye gerek varmı

• Coil whine büyük ihtimal yükte artıyor mu?
  • xentios kullanıcısına yanıt
    İşlemciyi test edip yüke sokuyorum ses aynı ama kendiliğinden ara sıra ses kesilmesi oluyor ses kaydı alacağım gece daha çok belli oluyor
  • -Oxy.gen- kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:13 >
  • Yok onu iade aldılar 700w olan seriden verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:16 >
  • n11 satıcı değiştirmişti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:19 >
  • Bendede aynı seri 500w olan var garantiye verdim coil whine var diye, çalışmıyor diye ariza notu düşmüşler halbuki telefonda söyledim not aliyorum dedi coil whine sorununu teknisyen, buna rağmen gitmişler ürün çalışıyor sorunsuz diye yollamislar beraberinde yolladığım fatura ve güç kablosuda ortada yok. Olan 10 günüme oldu. Ama pazartesi tekrar yollayacağım çünkü kulaklik takmayinca aşırı rahatsız ediyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FoonBoi F kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:22 >
  • Hayır hocam zaten o yüzden servise kabahat bulmadim. Yollamadan once detayli konustugumuzdan gerek görmemistim hata bende. Ancak bu sefer e postalarina gerek cizirtiyi kaydettigim bir video yollayacagim gereksede notu kutu içine koyacağım.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:25 >
  • Vektron Elektronik bakıyormuş cooler master ürünlere. Bakarlar hocam hatta garanti olsun diye bence kagidi guc kaynagina yapistirin bantla mecbur bakarlar o sekilde. Benim serviste bi hata yok dediğim gibi ariza notu gormeyince herhalde standart çalışmıyor yazıyorlar ama kızdığım nokta durumunu sormak için aradığımda çalışmıyor yazılmış arizasi nedir dedi bana teknisyen arkadas ve not aldığını söylemişti ancak gelrn urundeki servis raporunda ariza notu calismiyor idi.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:28 >
  • Hocam evet bence bu model coil whine kronik zira bu guc kaynaginin incelemesini izledim yorumlarda benim gibi mb520 ile bundle olarak alan bir arkadas ayni sorundan muzdaripti ve evet cooler master'in bence çok üst seviye olmadıkça güç kaynağı alinmamasi lazim gerçi üst seviyede evga varken cooler masterda alinmaz o da ayri konu. Evet iade edebilirsem yurt dışından evga almayi düşünüyorum. Ama işte benim güç kaynagi kasa ile beraber alındı iade icin birde kasayi gondermem gerekir ilk guc kaynagini yollayayim diyirum sorunu tespit etsinler sonra bakarim.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 14:3:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.