Şimdi Ara

Cooler Master Megaflow 200mm fan 17,67 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
8.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim kapaktaki şeffaf fanı yanlış ölçmediysem 20-20 fanın üzerindede Thermaltake Tt2020 A2020L12S yazıyor bu 20 ye 20 midir kasanın sitesinde 230mm yazıyor kafam karıştı kasa Thermaltake Armorhttp://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/thermaltake-vh6000bws-armor-siyah-fulltower-pencereli-kasa-psu-P165600747?cid=604001&gclid=CI2Q9YrerdICFQQz0wod31MKAw&gclsrc=aw.ds
    http://www.vatanbilgisayar.com/xlf-serisi-200mm-turuncu-led-fan.html
    bunu alayımmı uyarmı ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KORKMAZ60 -- 26 Şubat 2017; 15:13:19 >

• bende dün mağazadan 3adet aldım bazıları açılmış iade edilmiş gibiydi ama ben seçerek sıfır kapalı olanları aldım bilginize kaçırmayın derim ayrıca sitede bazı fanların fiyatıda tam tersi yükselmiş görünüyor ama mağaza raf fiyatları mesela cm 200m olan 58tl ben 17ye aldım elemanda baktı ama indirim yapılmış demekki dedi haberleri bile yok
  • KORKMAZ60 kullanıcısına yanıt
    COOLEERMASTER'ın 120mm olanı var SICKLEFLOW serisi 22 TL bunu düşünebilirsin (mavi ve kırmızı var)

mavi http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-sickleflow-120mm-mavi-led-sessiz-fan.html
    kırımızıhttp://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-sickleflow-120mm-kirmizi-led-sessiz-fan.html

• 120 veya 140 mm için fiyat farkını değecek fan önerisi verebilir misiniz?
  • Çok tesekkurler iki adet 120 lik cooler master 2 adette xigmatek 140 lık aldım kasa havalandırmam zayıftı böyle bir şey düşünüyordum bunun ustune boyle indirim denk gelmesi cok iyi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasanızda yer yoksa açın delik takın arkadaş zor değil :)) işlemciye soğutucu alacaktım kararsız kaldım bak şimdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Foxin -- 27 Şubat 2017; 3:15:13 >
  • Kasada (CM 690 nvidia ed.) 8 adet fan var, bazı 12 ve 14 cm likleri değiştirsem diyorum da 20 cm lik gibi güzel fiyat olsa alınır.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim..Şubelerde de aynı fiyat ...19 tl ye xigmatek crystal cooling 140 mm kapakladım.. :-D Bornova vatanda coolermaster 120 mm red fan dolu ..
  • mall of istanbulda, coolermaster 120 mm red - mavi bolca var , aldım bir tane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thema

mall of istanbulda, coolermaster 120 mm red - mavi bolca var , aldım bir tane.

120 lik kaça aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

120 lik kaça aldınız

hacı internette var ya arkadaş paylaşmış.

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-sickleflow-120mm-mavi-led-sessiz-fan.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ben bugün bizza giderek alayım dedim kargoya vericeğimdense. 120 lik aldım kırmızı 140 lık aldım bide ilginç mağaza fiyatı 78 lira yazıyordu. birde 200 lük aldım pişman olmuyayım diye :) ama şimdi kasaya nasıl takıcam dev gibi bakalım uyduracaz bişeylerr :D

• quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

120 lik kaça aldınız

hacı internette var ya arkadaş paylaşmış.

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-sickleflow-120mm-mavi-led-sessiz-fan.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

ben bugün bizza giderek alayım dedim kargoya vericeğimdense. 120 lik aldım kırmızı 140 lık aldım bide ilginç mağaza fiyatı 78 lira yazıyordu. birde 200 lük aldım pişman olmuyayım diye :) ama şimdi kasaya nasıl takıcam dev gibi bakalım uyduracaz bişeylerr :D

Linketekini biliyorum 140 lık olandan aldım daha iyi tasarımı felan bilyasıda daha iyi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Cooler Master Megaflow 200mm fan 17,67
    Mağazadan 18tl ye aldım, haber veren arkadaşa teşekkürler tekrardan.

http://www.bilisimport.com/urun/xigmatek-xaf-f1453-140-140-25mm-isikli-kasa-fani?ref=akakce&source=mobil&v=1.61

Bende mavisi var. 4pin. Tam devirde sağlam gürültülü ama kasada tüm havayı emiyor. 2400 devire filan çıkıyor. Ben 20'lik iki tane alacağım. 12cm'lik aşırı gürültülü, 14 fena değil. 20 ideal. Kasa CM 693. Bir öne bir üste takacağım bakalım.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    12cm gerçekten çok gürültülü alıp iade etmiştim bu sebepten bu 14lükler performans ve sessizlik açısından ideal.
    Yalnız 12 ilk max 1800, 14lükler 1300rpm yapıyor siz nasıl 2400 rpm gördünüz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hem çok sessiz hem de fiyatı uygun 120mm tavsiyeniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

12cm gerçekten çok gürültülü alıp iade etmiştim bu sebepten bu 14lükler performans ve sessizlik açısından ideal.
    Yalnız 12 ilk max 1800, 14lükler 1300rpm yapıyor siz nasıl 2400 rpm gördünüz?

Bu Xigmatek yaptı diye hatırlıyorum. Bir daha test ederim. 2 tane 20'lik sipariş ettim bakalım. 12 ve 14'lükleri çıkaracağım.

Boştayken işlemci fanı dışında hepsini kapatıyorum. İşlemci 50'yi geçince yavaştan devreye giriyorlar. 20'liklerde sürekli az devirde dönsün diyeceğim. Bakalım nasıl olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 27 Şubat 2017; 22:56:18 >
  • millet bu fanların bandrollü kısmı kasanın içinemi bakacak dışınamı. birde işlemciye takıcam 120 liği o havayı demiremi üfleyecek dışamı tam yönlerini bilmiyorumda. bi fanı işlemciye 1 fanı kasanın arkasına 1 fanıda kasanın yanına takıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

hem çok sessiz hem de fiyatı uygun 120mm tavsiyeniz nedir?

1300 devir üstüne çıkıp ses yapmayan fan görmedim. Maalesef hepsi gürültülü. Şu an Hyper 412S üzerinde 2 adet Cooler Master JetFlo'yu 750 devirde çalıştırıyorum. Sessizlik istiyorsanız biraz sıcaklığa katlanacaksınız. 6700K şu an 45 derece. Çalışma frekansı 4.0 ile 4.5 Ghz arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurguner

millet bu fanların bandrollü kısmı kasanın içinemi bakacak dışınamı. birde işlemciye takıcam 120 liği o havayı demiremi üfleyecek dışamı tam yönlerini bilmiyorumda. bi fanı işlemciye 1 fanı kasanın arkasına 1 fanıda kasanın yanına takıcam.

İşlemci üzerindeki demire üfleyecek, arkadaki ve üstteki dışarı, öndeki ve yan kapaktaki içeri. Yan kapak fanı tavsiye etmem. Nedense kapağa takılan fanlar çok vızıltı yapıyor. Filtre almanız gerekebilir.
  • onurguner kullanıcısına yanıt
    Ustadim fanin ustunde fanin hangi yone dondugu hangi yone hava verdigini gosterir. eger disari hava atsin istiyorsan ona gore, iceri alsin istoyorsan ona gore takarsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.